NINJA - generalni topic

ne ne, sve sam. ali sam preko njega napravio quickshifter unlock na svojem ecu-u i kupio quickshifter. reklo mi je puno ljudi za njega i stvarno je pedantan i jako dobro objasni. radio bi mi on sve ovo ali govori da mu je takva guzva da ne stize
Da,treba se dosta unaprijed naručiti
 
Nije ni Moonova boja losa 😂
 

Attachments

  • IMG-20230608-WA0001.jpg
    IMG-20230608-WA0001.jpg
    185.1 KB · Views: 0
evo da javim utiske quickshiftera. dosta puse kod mene pa samo kratko sam isao. definitivno se treba naviknut ali predivan je osjecaj. 2 puta mi se desilo da mi nije ubacio u brzinu pa je bilo kao na apn-u, dusa mi se raspala u tom momentu. ali krivim jedino sebe i tenisice za motor u kojima nemam apsolutno nikakav osjecaj i uopce ne osjetim polugu mjenjaca sta je sada uz quickshifter dosta bitno
 
cudno da kawasakisti nisu primjetili povratak sestice na eu trziste.
svaka cast kawasakiju jedini od japanaca se najvise trudi,sestica je dobila mali redizajn u plastikama i par dodataka,masina i sve bitno ostalo isto i po meni izgleda jako jako dobro pogotovo u crnoj sivoj kombinaciji sa zelenim prugama,izgubila je par konja i 500 okretaja zbog euro 5 ali i dalje dobar provjeren stroj.

pise cijena u de oko 12.500 sto znaci vjerovatno kod nas 13 ili 13.500 sto je opet ok cijena,hoce li honda i yamaha reagirati ili prepustiti kawasakiju ovu klasu u eu je pitanje,suzukija nisam namjerno spomenuo jer oni kao da su stisli muda,bez ljutnje suzukisti :mrgreen:


24MY_Ninja_ZX-6R_GY1_STU__1_.png
 
Last edited:
uff dosta dobro izgleda, mogao bi i ja stavit da budemo isti opet :mrgreen: zezam se, meni se cak nekako svida original