(ne)ozbiljnost moto klubova

Status
Not open for further replies.
Jbg,brže minjate smjer teme nego ja mogu pisat.....mogu vam kopirat i neke najdraže poze iz kamasutre
 
ATILA said:
Jbg,brže minjate smjer teme nego ja mogu pisat.....mogu vam kopirat i neke najdraže poze iz kamasutre
Samo ako su slike iz kuhinje.  :mrgreen:
 
ATILA said:
Jbg,brže minjate smjer teme nego ja mogu pisat.....mogu vam kopirat i neke najdraže poze iz kamasutre
jesi lud? Kaj da nas ušteka u križima? :mrgreen: :mrgreen:
 
imam i za to pravu stvar.....KOSMODISK
trebam li o njemu nešto posebno,ili vam je lakše gledat Tv,ima svako malo predstavljanje tih gluposti
 
ako mi dopustate je bi deckima predlozila jedan ovako motoristicki / muzevni / macho dizajn za majice
s obzirom da su ipak ozbiljni klub, mislim da bi ovo bilo pun pogodak  (y)

evo i model koji nosi majicu je po njihovom ukusu ... onak malo se i šlaufić nazire  :mrgreen:

cooking_girl_tshirt-p235154150899975966qtmv_400.jpg
 
Je, ali ko će dat para za štampat majice?
Šuker zatvara špine svugdi...
 
Kraljica said:
ako mi dopustate je bi deckima predlozila jedan ovako motoristicki / muzevni / macho dizajn za majice
s obzirom da su ipak ozbiljni klub, mislim da bi ovo bilo pun pogodak  (y)

evo i model koji nosi majicu je po njihovom ukusu ... onak malo se i šlaufić nazire  :mrgreen:

cooking_girl_tshirt-p235154150899975966qtmv_400.jpg



jedna mala digresijica :mrgreen: fale borosane na nogama...da dojam bude potpun :jesus:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ZLO said:
jedna mala digresijica :mrgreen: fale borosane na nogama...da dojam bude potpun :jesus:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
U "Caritas Modra" boji......    :LOL: :LOL: :LOL:
 
dame i gospodo, dragi prijatelji...bilo je to sve za danas.

Usrali smo jednu temu (kao da je to nešto novo), a nastavak off-a u dobro jutro.

Nemojte biti zločesti, jer ja sad idem kulturno se uzdizat. :mrgreen:

Budite zdravo i živo, a sve vas pozdravlja Sanader Ivo...ne krivo...to je bilo za sid-a :mrgreen:

Aj bok,


Iskreno Vaš A.P.

 
Status
Not open for further replies.