Neiskustvo odnjelo još jedan život !

Pozdrav prijatelji.
Nije me dugo bilo i onda se ova nesreca desi pred mojim ocima.
Mey i decki su upoznali decka koji je poginuo prije nego smo krenuli na more.Isli smo u koloni s 4 motora i ja sam bio odmah bio iza njega i najbolje znam sta se dogodilo.Da smo se vozili brzo nebi nista rekao nego je meni osobno ovo bila najsporija voznja prema rijeci dosada.Trenutno po gradu Karlovcu kruzi prica da smo se vozili ko ludjaci a u nekim slucajevima se i krivica svaljuje na mene da sam ja bio prvi i da me je decko slijedio i poginuo.Pa jebemu meni je umiraO NA RUKAMA A NE NEKOM DRUGOM I ONDA JOS CUJEM TAKVE PRICE I JOS NA SPROVODU.Yolly nemoj pricat gluposti ako neznas potpunu pricu jer se to moze i tebi desiti pa bi onda vidio tvoje najblize kako bi se ponasali.Nitko nije savrsen a tako ni ti.Ubiti kroz tvoje komentare vidim da ti nemas veze s ljubavlju prema motorima i tom sportu i zato bolje suti i zadrzi te odvratne komentare za sebe.
Hvala svima koji su stali onaj dan kad se to desilo i na njihovoj potpori.Lijep pozdrav. KAZE
 
Grawe said:
Ja vise ne citam ovakve teme jer se uzrujam ko pas.
:placko:
također.....
inace ...jolly the roger aka. bezmoralni kreten :palacdolje:
moja sućut obitelji i prijateljima te svima koji su ga znali :( :( :(
 
da evo priznajem, kreten sam zato što mislim da nije pravi izbor za prvi motor zvijer od 100tinjak konja, zato što kopam po motorima od svoje 9, što nemam para za nešto sa više od 40 konja, zato što kažem ono što mislim bez ikakvih predrasuda i lažnih morala.
 
Teško je bilo što pametno napisati na ovu temu !!! Ja sam svaki puta u teškoj depri nakon ovakvih vijesti, poznavao ili nepoznavao kolegu koji je tako završio ! Osobno sam u 23 godine vožnje motorima imao i previše pogreba i smrti dragih prijetelja i samo što mogu reći je da : IZRAŽAVAM ISKRENU SUĆUT OBITELJI i uvijek pokušavam apelirati na sve : Kad sam na motoru pazim na sebe i na sve ( DOSLOVNO SVE ) oko sebe !!!
 
O pokojnicima sve najbolje
 
jolly the roger said:
da evo priznajem, kreten sam zato što mislim da nije pravi izbor za prvi motor zvijer od 100tinjak konja, zato što kopam po motorima od svoje 9, što nemam para za nešto sa više od 40 konja, zato što kažem ono što mislim bez ikakvih predrasuda i lažnih morala.
Ne, Jolly, kreten si zato jer si pokazao totalnu bezosjecajnost prema smrti jednog covjeka.
Nije mi namjera vrijedjati te, ali prva pomisao kad sam procitao tvoj prvi post bila je: ne jedna budala manje nego jedna budala vise...
 
Dylan said:
jolly the roger said:
da evo priznajem, kreten sam zato što mislim da nije pravi izbor za prvi motor zvijer od 100tinjak konja, zato što kopam po motorima od svoje 9, što nemam para za nešto sa više od 40 konja, zato što kažem ono što mislim bez ikakvih predrasuda i lažnih morala.
Ne, Jolly, kreten si zato jer si pokazao totalnu bezosjecajnost prema smrti jednog covjeka.
Nije mi namjera vrijedjati te, ali prva pomisao kad sam procitao tvoj prvi post bila je: ne jedna budala manje nego jedna budala vise...

