Neiskustvo odnjelo još jedan život !

Šteta za dečka ali svakako treba žaliti i ljude u autu (P.S. mogla je biti i cijela skupina motora iz suprotnog smjera) koji su nastradali jer je netko sjeo na motor koji trenutno nije bio za njega.

Na skuteru bi mu se to puno teže dogodilo tj. postotak za takvu nesreću je dosta manji.
 
Vedran_Links said:
Šteta za dečka ali svakako treba žaliti i ljude u autu (P.S. mogla je biti i cijela skupina motora iz suprotnog smjera) koji su nastradali jer je netko sjeo na motor koji trenutno nije bio za njega.

Na skuteru bi mu se to puno teže dogodilo tj. postotak za takvu nesreću je dosta manji.
pusti priče, ako si budala spucat ćeš se i na dječjem biciklu...nema veze šta voziš...
 
:!: Nitko ne bi smio ovako komentirati nečiju tragediju.Taj dečko nije bio neiskusan na motoru,a ginu i oni koji po mjerilu iskustva nikada ne bi"smjeli".Tko sjeda na motor,ima glavu u torbi,odmah!Ne treba o tome razmišljati,ali oko toga nema diskusije.Možemo samo pokušati utjecati na samu situaciju u prometu- pametnijom ili pažljivijom vožnjom u skladu sa mogućnostima.Jako mi je žao tog dečka,za kojeg oni koji su ga poznali,kažu da je bio izuzetno inteligentan i dobar,u najboljem smislu te riječi. :cry:
 
Depp said:
Tko sjeda na motor,ima glavu u torbi,odmah!

Glavu u torbi ima samo onaj ko vozi prebrzo.

p.s.
Žao mi je momka.
 
jolly the roger said:
Perica said:
Nike said:
Imam ja na njegovu fotku, pa možemo napravit potjernicu

stavi, stavi fotku, da vidimo !
121_2191.JPG


drugi s desna.

NISAM NI MISLIO DA ČES BIT KOJI DRUGI!! :brush:
 
A boze sacuvaj! Fakat je ova sezona krenula bas kako ne treba!
 
ok, nitko nije od nas beba i svi se vozimo brže nego u autu ali fakat su nam ceste koma!!!! osiguranja i cestarine plaćamo kao za automobile a o porezu da i ne govorimo...... a uvijete sigurno nemamo iste (kao automobili) da ne spominjemo Jarun....psima i motorima zabranjen ulaz.....sa kukastim križem može ali motorom ne.... da se bunimo??? ma bunimo se svi po kafićima (ko ratni veterani) ali nitko se ne sjeti da par stotina bikera ode gore na kaptol pa da malo tražimo neka druga prava koja bi nas trebala ići......
 
4rijeke said:
ok, nitko nije od nas beba i svi se vozimo brže nego u autu ali fakat su nam ceste koma!!!! osiguranja i cestarine plaćamo kao za automobile a o porezu da i ne govorimo...... a uvijete sigurno nemamo iste (kao automobili) da ne spominjemo Jarun....psima i motorima zabranjen ulaz.....sa kukastim križem može ali motorom ne.... da se bunimo??? ma bunimo se svi po kafićima (ko ratni veterani) ali nitko se ne sjeti da par stotina bikera ode gore na kaptol pa da malo tražimo neka druga prava koja bi nas trebala ići......
nemoš na jarun motorom...a trebalo bi i autima zabraniti...pa to je ko da među ovce voziš...jučer pokupio skoro neko dijete (ja na biciklu, da nebi bilo zabune) koje je pretrčavalo cestu...a mamica pije kavicu i tek kad sam se ja počeo dert čije je ovo dijete je izašla i počela me napadati kako ja mogu zadržati njeno dijete...nek se zahvali bogu šta ne tučem žene inaće bi bilo svega...koza jedna glupa...e taj jarun je postao ispaša razno razne stoke...glavno da ih se vidi...ma, idući put oblačim dh štitnike i boli me racku...kog pokupim pokupim, samo na djecu pazim
 
jolly the roger said:
4rijeke said:
ok, nitko nije od nas beba i svi se vozimo brže nego u autu ali fakat su nam ceste koma!!!! osiguranja i cestarine plaćamo kao za automobile a o porezu da i ne govorimo...... a uvijete sigurno nemamo iste (kao automobili) da ne spominjemo Jarun....psima i motorima zabranjen ulaz.....sa kukastim križem može ali motorom ne.... da se bunimo??? ma bunimo se svi po kafićima (ko ratni veterani) ali nitko se ne sjeti da par stotina bikera ode gore na kaptol pa da malo tražimo neka druga prava koja bi nas trebala ići......
nemoš na jarun motorom...a trebalo bi i autima zabraniti...pa to je ko da među ovce voziš...jučer pokupio skoro neko dijete (ja na biciklu, da nebi bilo zabune) koje je pretrčavalo cestu...a mamica pije kavicu i tek kad sam se ja počeo dert čije je ovo dijete je izašla i počela me napadati kako ja mogu zadržati njeno dijete...nek se zahvali bogu šta ne tučem žene inaće bi bilo svega...koza jedna glupa...e taj jarun je postao ispaša razno razne stoke...glavno da ih se vidi...ma, idući put oblačim dh štitnike i boli me racku...kog pokupim pokupim, samo na djecu pazim

Yebiga... ja to nisam znao.. odvedem ja Foggya na trening i odem napravit djir dok on odvesla svoje.. malo me cudilo sto hrpa murjaka lezi po cesti svakih par metara al saaameee gaaass :mrgreen: :mrgreen:
 
Poštovani forumaši,

kao prvo bih se zahvalio svima koji su izrazili sućut i simpatije.
Zatim bih sve vas zamolio da prestanu rasprave pod ovom temom...

Naime, u subotu sam bio na sahrani svog dragog kolege Andrije, jutros je jedan kolega došao na posao plačući, a meni se trenutno tresu ruke dok ovo pišem...

Ostali smo bez jednog izuzetno dragog i pametnog dečka, i iako ga nisam jako dugo i dobro poznavao, ne mogu vam opisati koliko mi je teško i koliko se bespomoćno i bijesno osjećam...

Svaka smrt i nesreća u prometu je nepotrebna i tragična, a previše ih je ove godine već poginulo...

Nisam bio u stanju u četvrtak napisati nešto na ovu temu i zato zahvaljujem Saši, a u petak sam već imao sat vožnje u autoškoli. Nije uopće bilo lako, razgovarao sam o tome sa instruktorom i prijateljima, i trenutno me svi koji me znaju odgovaraju od motora.

Ali znam da neću odustati. Jer to jako želim. Samo se nadam da ću imati dovoljno pameti i sreće da se meni tako nešto neće dogoditi.

I mislim da će mi još dugo vremena pred očima biti njegov izraz sreće na licu kada je prvi puta došao pred firmu pokazati motor...

Dragi Andrija, počivao u miru. Nikada te nećemo zaboraviti.

Hvala.