Nova Honda Africa Twin

Sm je malo kolo.
E ovako, za blatu nema gume ua taj motor, a s gumom koju smijes stavit na taj motor si gotov u blatu.
Jedina prednost ti je sto na kisi ti vjetar zavraca vodu kpju dize prednji kotac direkt u usta.
Vozio ssm 500 km po kisi s visokim blatobranom za sm na kotacu od 21 col.

:mrgreen:
 
Sredju said:
Sm je malo kolo.
E ovako, za blatu nema gume ua taj motor, a s gumom koju smijes stavit na taj motor si gotov u blatu.
Jedina prednost ti je sto na kisi ti vjetar zavraca vodu kpju dize prednji kotac direkt u usta.
Vozio ssm 500 km po kisi s visokim blatobranom za sm na kotacu od 21 col.

:mrgreen:

ajde sad lipo se vrati na temu pa pogledaj covikovu afriku pa ces vidit da ima vizir al to nije sve taj vizir se moze jos podici pa gle cuda voda neide direct u usta...….

neda mi se vise al stvarno ostavi se pisanja pij terapiju redovno I samo citaj komentare (y)

 
Branko-ST said:
ajde sad lipo se vrati na temu pa pogledaj covikovu afriku pa ces vidit da ima vizir al to nije sve taj vizir se moze jos podici pa gle cuda voda neide direct u usta...….

neda mi se vise al stvarno ostavi se pisanja pij terapiju redovno I samo citaj komentare (y)

Diši Branko, diši :LOL:
Javim ti se sutra (y)
 
Elias said:
Baj’ Mate afrika.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

To neki naš  :misli:

Zanimljivo  (y)  Na prvu hibrid Himalayana i Africe

 
diesel power said:
Ja iman visok blatobran a ne ide mi voda u usta kako to kako to :mrgreen:

u tebe je blatobran za "veliko kolo"  :LOL:
 
Getriba said:
Cekamo Sekija sta on kaze na sve ovo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja san novi na forumu, al taj clan Seki je veliki znalac. Svaku temu sta otvorim, seki lijepo sve objasni. Stvarno je kralj!
 
Nike11 said:
Ja san novi na forumu, al taj clan Seki je veliki znalac. Svaku temu sta otvorim, seki lijepo sve objasni. Stvarno je kralj!
Paz vako
Kralj je samo jedan. Tmax 2008-2011 god
Prema tome lakse malo sa tim Kralj
Sad kad smo ovu vaznu stvar rjesili, nastavimo u revijalnom tonu kao i inace

Pojedini forumasi misle da su ono sta se rece “bogom dani” pa misle da mogu filozofirat.a ima budala i zlobnih narcisa cudo jedno......
I onda takvi idu meni kontrastavat.....
A meni oni najdrazi..........


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nike11 said:
Ja san novi na forumu, al taj clan Seki je veliki znalac. Svaku temu sta otvorim, seki lijepo sve objasni. Stvarno je kralj!

Seki je Haile Selassie  :naklon: :naklon: Robovi treba da se slusaju i uce od svetinje, da budu sretni sto im se Car umilostivio i sto komunicira na tom, njihovom, nivou :dobar:
 
kljucaj forum jebate led sta je ovo  :LOL:
 
Mocippaldi said:
Seki je Haile Selassie  :naklon: :naklon: Robovi treba da se slusaju i uce od svetinje, da budu sretni sto im se Car umilostivio i sto komunicira na tom, njihovom, nivou :dobar:
Haugh

Chief Seattle 1843 god


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
9b206b950c1c6058de28029fe7578a06.jpg

Da lanac.....
Jebenti ko ga izmislia....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ivan_m said:
To neki naš  :misli:

Zanimljivo  (y)  Na prvu hibrid Himalayana i Africe

Da,  vlasnik motora je Mato Kovačević,  on ga je opremio, on ga i vozi.  Proizvodi nešto dodatne opreme.

http://www.matotec.de/epages/64333336.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/64333336/Categories/Home1