Nexus 250 sa gumom 160/60 14

Ibic said:
Ova slika di je guma 160... sad vidim da je guma na felgi 3.5" od nexusa 125/250 a toni st je stavil gumu na felgu od 4.5"
znači opet paše i u toj soluciji
Ja sam stavil felgu 4.5" od nexusa 500 al sam stavil gore gumu 140-60/14 pa mi je gumu previše raširilo tj nije imala veliki nagib po rubovima

jesam ti rekel da nebu dobro.ne slušaš.
 
na felgu od nexusa 250 ide guma 160 60 i nema nikakve kemije
a na felgu od nexusa 500 ide guma 160 60 ali malo jos mora se kemijat(plasticni blatobran, i ono di se vida gornja vida od auspuha). i nista ne struze. i vozi se najnormalnije.
 
nexus ima duži blok i zato ide veča guma. vxr i x9 250 imaju iste blokove i na njih ide max 140/60
 
i koji je na kraju cijeli zaključak, jel ide na nexus 250 felga i guma od nexusa 500 i jel se to isplati stavljati ( ne mislim financijski ) .

jel to ide bez problema , jel ne struže, jel OK u vožnji a ne da mi nekaj preskoči pa da radi toga naježim.....
 
Jandro said:
kako kontaktirati ovog dečka? toni_st

mozes na mail [email protected]

i koji je na kraju cijeli zaključak, jel ide na nexus 250 felga i guma od nexusa 500 i jel se to isplati stavljati ( ne mislim financijski ) .

jel to ide bez problema , jel ne struže, jel OK u vožnji a ne da mi nekaj preskoči pa da radi toga naježim.....

na nexusa 250 ide guma 160 60 14 na tvornicku felgu bez ikakve kemije, a sa felgom od nexia 500 treba malo kemije. ali vozi se onda bolje nego na tvornickoj.