nexus

isti je za sve koji imaju m.a.s.t.e.r.-ov motor od 500 ccm

u Trstu je najjeftinije u moto staru,prodaju benelli-e,to je u industrijskoj zoni. www.motostartrieste.com

evo npr. moj vario,na Školjiću je koštao 820 kn,kod Rolanda 520 kn,kod Nike-ta bez poštarine 500 kn,a ja sam ga kupio u Trstu za 50 eura bez ive
 
oces rec tomee da nexus lose izgleda ?
stvarno su drugi malo u kurcu ali nexus izgleda pre jebeno
osim toga mislim da ce ih izgurat ,pogotovo kad ih pocnu radit od 850 i 1000 ccm. meni izgleda bolja pozicija za sjedenje,vise mjesta za stvari i sto je najbitnije,nema mjenjaca,kvacila

dr duke. uopce nemam dojam je los polozaj i da je naporan za putovanje.bas kontam da mu je to i glavna svrha. (sta ce ti skuter od 500 ccm po gradu ) pogotovo kad gledam talijane koji na putovanja uglanom idu maxi skuterima

BlackBull...jel ima negdje drugdje osim u motostaru.jer ako odem kod njih zapalit cu smradove.
 
ima neki moto charlie,čuo sam za njega da je povoljan,al neznam di je u gradu,čuo sam samo da je u industrijskoj zoni negdje i ima moto sport,u gradu,mislim da je "via valdirivo" ulica,al njih ti ne bi baš preporučio jer nisu baš povoljni
 
-MV-AGUSTA- said:
oces rec tomee da nexus lose izgleda ?
stvarno su drugi malo u kurcu ali nexus izgleda pre jebeno
osim toga mislim da ce ih izgurat ,pogotovo kad ih pocnu radit od 850 i 1000 ccm. meni izgleda bolja pozicija za sjedenje,vise mjesta za stvari i sto je najbitnije,nema mjenjaca,kvacila

dr duke. uopce nemam dojam je los polozaj i da je naporan za putovanje.bas kontam da mu je to i glavna svrha. (sta ce ti skuter od 500 ccm po gradu ) pogotovo kad gledam talijane koji na putovanja uglanom idu maxi skuterima

BlackBull...jel ima negdje drugdje osim u motostaru.jer ako odem kod njih zapalit cu smradove.
Tebi je sve komotno nakon R-a :D
Problem je kod maxi skutera sto mogu ici dosta brzo, a sta se desava kad pustis gas? on ide dalje, ne koci motorom, nego moras se nabit na kocnice ko sivonja da bis zaustavio tu masu.Koliko njih se tako sje. na beverly-u, malo se zalete, pa se sjete da treba stati, stisnu jace kocnice, blokira prednja i to ti je to. znam barem 3 ista slucaja kad se to desilo, a vozaci su prije imali svakakvih motora.

Ne kazem da je los za laganu voznjicu bez nekog ganjanja, naprotiv..
i jos jedan minus im je sta trose 7-8 litara sto nije malo za 500ccm
 
stavit cu plin u kofer :mrgreen:
 
Dr Duke:
Ne kazem da je los za laganu voznjicu bez nekog ganjanja, naprotiv..
i jos jedan minus im je sta trose 7-8 litara sto nije malo za 500ccm
Si ti siguran u ovu potrošnju?
Ja imam Kymca od 250ccm i ne prelazi ni 4 l, a po svemu sudeć 500 treba manje vrtit nego 250 za normalno điranje 110-120km/h
Nisam vozio 500 - samo pitam :mrgreen: jer mi 7-8l ne zvuči kao lagano điranje nego pun gas.
To vi koji siđete s pravog bajka ne morete izdurat bez full gasa ;)
 
menikazu oko 5 litara....vjerojatno dodje on i do 8 ako ga deres pun gas na autoputu
 
alfred stokes said:
-MV-AGUSTA- said:
menikazu oko 5 litara....vjerojatno dodje on i do 8 ako ga deres pun gas na autoputu
To i meni izgleda normalno, a na full gasu normalno da će popit, al to više i ne bi nazval lagano điranje :D
Da to sam mislio, nego sam se krivo izrazio, kad ga mazes onda potrosi :wink:
Meni dukac popije 10l na 100km kad ga ganjam po Ucki :shock:
 
-MV-AGUSTA- said:
pa za sta dajem te pare onda uopce ako dobijem 5-10 km/h?
sta da to kupim na školjiću ?
koliko kosta? 1000 kn ?!

VEKI: imao sam ja i prije vxr 200 ali nexus je majka za ic na put .mislio sam kupit varadero (jer sam ga imao i znam sta je) ali mi je nexus ljepsi,jednostavniji.i mislim da ce maxi skuteri od 500ccm na vise totalno izgurat enduro motore

Pravi znalac! Enduro pile uspoređivati sa skuterima? Tu netreba nikakav komentar. 8)