Nova Honda Africa Twin

Zato prvo odradim sve rezervacie, po mogucnosti pola godine unaprid, i onda nema nisam vas obaviestia na vrime:mrgreen:
Ma jedno 4 dana mislin otic
Vidit cu….kako se poslozi ovo lito….ima posla a tribase i kupat i opijat liti😂😂😂
 
Ma jedno 4 dana mislin otic
Vidit cu….kako se poslozi ovo lito….ima posla a tribase i kupat i opijat liti😂😂😂
Alpe su ti stvarno jednostavne za odradit. I lijepe, ako nisi bio. I jeftinije od Dalmacije dosta :D
 
Alpe su ti stvarno jednostavne za odradit. I lijepe, ako nisi bio. I jeftinije od Dalmacije dosta :D
Ma je….triban vidit oce li se sve poslozit
A ovo za opijanje i kupanje….to san doma na Ciovu liti….trosin samo na vino iz Kauflanda😂😂😂
 
DCEB2731-FD0A-4FD4-BB1B-2ABE2F57FB69.jpeg

Imas komplet za 800.- CHF
Mada ja nebi to stavio dobro se cuje i bez jer nakon 500km voznje otupis od zvuka 😵‍💫
 
Ja sam prezadovoljan kako se meni čuje sa komplet SC Project. Duboko i taman na mjeru, ne smeta mi ni nakon cijelog dana vožnje u komadu. Vozim bez DB killera stalno.
Na Tigeru sam imao Leo Vince samo top i on mi je znao nakon par sto km početi ići na živce već...
Neznam da li je bio glasniji ili se jednostavno zvuk drugačije prenosio, ali znam da su mi frendovi iza mene popizdili uvijek a na Africu se ne žale još...
 
Ja sam prezadovoljan kako se meni čuje sa komplet SC Project. Duboko i taman na mjeru, ne smeta mi ni nakon cijelog dana vožnje u komadu. Vozim bez DB killera stalno.
Na Tigeru sam imao Leo Vince samo top i on mi je znao nakon par sto km početi ići na živce već...
Neznam da li je bio glasniji ili se jednostavno zvuk drugačije prenosio, ali znam da su mi frendovi iza mene popizdili uvijek a na Africu se ne žale još...
SC majka
Zvuk odlican
Izgled jos bolji
Samo full sistem nije legalan pa jebiga😂
 
  • Like
Reactions: toecutter
Alpe su ti stvarno jednostavne za odradit. I lijepe, ako nisi bio. I jeftinije od Dalmacije dosta :D
Kako to mislis jeftinije?
Pa Benzin,Cestarine i kazne skuplje nego u Dalmaciji😵‍💫 tj HR
Ja planiram u 5 mjesecu HR malo odvozit ako sve bude po planu😊
 
Kako to mislis jeftinije?
Pa Benzin,Cestarine i kazne skuplje nego u Dalmaciji😵‍💫 tj HR
Ja planiram u 5 mjesecu HR malo odvozit ako sve bude po planu😊

Cestarinu, mimo Grossa i vlaka nisam nikad platija. Kazna nijedna nikad došla (5 izleta imao), samo pazio kroz naselja, ostatak odvozio..veselo. Za benzin nemam pojma kako je trenutno, onda je bilo slicno, nisam obraćao pozornost. Hrana i smjestaj dosta jeftiniji nego u Dalmaciji.

Nemoj me krivo shvatit, obožavam se vozit i po Hr (vozim se najcesce po Hr), ali jeftinija mi ispadne Austrija.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Cestarinu, mimo Grossa i vlaka nisam nikad platija. Kazna nijedna nikad došla (5 izleta imao), samo pazio kroz naselja, ostatak odvozio..veselo. Za benzin nemam pojma kako je trenutno, onda je bilo slicno, nisam obraćao pozornost. Hrana i smjestaj dosta jeftiniji nego u Dalmaciji.

Nemoj me krivo shvatit, obožavam se vozit i po Hr (vozim se najcesce po Hr), ali jeftinija mi ispadne Austrija.
A to si u pravu onda drugi x i do CH Pa da i tu vidis malo Alpe 😊
 
Na Africi standardni auspuh odličan, zvuk dobar, dobro izoliran ne grije ništa po meni uopće nema potrebe minjati
 
Na Africi standardni auspuh odličan, zvuk dobar, dobro izoliran ne grije ništa po meni uopće nema potrebe minjati
Da nema potrebe sta se toga tice….sve si dobro reka
Ali nije stvar jel OEM dobar ili ne….
Ako imas motor MORAS stavit aftermarket auspuh ako si moto intuzijast…..
To je abeceda motorista…..OEM je znak nebrige i da ti motor sluzi od tocke A do tocke B
 
Za biti moto intuzijast [sic], treba znati koristiti klasično kvačilo. :mrgreen:
😂😂
Ista stvar je i sa maxi dvocilindricnin skuterima
Ono vidis Tmaxa ili X-adv sa oem auspusima odma znas katastrofa
 
Meni je ostalo još samo "bartubless" za odradit i šta onda...morati ću prodati, kupiti nešto drugo i opet sve iz početka ..o_O
 
  • Like
Reactions: skorpio27