Nikada više u kupovinu polovnog motora!

received_1055969979450087.jpeg


Strom za siromasne 33god 90k km plus. Na cesti pustio nije kakav cf moto koji bakrači kineski
 
Jednostavno nisi imao sreće. Očito te neće.
Prijedlog.
Imaš nekog prijatelja srećkovića pa neka on kupi umjesto tebe i voziš se godinama bez problema.
 
  • Haha
Reactions: Octane
Mislim da samo imaš lošu karmu po pitanju vozila, da kupiš i novog, možda bi te zapal "montagwagen". :mrgreen:
Ja sam kupio rabljenu (i to rabljenu itekako) Hondu CBR 600RR (2007), ja sam bil valjda četvrti vlasnik, bila je padana i na lijevo i na desno i preko zadnjeg, i dušu su joj vadili na stazi, prije mene je održavana bila jedva ili nikako - išla je ravno ko šprih, nikad nije zaštucala ili me ostavila na cjedilu... Opet, sve kak natrefiš.
Sta se cudis, Honda je to, nije Strom
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Paf and Xj6_2013
Sve motore koje sam ikad kupio su bili polovni. Samo jedan je imao problem ali to mi je receno kad sam ga kupovao i na taj sam problem pristao.

Nisam nikad kupio novi motor jer nisam imao novaca za to. Sada kad si to mogu priustiti, novi motor koji zelim (isti koji imam samo noviji) ne mogu kupiti zbog euro5 norme :mad::cry: .
Code:
Sadly, the Yamaha FJR 1300 will not be updated for Euro5, so went off sale in 2021.

Hvala Yamaha na lijenosti.
 
  • Like
Reactions: BARKLEY
Moj post se vise bazirao na likove koji prema usporedbi za istu cijenu bi vise kupili polovnog japanca, nego novog kineza (naravno koji ima dugogodisnju povijest proizvodnje), jer kako kazu “Sa polovnim japancem barem znam sta vozim.”

Ja sam samo naveo sebe kao primjer, da sa pollocnim nikada ne znas sta vozis, jer nisa kupio izlupane rage, vec stvarno motori na izgled “Stati i diviti se ocuvanoscu”. Sto opet ne znaci nista, jer ne znas jeli ga bivsi vlasnik “ubijao” voznjom, a ne mozes prije kupovine otvarat i zagledati radilice, brzine itd itd.
 
jer ne znas jeli ga bivsi vlasnik “ubijao” voznjom, a ne mozes prije kupovine otvarat i zagledati radilice, brzine itd itd.
Mislis vozio ga "junacki" kako bi se recimo R motor i trebao voziti? Ako je uredno i redovito servisiran nema veze. Ako je imao 2000 radnih sati u blokadi na 1000 prijedjenih km onda jbg :D taf lak :D
 
  • Like
Reactions: chemb0018
Ja ipak mislim da najprije treba ocijeniti prodavatelja. Par pitanja iz opće kulture i nogometa nevezano za motor.
To će više otkriti od bilo koga servisera da ga uzmeš sobom u kupovinu
 
Ja ipak mislim da najprije treba ocijeniti prodavatelja. Par pitanja iz opće kulture...
e baš😂

ja nemam iskustva kod kupovine polovnjaka, ali zato
imam kod prodaje😁

...uglavnom prodao sve što mi
je ostalo od dodatnih stvari na
prošlom motoru 😃 pa čak i
ne bumpam tu oglas, jer sam već izvukao 1000€ i ostao još
samo bagster

i zadnje zove lik 😁
e nema love - spustim,
lijep ti je bio m. - spustim,
i poslati ću ti još neke sitnice,
a može i tvoja dostava - aj 😁
nakon sat/dva: a jel' sigurno
bez crtice?...

rekoh,
znaš šta, ne osjećam kako
ti to žarko želiš i ipak ti neću prodati 😂
 
  • Like
Reactions: pikacu79
htio sam napisati 😁

prije budem to bacio u smeće,
nego imao posla s takvim... 🤐

edit:
bio je izuzetno kulturan i elokventan 😁
 
Last edited:
e baš😂

ja nemam iskustva kod kupovine polovnjaka, ali zato
imam kod prodaje😁

...uglavnom prodao sve što mi
je ostalo od dodatnih stvari na
prošlom motoru 😃 pa čak i
ne bumpam tu oglas, jer sam već izvukao 1000€ i ostao još
samo bagster

i zadnje zove lik 😁
e nema love - spustim,
lijep ti je bio m. - spustim,
i poslati ću ti još neke sitnice,
a može i tvoja dostava - aj 😁
nakon sat/dva: a jel' sigurno
bez crtice?...

rekoh,
znaš šta, ne osjećam kako
ti to žarko želiš i ipak ti neću prodati 😂
Jeste li možda u krevetu završili, jer to tako inače biva?
 
  • Haha
Reactions: DADO+
...da se započme razgovor i malo uvuče prodavatelja sa se otvori.
ma otvorio 😁 se on samo tako 😂

samo da vidiš koliko je popiz..


prestao persirati, zamucuje, kad je vidio kako se ne javljam, SMS-ovi puni tipfelera 😁

...ti ćeš mene zayebavati
i hop: blokiran 😁
 
  • Haha
Reactions: Spori
“Uzmi Xiaomi vjeruj bratu svom neces se pokajat” - takva ti je prica…
Iz iskustava raznih ljudi, GSR je nepoderiv motor, a stanje u kojem sam ga uzeo je na oko bilo savrseno, ali eto valjda ga je vlasbik prije mene satrao… Uz danasnju elektroniku i moderna sr@nj@, nisu niti suta sto su bila, a niti motori… tako da ti ta prica ne pije vode.

13g star motor i 37 000 km na satu?
Nije ti to bilo malo čudno?
Ako ti je bilo čudno, zašto si kupio?
U principu, ljudi koji petljaju oko kilometraže, lažu i oko ostalih stvari vezanih uz motor - održavanje, pucanje u blokadu pred birtijom u čemernom. itd.
motor te klase - naked o' sto konja za neiživljene mulce (bez love i pi*ke) - se kupuje isključivo od ljudi koje dobro poznaš, ne od 15. vlasnika ili lika koji je poznanik od lika s basketa ili skupa rejdaju u wowu.

Moj post se vise bazirao na likove koji prema usporedbi za istu cijenu bi vise kupili polovnog japanca, nego novog kineza (naravno koji ima dugogodisnju povijest proizvodnje), jer kako kazu “Sa polovnim japancem barem znam sta vozim.”

Ja sam taj lik.
Da, radije bi uzeo polovnog japanca, nego novog kineza.
Što ne znači da bio uzeo bilo kojeg polovnog japanca, od bilo kojeg lika s njuškala.
Raspadnutog GSRa si prodao odma, za koliko bi prodao raspadnutog benellija?
Ne mora čak bit ni raspadnut, nek ima 30K na satu - "maskimalno utegnut, spreman za sezonu"?