Nautičari - brodice, jedrilice, čamci......

Shtica said:
Kakve pente imaš ?  ponudi na prodaju.
Trebam Delta sidro 25 kg ako netko ima.
prodao bi jedino Yamahu 5, 2t, duga osovina ...zaboravio sam baujahre  :misli: u odličnom je stanju, regana na barku kao pomoćni motor  (nabavio sam hondu2, 4t ) al mi je prevelika....
 
Easy rider said:
He,he....

Sad još samo reci da onim lancem vežeš morskog psa da ti noću čuva brod  :mrgreen:
 
poco loco said:
...da. sam radim sve kaj se mehanike i elektrike tiče :wink:
...a barka je već u kompi, tak da je sigurno slobodna jedino zimi  :LOL: ...trebali smo ubost prošlo ljeto kaić od onog zlovenca...ionako imam par penti doma koje nemam našto prišerafit ...a barka mi je više tlaka nego uživancija, kad se sjetim kolko jebade za koji tjedan naviganja  :?

ma mislio da odemo na ribu jedno jutro... :mrgreen:
onaj slovenac kod smeca,trafostanice na pocetku moje ulice? par metara dalje,sused dve kuce nize prodaje pasaru sa kabinom i ogradom,cim vec..kad se nekuzim u plovila,sam znam da ima krajzler 50 ks i prikolica za smjesne novce,brijem 2000 eura,tak nekaj..kupio je kucu,dobio brod taj uz nju i sad mu smeta u dvoristu..
 
Hajde kada je vec otvorena tema....  :mrgreen:

Trazim blok za Suzuki DF140 (2004 godina) ili  cijeli takav motor (moze i neispravan).
Moze i ponuda ili kontak za kakav vanbrodski motor do 150 KS-a, u ispravnom stanju.

 
Shtica said:
Nautičke karte ili program za laptop koje bi koristio sa GPS antenom ima li netko ??

Nemam program,  imam neke karte.... ovdje  zbog veličine ne prolaze pod privitke  (osim luka koje su manje... evo ti Pula )  Daj mail  na PP da ti pošaljem jednu da vidiš je li to ono šta ti treba tj odgovara. 
 
Shtica said:
Nautičke karte ili program za laptop koje bi koristio sa GPS antenom ima li netko ??

Ja se koristim sa ovim u mobu i tebletu

http://www.navionics.com/en/mobile-pc-app

 
oceangoing said:
Nemam program,  imam neke karte.... ovdje  zbog veličine ne prolaze pod privitke  (osim luka koje su manje... evo ti Pula )  Daj mail  na PP da ti pošaljem jednu da vidiš je li to ono šta ti treba tj odgovara.

To imam, ali hvala svejedno, ima Ninja neke kemije !
 
Imam chart ploter u salonu koji planiram montirat na fly, a kupio sam USB antenu GPS za laptop to planiram imat u cockpitu.
 
Shtica said:
Imam chart ploter u salonu koji planiram montirat na fly, a kupio sam USB antenu GPS za laptop to planiram imat u cockpitu.

Sa Navionicsom ti je dovoljan samo tablet  ili android mob
ja  sa moba wifijem  spojim sliku na lcd u salonu  8)
 
Ninja said:
Ja se koristim sa ovim u mobu i tebletu

http://www.navionics.com/en/mobile-pc-app


ja imam na prastaroj nokii garmin xt sa bluevision kartama, al na tom ekrancicu je totalno neupotrebljivo.. sad bi se trebal modernizirat pa na tablet nekaj metnut.. kak ovo sljaka? jel krekano il je free?
 
oceangoing said:
Nemam program,  imam neke karte.... ovdje  zbog veličine ne prolaze pod privitke  (osim luka koje su manje... evo ti Pula )  Daj mail  na PP da ti pošaljem jednu da vidiš je li to ono šta ti treba tj odgovara.


imas cijeli jadran? ja imam samo silba-pag i te oko zadra karte, mozda vis.. nisam ziher..