Totalno se slažem s tobom Dylane,Jolly je pokazao svoju vrijednost i kao čovjek i kao motorista pokazavši se bez osjećaja prema mrtvima i prema njegovoj obitelji i prijateljima.Nama kojima je stalo do nekoga(bez obzira znamo li ga preko foruma ili drugačije)teško pada pogibija svakog motoriste i moja iskrena sućut bližnjima...a tebi Jolly želim samo reći da nije u parama sve i tvojih 40 konja...bitna je ljubav prema motorima i prema ljudima koji ih koriste,većina nas se osjeća kao dio nečega ali kod tebe to očito nije,pa se nemoj čuditi reakciji ostalih na tvoj nadasve glupi komentar....
 
po meni onaj ko uzme za prvi motor nešto sa 100 i kusur konja je idiot, ma koliko vi pizdili o tome. i točka. bio on mrtav ili ne.
 
jolly the roger said:
po meni onaj ko uzme za prvi motor nešto sa 100 i kusur konja je idiot, ma koliko vi pizdili o tome. i točka. bio on mrtav ili ne.
020104_emm8_prv1.gif
momak ti mora da si
Medical_Organs_Head_opens_prv1.gif
izgubio
 
jolly the roger said:
po meni onaj ko uzme za prvi motor nešto sa 100 i kusur konja je idiot, ma koliko vi pizdili o tome. i točka. bio on mrtav ili ne.

Stvarno si uporan. Prvo i osnovno motor ima konja koliko otvoriš gas!
Drugo, gas ćeš otvoriti toliko koliko ti strah (pamet) to dopušta, a treće ako nemaš sreće nećeš preživjeti na motoru...
12 godina sam na velikom motoru (preko 100 ks) i bio sam u sto pogibeljnih situacija gdje me je samo sreća spasila jer da je bilo malo prije ili kasnije, ili da sam vozio samo malo brže ili da je u tom trenutku netko došao sa druge strane ja sada nebi ovo pisao... Neka se javi netko tko dugo vozi da nikada nije bio u "skoro" situaciji. Tko god sjeda na motor toga mora biti svjestan... Mi smo rizična skupina br 1! Ništa te ne štiti od udarca a svi, baš svi vozimo brže nego bi trebali bilo to 20 ili 100km/h preko ograničenja....
Znači: iskustvo, strah i sreća (ne nužno tim redosljedom) te drže na životu...
Moje saučešće rodbini i prijateljima...
 
BorisZ said:
...Znači: iskustvo, strah i sreća (ne nužno tim redosljedom) te drže na životu...

Tako je... say no more.
 
jolly the roger said:
po meni onaj ko uzme za prvi motor nešto sa 100 i kusur konja je idiot, ma koliko vi pizdili o tome. i točka. bio on mrtav ili ne.

<-- 98KS JA NISAM IDIOT :?: :roll:
 
Gemich said:
jolly the roger said:
po meni onaj ko uzme za prvi motor nešto sa 100 i kusur konja je idiot, ma koliko vi pizdili o tome. i točka. bio on mrtav ili ne.

<-- 98KS JA NISAM IDIOT :?: :roll:
već sam prije rekao da ima iznimaka. uglavnom, vi imate vaše mišljenje, ja imam svoje. što se mene tiče, over and out iz ovog topica.
 
jolly the roger said:
Gemich said:
jolly the roger said:
po meni onaj ko uzme za prvi motor nešto sa 100 i kusur konja je idiot, ma koliko vi pizdili o tome. i točka. bio on mrtav ili ne.

<-- 98KS JA NISAM IDIOT :?: :roll:
već sam prije rekao da ima iznimaka. uglavnom, vi imate vaše mišljenje, ja imam svoje. što se mene tiče, over and out iz ovog topica.

NE PIZDI JER JA JESAM IDIOT :mrgreen:
 
Gemich said:
NE PIZDI JER JA JESAM IDIOT :mrgreen:


U Eureke mi prijatelj pričao da je vidio nekog modrog Fazera 600 u Opuzenu na Moto party-ju ST tablice i da je vozio kao IDIOT kad se vraćao doma. Ja ga pitam da jeli Fazer ima kufer, rekao je da ima...
:mrgreen:
LOL Viđen si!
 
Stari bi ljudi na jollceka rekli - BEDAK JEDAN BLESAVI :2up:
moja je prva masina bila GSXR 1000,vozim se tak,tak ali mislim da za jollceka ima dosta i jos sam ziv :mrgreen: sranje jolly,jel da
 
Nike said:
Gemich said:
NE PIZDI JER JA JESAM IDIOT :mrgreen:


U Eureke mi prijatelj pričao da je vidio nekog modrog Fazera 600 u Opuzenu na Moto party-ju ST tablice i da je vozio kao IDIOT kad se vraćao doma. Ja ga pitam da jeli Fazer ima kufer, rekao je da ima...
:mrgreen:
LOL Viđen si!

bolje viđenica nego jedinica :mrgreen: