Nova Honda Africa Twin

Branko-ST said:
jeste cigici,ispalite zadnju kunu na motor pa ga tunirate kineskim robom  :LOL:

A sta mislis da ovi razvikani proizvode u Europi? Sve je to isti skart samo nema logo. Koi put bi uzea proizvod z Kine i isti bi bia cvrsci i bolje obraden od "originala". Ako ne ide na glavu spreman sam riskirat :mrgreen:
 
pa3q said:
A sta mislis da ovi razvikani proizvode u Europi? Sve je to isti skart samo nema logo. Koi put bi uzea proizvod z Kine i isti bi bia cvrsci i bolje obraden od "originala". Ako ne ide na glavu spreman sam riskirat :mrgreen:

Jedino cep za auspuh u boji motora valja a opet nepolivam previse :LOL:

Odzracnici vilica nakon jedne voznje oba se raspala

Imam podizace volana sa aliexpresa pa to u ruci vidis da nevalja a zavrsna obrada uzas.

Narucija sam dva dresa to je materijal za ugusit se,nedise

Privjescici,kape i pizdarijice ok al nesto za ozbiljno nema sanse

 
Nisam kupovao nista za motor, ali u firmama u kojima sam radio sam se susretao sa dijelovima koji su napravljeni u kini.
Kucista za mjerne uredjaje, uredjaji sa schinama za otvaranje vrata na vlakovima koje proizvodi siemens.
Top.
 
Ovisi u kojem cjenovnom rangu se kupuje roba, većina nas bi htjela za par dolara kupiti isto što kod nas košta 5-10 puta više, normalno da je kvaliteta takve robe adekvatna cijeni.
Isto tako ima i osjetno skuplje robe u Kini koja se cijenom dosta približava cijeni u EU, na toj robi se ipak vidi da je kvaliteta osjetno viša i tu se obično na kvalitetu nema što prigovoriti.
Obične "cvikcange" kupljene davno iz Kine po cijeni skoro Uniora kod nas, mogu reći da se Unior može sakriti kvalitetom, iako imam u garaži dosta njihovog alata.
Aku bušilica MOSTA LT12DVD je bila u pola cijene plavog Boscha, zadnje tri godine ih u firmi koristimo za sve i svašta, rade ko i prvog dana, baterije i dalje drže ko nove, ali to smo po preporuci kupovali.
Da Kinezi nemaju dobrih alata i materijala, s čim bi odradili svu tu proizvodnju od zadnjeg škarta do svemirskog programa? Samo i kod njih dobre stvari koštaju.
 
Ukratko sta valja to i kosta
 
Narucia sam dodatnu opremu za kameru Insta koa se btw proizvodi u Kini i identicna je onoj sa logom. Na nekima je logo i prisutan, a 60% niza ciena. Kanisteri za benzinu koe ne mozes kupit u Europi, rezervne stipe (malo skuplje ), grill za svitlo...
Uzimam sve ono sta je ekipa prie mene vec narucivala i pokazala se kao dobra roba (y)
 
pa3q said:
Narucia sam dodatnu opremu za kameru Insta koa se btw proizvodi u Kini i identicna je onoj sa logom. Na nekima je logo i prisutan, a 60% niza ciena. Kanisteri za benzinu koe ne mozes kupit u Europi, rezervne stipe (malo skuplje ), grill za svitlo...
Uzimam sve ono sta je ekipa prie mene vec narucivala i pokazala se kao dobra roba (y)

Neznam bas na Aliexpresu da si nasa kvalitetu
 
pa3q said:
Narucia sam dodatnu opremu za kameru Insta koa se btw proizvodi u Kini i identicna je onoj sa logom. Na nekima je logo i prisutan, a 60% niza ciena. Kanisteri za benzinu koe ne mozes kupit u Europi, rezervne stipe (malo skuplje ), grill za svitlo...
Uzimam sve ono sta je ekipa prie mene vec narucivala i pokazala se kao dobra roba (y)
Grill za svjetlo
Ima li to koju svrhu osim estetske
Kontan da na bilo kojem motoru sa grillom priko svitala je nocna mora ocistit/skinit kukce koji se razlitaju
Nekako onako laicki vise bi koristi bilo od prozirnih zastita materijala kao i viziri


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Grill za svjetlo
Ima li to koju svrhu osim estetske
Kontan da na bilo kojem motoru sa grillom priko svitala je nocna mora ocistit/skinit kukce koji se razlitaju
Nekako onako laicki vise bi koristi bilo od prozirnih zastita materijala kao i viziri


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne sekiraj se, to je za ljude koji voze (u grupama) po makadamu.

:mrgreen:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
seki22 said:
Grill za svjetlo
Ima li to koju svrhu osim estetske
Kontan da na bilo kojem motoru sa grillom priko svitala je nocna mora ocistit/skinit kukce koji se razlitaju
Nekako onako laicki vise bi koristi bilo od prozirnih zastita materijala kao i viziri


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kad te pogodi kamen ( ne nuzno iz grupe, moze bit i od auta :jesus: ) zahvalis Bogu na njemu. A ionako se stavlja samo po potrebi i cisti nakon svake voznje. Na starom V stromu se dobro isplatia (y)
 
pa3q said:
Kad te pogodi kamen ( ne nuzno iz grupe, moze bit i od auta :jesus: ) zahvalis Bogu na njemu. A ionako se stavlja samo po potrebi i cisti nakon svake voznje. Na starom V stromu se dobro isplatia (y)
OK
To mislis za makadam
Mislim moze kamen i na cesti ali jako cesto
Ali da....ako nista lipo izgleda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo za makadam, na cesti nisam bas ima takvih situacia.
Al nasa sam video jednog pacienta s Africom. Nema sta nie stavia na motor :021:

https://youtu.be/zu4phF-VSdM
 
Ovaj poviseni blatobran mi je saka u oko
I ko kupuje motor od 235-250 kg za u brdo da mora imat ovakav blatobran


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stvarno je opremio motor svime. Vilice, ispuh, kvacilo, dodatni tank, vizir, dodatna svjetla.....
I sve ostalo.
Super je i ova tank torba, prvi put vidim da se otvara na stranu, ne trebas je skidat na pumpi....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sredju said:
i to blatobran za mali kotac.

jel ti namjerno pises pizdarje ili si totalni glupan?
 
e0341a353c37814100d77d61ce6320ba.jpg
1e31136c3166439ba3e94dd514fd8cb5.jpg
d8c616591eec4a318853a392c5d4d6e5.jpg
d398ca2b917a2e9f26522e5a7a5acafa.jpg
a4e7db42c2fd6d862a8287bb0aa229c4.jpg



Baj’ Mate afrika.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Sredju said:
Prednji blatobran je za supermoto debilu, jesi corav.

glupane ,nije to blatobran za "malo kolo" kako si napisa vec  SM blatobran koji se neuvija na vecim brzinama a sluzi svrsi i da blato nezablokira prednje kolo