Njemacka-Austrija-Slovenija-Hrvatska.... - godisnji odmor u tri tjedna

T-T said:
Hm..jedino ako će Jolly i Skuco pridržavati sa strane, pa trk oko jezera  :LOL:
damama uvijek na usluzi..  :naklon:
 
banditR said:
Dobro dosao u ekipu...  (y)
Nego,mene vise zanima hocu li dobiti onu majicu od Osjeckog...
Jedino sto nam T-T ne odgovara....Ha,vrijeme je rucka...Sigurno mora pravit kolace,pa se ne moze javit...  :LOL:

Kolega neznam što si toliko zapeo za majcu osječkog jer se iz priloženog vidi da piješ žuju..... :mrgreen:
 
Jolly said:
Kolega neznam što si toliko zapeo za majcu osječkog jer se iz priloženog vidi da piješ žuju..... :mrgreen:
Zuju ?
Ma tko to kaze...  :LOL:
Parac je uzeo moje pivo,a meni ste uglavili DVA ozujska i to samo za slikanje...  :mrgreen:

 
banditR said:
Zuju ?
Ma tko to kaze...  :LOL:
Parac je uzeo moje pivo,a meni ste uglavili DVA ozujska i to samo za slikanje...  :mrgreen:

A ne dokaz je dokaz nema sad izmotavanja.... :mrgreen:
 
banditR said:
Dobro,ajd...tad sam pio jos Zuju...
PAR dana poslije sam presao na Osjecko...  :mrgreen:
nemoj da im rećem šta si kod mene pio..  :mrgreen:
 
banditR said:
Reci slobodno,ne stidim se...
Kazi da sam popio tri OSJECKA...  :mrgreen: ...I to pola 10 ujutro...
nema os u og..  :mrgreen:
 
skuco said:
nema os u og..  :mrgreen:
Doooobro,priznajem...
Pio sam,zamislite SOK ....pa to nije normalno....
Da ne ispadne da bjezim sa teme,evo jos jedne slike sa mog putovanja....Ispred se vidi SOK :bonk:
 
banditR said:
Doooobro,priznajem...
Pio sam,zamislite SOK ....pa to nije normalno....
Da ne ispadne da bjezim sa teme,evo jos jedne slike sa mog putovanja....Ispred se vidi SOK :bonk:


E pa zato su tebe i mučili oni zavoji i loša cesta ,zato što si se napio tog soka a da si lijepo maznio koje pivo nebi ni skužio da ima zavoja i rupa..... :mrgreen:  :drunk:
 
Jolly said:
E pa zato su tebe i mučili oni zavoji i loša cesta ,zato što si se napio tog soka a da si lijepo maznio koje pivo nebi ni skužio da ima zavoja i rupa..... :mrgreen:  :drunk:
A neeeee....
Poslije ispijanja soka,cesta je bila OK.To je ono sto me cudi....  :misli:
 
Na tom putovanju,negdje prije Delnica,sreli smo dvije zene na biciklima.Odmarale su se....Stali smo i mi,te poceli razgovor...Obje su iz Osijeka,te idu BICIKLIMA u Pulu...Zena me slikala s njima za uspomenu,te smo krenuli svatko svojim putem.Poslije dva dana sam isao motorom iz Rijeke za Pulu te sreo opet njih dvije,negdje prije Labina..Popricali par minuta,pozdravili se,sve OK...
Buduci da sam nasao u Glasu Slavonije clanak o njima,odlucio sam i njih dvije spomenuti u ovoj mojoj prici...
Evo link :
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=145096
Stavljam i ove dvije slike.Jedna je slikana prije Delnica,a druga prije Labina....
Svaka im cast ..  (y)
 
skuco said:
tražio al nisam vidio..  :misli:
Ah ?
Vidio sam da si poslije nasao....  ;)
Kad bude sto poslije bilo,sve cu stavljati TAMO jer ne pripadaju ovdje....
 
pa gdje si ti, nigdje te nema. mora da si se nasliko na godisnjem.
 
(y)


Dobar đir  ;)