(ne)ozbiljnost moto klubova

Status
Not open for further replies.

bing

New member
ovakva zajebancija na moto sceni stvarno po meni prelazi granice , osnovati klub sa smiješnim imenom koji nema veze sa ničim izaziva sveopću smijuriju i nije ozbiljno. Ako se osniva klub onda bi trebao imati neke elementarne vrijednosti u moto svijetu i promicati ih , a ne da služi za zajebanciju nekolicini lokalnih članova.








edit : ovaj prvi post je nekada bio dio teme http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,166587.0.html ali tema nije o njima već o svima, pa se zabavljajte  :mrgreen:
 
BLACK JACK said:
evo ga, vatra je podpaljena :LOL:
E sad ce proradit i cenzura i svi cemo lijepo u PM [size=10pt](Private Message)[/size] :mrgreen:
 
kad već imate žarku želju pričati o tome, evo vam i tema za to  :wink:
adam se da ključ neće morati raditi prebrzo, budite dobri i pristojni i ubacite koji argumnet u priču tu i tamo  8)
 
Pa danas je već normalno da svako selo ima svoj moto klub...   hehehhee    :mrgreen:    :LOL:
 
...mogu se zvat kako god hoče...dok god rade na promicanju moto-kulture.....mislim da samo ime nebi trebalo biti nikakav problem.....pa kakvih sve smijurija ima na sceni.... :misli: :misli: (y)
 
keyo said:
...mogu se zvat kako god hoče...dok god rade na promicanju moto-kulture.....mislim da samo ime nebi trebalo biti nikakav problem.....pa kakvih sve smijurija ima na sceni.... :misli: :misli: (y)

Covik dobro govori  (y)
 
Moto klub je udruga,a udruge imaju neke privilegije u ovoj državi,pa i to može biti jedan od razloga.
 
U cemu je problem Ljudi su izabrali ime prema situaciji u drzavi
 
...ako sam dobro shvatio nije niti bio problem u imenu već u samovolji nekog od njih da si pušta cajke...a hebiga pa ima bikera koji vole i tu vrstu drndanja....ko voli nek izvoli......

....možda su oni predvodnici neke nove moto-cajke-subnekulture....sve je moguće..... :misli: :LOL: :LOL:
 
  :gitara:... mi imamos mnogos problemos i lutamo svijetom BEZKINTOS...  :gitara:


          :piva:
 
keyo said:
...mogu se zvat kako god hoče...dok god rade na promicanju moto-kulture.....mislim da samo ime nebi trebalo biti nikakav problem.....pa kakvih sve smijurija ima na sceni.... :misli: :misli: (y)
Mogu se zvati kako hoće i raditi kako hoće dok ne rade na štetu drugih i u skladu sa važećim propisima. (y)
Pa čak i da im u statutu piše da ignoriraju i ne poštuju rišpektovce.  :D
 
stvarnosi neki ljudi daju svasta za pravo kad komentiraju.. po meni je prozivanje covjeka zbog naziva kluba, u najboljem slucaju apsurd, a kasnije i krajnje neukusno.. covjek je vec u prvom postu ukratko opisao klub i koja im je namjera, i ne vidim nikakvu razliku u odnosu na druge klubove (MK i MC) u Lijepoj Nasoj..  A to kako im je ime, mislim da nema smisla raspravljat.. Ako se ti zoves Ivan onda si pametan i normalan, kvalitetan, a ako se zoves Darko onda si smjesan i neozbiljan.. daj molim te.. Razmisli o kolicini kvalitetnog tkiva u svojoj glavi..  8)




 
tema je u principu nešto drugo, a ne naziv nekog kluba. bar u svakakvom nazivlju ne oskudjevamo - od komičnog, do tragi-komičnog  :LOL:

mislim da je ovdje priča nešto sasvim drugačije. pod naslov ove teme bi se mogli utrpati svi moto klubovi bez motora, oni kojima su boje modni dodatak ili izgovor za plašenje rodbine, do onih koji rade tradicionalne susrete po prvi put  :LOL:

ima toga...... samo se okrenite oko sebe  8)
 
Iwa said:
tema je u principu nešto drugo, a ne naziv nekog kluba. bar u svakakvom nazivlju ne oskudjevamo - od komičnog, do tragi-komičnog  :LOL:

mislim da je ovdje priča nešto sasvim drugačije. pod naslov ove teme bi se mogli utrpati svi moto klubovi bez motora, oni kojima su boje modni dodatak ili izgovor za plašenje rodbine, do onih koji rade tradicionalne susrete po prvi put  :LOL:

ima toga...... samo se okrenite oko sebe  8)


I drugi jubilarni...
 
Iwa said:
tema je u principu nešto drugo, a ne naziv nekog kluba. bar u svakakvom nazivlju ne oskudjevamo - od komičnog, do tragi-komičnog  :LOL:

mislim da je ovdje priča nešto sasvim drugačije. pod naslov ove teme bi se mogli utrpati svi moto klubovi bez motora, oni kojima su boje modni dodatak ili izgovor za plašenje rodbine, do onih koji rade tradicionalne susrete po prvi put  :LOL:

ima toga...... samo se okrenite oko sebe  8)

nisam to tako shvatio iz prvog posta.. u svakom slucaju moja isprika ako sam fulao temu.. naslov stoji, ali kakve veze s tim imaju ti novonastali BEZKINTOSI iz prvog posta..  :misli:

:wink:
 
fz6naked said:
nisam to tako shvatio iz prvog posta.. u svakom slucaju moja isprika ako sam fulao temu.. naslov stoji, ali kakve veze s tim imaju ti novonastali BEZKINTOSI iz prvog posta..  :misli:

:wink:

uh...počeli su tamo u toj temi o neozbiljnosti i sl. pa im je prebačeno u novu temu, a link je samo da se zna da čovjek iz prvog posta nije sam otvorio temu, već je prvi jer sam od njegovog posta odvojila.  :misli: jesam to sad objasnila ili sam još više ukomplicirala  :?  :LOL:

fulao nisi, naslov je divno općenit, tema prava zimska za tipkanje pored vatrice  :mrgreen:
 
Iwa said:
pod naslov ove teme bi se mogli utrpati svi moto klubovi bez motora, oni kojima su boje modni dodatak ili izgovor za plašenje rodbine, do onih koji rade tradicionalne susrete po prvi put  :LOL:

ima toga...... samo se okrenite oko sebe  8)
bolje i ti i takvi nego kojekavi samodopadni rišpektovci na hijosunzima i kimkojima :mrgreen:
 
BLACK JACK said:
evo ga, vatra je podpaljena :LOL:

    :vatrica: ...je,a gasit će se uz obilatu upotrebu tople vode...  :mrgreen:

 Evo moj prilog  :mrgreen:   Nije pristojno raspravljati o imenima.  :LOL: ...jer ulazimo u idiskretna područja...
 
:D još kad bi čitali naslove možda bi i shvatili u što igra  :D
ovo je don kihotovska tema, mislim borba rišpektovaca protiv nerišpektovaca hahaha sad će hrvoje
 
Status
Not open for further replies.