Nova Honda Africa Twin

Sa starom je bija svugdi a nevirujem da nova nece šŸ¤£ (y)
 
  • Haha
Reactions: Å vabo
Totalno glupo da neko sa gudom( AT, Gs, st itd uopce pomisli otic off, a kamoli da ode). Ovo sta pisu bija san malo off, mogu mislit kakvi je off bija. Moze i tmax , vespa & tako off( koliko znam Zog je isa sa t maxom i to jaci off). Motor 270+ i off. Mogu se samo nasmijat. To su putni cestovni motori, amen.
 
  • Like
Reactions: toecutter and Zog
Totalno glupo da neko sa gudom( AT, Gs, st itd uopce pomisli otic off, a kamoli da ode). Ovo sta pisu bija san malo off, mogu mislit kakvi je off bija. Moze i tmax , vespa & tako off( koliko znam Zog je isa sa t maxom i to jaci off). Motor 270+ i off. Mogu se samo nasmijat. To su putni cestovni motori, amen.


Neko preferira cestu netko makadam.
Motor je napravljen za takvu voznju a druga stvar je sta nekome sluzi za naslikavanje ispred kafica i produzenje centimetara medju nogama kojih mu fali.
Meni nije gust jurit po cestovnim stazama al nekazem da je to glupo.
 
Ljudi s tim gudama uredno voze TET i razno razne rallye bez ikakvih problema. Ali i kakav bi svit bia da smo svi isti i isto razmiÅ”ljamo. Recimo meni je totalno čudno uzeti motor s 21/18 cola za cestu kad imaÅ” puno boljih opcija na 17/17 ili 19/17. Na kraju balade kakvog uopće ima smisla voziti motor pored svih rizika koje nosi. AT je 243 kg, T7 205 kg jeli ima boljih opcija za off road naravno da ima. Jeli mogu te gude na off road naravno da mogu. Ima YT videa koliko želiÅ”
 
Neko preferira cestu netko makadam.
Motor je napravljen za takvu voznju a druga stvar je sta nekome sluzi za naslikavanje ispred kafica i produzenje centimetara medju nogama kojih mu fali.
Meni nije gust jurit po cestovnim stazama al nekazem da je to glupo.
Ne sluzi guda za off. Mozes skrenit na makadam, reka sam mos i vespom, ali nije to to. To sta 90% ekipe ( sve vrste motora) voze do kafica je drugi par postoli. I to mi ne smeta. Jebe mi se di i koliko ko vozi.
 
Ljudi s tim gudama uredno voze TET i razno razne rallye bez ikakvih problema. Ali i kakav bi svit bia da smo svi isti i isto razmiÅ”ljamo. Recimo meni je totalno čudno uzeti motor s 21/18 cola za cestu kad imaÅ” puno boljih opcija na 17/17 ili 19/17. Na kraju balade kakvog uopće ima smisla voziti motor pored svih rizika koje nosi. AT je 243 kg, T7 205 kg jeli ima boljih opcija za off road naravno da ima. Jeli mogu te gude na off road naravno da mogu. Ima YT videa koliko želiÅ”
Ma nisam napisa da ne mogu. Procitaj ponovo. I vespa moze. Al to nije za off motor. Mozes s gudom i benduro vozit. Bilo je ekipe koja je to provala, al to su tantalove muke. Kuzite sta ocu rec
 
  • Like
Reactions: Å vabo
@Nike11 kužim poantu ali da ćeÅ” baÅ” sa bojlerom picit 100+ na makadamu, letit priko rupa bez da te lansira u prvi kanal nećeÅ” baÅ”. Proći ćeÅ” ga puževima korakom i oznojit se 10 puta viÅ”e nego na gudi. Da im je primarna namjena enduro ili offroad nije, ali nije im i ni stran pojam uz dozu razuma i mogućnosti motora.
 
  • Like
Reactions: Nero
Nike, Dakar se vozija do prije par godina na takvim motorima.
Taj motor je napravljen da se vozi po makadamu a to sta neko nema jajca ili ga je straj da ga ne osteti je drugi par postola.
Gas i amortizacija odradjuje svoje.
 
A kako Vespa moze 100tinjak km/h povuc, uz to sta je ocito dobra i na makadamu, je sve sta ti i na cesti triba.
Viva Vespa.
 
Je bi se zajeba da san uzea Crosstourera
A zamalo i S10ā€¦ā€¦
Cak razmisljan da je obicna Africa 2018-19 najbolje rjesenje za sveā€¦.
 
Je bi se zajeba da san uzea Crosstourera
A zamalo i S10ā€¦ā€¦
Cak razmisljan da je obicna Africa 2018-19 najbolje rjesenje za sveā€¦.
Ja mislim da nema rijeŔenja za sve.
Sve su to odlični motocikli, vrhunski, uključujući i tvoju AS.
Ovo Ŕto ja radim je plakanje na najviŔem nivou.
Crosstourer V4 big bang, dct, 270 kila, s tim kad kreneŔ, žao ti je stat na benzisku tankat.
 
Ja mislim da nema rijeŔenja za sve.
Sve su to odlični motocikli, vrhunski, uključujući i tvoju AS.
Ovo Ŕto ja radim je plakanje na najviŔem nivou.
Crosstourer V4 big bang, dct, 270 kila, s tim kad kreneŔ, žao ti je stat na benzisku tankat.
287 kgā€¦ā€¦
Africa je preteska a laksa je 35 kg
 
Å ta ima neko dugme na toj Africi da se upali full snaga ili je to to...?! :unsure::LOL:
 
  • Haha
Reactions: Sredju