NINJA - generalni topic

Lajk za zelene kapice na ventilima...dobar ti je kawasaki 👍 samo steta zbog tri kraka, al dobro, motor je pravo trkaci

štedi se za četverokrake, a možda jednog dana i višekrake..
zato su kineske štafne..
 
  • Love
Reactions: ODST
Kakva su vam iskustva sa -1 zubom manje naprijed,a da iza ostane orginal,sta sve dobijem sa tim -1 zubom,a sto izgubim?
 
danas kad sam je vidio nakon 2 tjedna, srce mi zatiralo

IMG_0754.jpeg
 
Jesi uspio stici kuci prije potopa?

Bome se oko 13 h na kukuljanovu lipo kisa izlila 😁
 
Jesi uspio stici kuci prije potopa?

Bome se oko 13 h na kukuljanovu lipo kisa izlila 😁

ovo je bilo utorak predvecer. cak sam mislio srijedu ali dobro sam se predomislio jer je jucer bilo kaos. a nisam bas cesto na kompu pa uvijek kasnim dan sa stavljanjem slika :)
 
  • Like
Reactions: karadolo46
Poštovanje, znam da je igračka za Vaše R ove, al mi treba savjet gdje naći crash barove za prastaroga GPZ-a, gdje se mogu zavidat i triba li rastavit svu plastiku odnosno donju škovaceru da bi šipke uopće stale. Meni je crash bar nužno potriban jer ako padnem, manja je muka i šteta. Fala.
 

Attachments

  • IMG-20220906-WA0007.jpg
    IMG-20220906-WA0007.jpg
    488.8 KB · Views: 0
  • IMG-20220906-WA0012.jpg
    IMG-20220906-WA0012.jpg
    470.5 KB · Views: 0
  • IMG-20220908-WA0000.jpg
    IMG-20220908-WA0000.jpg
    274.3 KB · Views: 0
Motor je 2000. tri godine prije nego se presta prozvodit, triba mi točna oznaka da ne fulan kad naručujem svičice i filter ulja i zraka priko Motormania mi izgleda najpovoljnije. Ako ko zna bolje misto nek mi kaže i te šugave crash barove, vidia san samo kod engleza i jako su skupi....Motor mi dolazi idući tjedan, još je u Njemačkoj i čeka me još papirologija, homologacija i carina.
 
Last edited: