NINJA - generalni topic

A da su felge na toj liniji lipse od ovih na ovoj mojoj trenutnoj to se slazem 👍😁
krivo si me razmel prijatel....

mislil sam na liniju iza kaj niste kupili desetku 2016 koja je ljepša :)
bg_ZX-10R GRN F Edition 2016.jpg


a kaj se tiče ove stare hrbine 2008 to je nama sirotinji još top topova...

novo ...


1112.jpg


i makar sam tvrdil da je nova grda....

u ovim bojama mi je top 3 naj che che motora...


12122.jpg
 
Da krivo sam te skuzio...

Je ova 2016 je bomba samo sto ih je tu tesko naci... a i onih par sto je tu i tamo izletilo je bilo ohoho para ☹️
 
ZG-Vojnic-ZG, prva bolja vožnja cca 200 km. Puno prostraniji, udobniji, vozljiviji ali čini mi se nekako slabiji a i vjetar me više ubija od linije prijašnje 2003. Sve u svemu zadovoljan i sa danom, vožnjom i motorom.
 

Attachments

  • Screenshot_20230507_192815_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230507_192815_com.android.gallery3d.jpg
    844.7 KB · Views: 0
Prostraniji je, udobniji isto, samo bi treba ici bolje od prosle linije... meni je taj 636 05/06 od svih sestica isao ko raketa...

Ovaj 2003 je malo kraci meduosovinski cini mi se pa dosta nervoznije djeluje, al 2005 je ipak mrvicu brzi...

Ja i kolegica smo s tom linijom u dvoje bez greske isli na zadnje kolo 😁

Sad pitanje je i kakvi su prijenosi na ovom tvom i onom proslom... dal je tamo bio zub manje naprvo a na ovom serijala


Uglavnom oba su mi top sestice ... samo da su u zelenoj boji 😁
 
s koleginicom uvijek lakše ide na točak, to je činjenica!
 
U isto vrime sam vozio i zx6r iz 2008 al ta nije bila tako ziva za na tocak u dvoje ... 😁
 
nemam slika ali danas samo isao svoj bivsu desetku registrirat jer je frend odletio doslovce na brod kako je mijenjao firmu i nismo stigli prepis napravit. pa rekao kako je jos na mene, ja cu ga registrirat pa da smo na miru. koja razlika. odaziv gasa, drzanje, kocnice, bas sam se iznenadio kako je 2015 laksa za vozit
 
  • Like
Reactions: mrgud-
Jebote bit ce brza od moje 😁

tu smo negdje :mrgreen: ali mogu ti rec da kad sam spojio ecu sam napravio mali dir, jer je taman kisa pocela i osjetim kada dam gas da je zivlja dosta. a erceg mi govori da je sigurno nekoliko konjica islo gore. a i svida mi se kako radi bez tog ventila
 
tu smo negdje :mrgreen: ali mogu ti rec da kad sam spojio ecu sam napravio mali dir, jer je taman kisa pocela i osjetim kada dam gas da je zivlja dosta. a erceg mi govori da je sigurno nekoliko konjica islo gore. a i svida mi se kako radi bez tog ventila
Šta kod ercega servisiraš motor?
 
Šta kod ercega servisiraš motor?

ne ne, sve sam. ali sam preko njega napravio quickshifter unlock na svojem ecu-u i kupio quickshifter. reklo mi je puno ljudi za njega i stvarno je pedantan i jako dobro objasni. radio bi mi on sve ovo ali govori da mu je takva guzva da ne stize
 
  • Like
Reactions: Dene