Nova Honda Africa Twin

Ja na svojem nista ne menjam jos vozim i onda kupujem istog s 0 km ako nadem jer s novim samo problemi oko elektronike 😵‍💫
 
Skineš 5-6 kila 🤔
Daš 1300 eura za komplet auspuh i skineš cca. 5 kg....a daš 220 eura za lithiumsku bateriju i skineš 3 kg....( i moliš da ti se ne zapali onda...)
:ROFLMAO:
 
Daš 1300 eura za komplet auspuh i skineš cca. 5 kg....a daš 220 eura za lithiumsku bateriju i skineš 3 kg....( i moliš da ti se ne zapali onda...)
:ROFLMAO:
Jesi stavia novu bateriju…..
Mislin da moja nece dozivit do lita 3,4 miseca bez voznje…..
 
Jesi stavia novu bateriju…..
Mislin da moja nece dozivit do lita 3,4 miseca bez voznje…..
Nisam jos, pali jos ova stara original.
Ali ja je skinem i drzim u kuuci kad je ne palim duze od 7 dana po zimi.
 
  • Like
Reactions: seki22
U mene je original na ATAS lion, ide joj već 5 godina. I dalje pali ko mina na zub, nisam je dopunjavao niti držao preko zime na punjaču. Garaža zna biti 4-5 zimi. U petak sam je upalio za vožnju protegao noge do Hrvatske Kostajnice i natrag.
 

Attachments

  • IMG-20230218-WA0020.jpeg
    IMG-20230218-WA0020.jpeg
    1.5 MB · Views: 0
5 godina je ništa za tu bateriju, ako je motor garažiran trebala bi izdržati 15+ godina. Ne vjerujem da se Honda išla kurvati sa kineskim ćelijama i lošim BMS-om na toj bateriji. Original olovni akumulatori u Hondama drže 10+ godina ako nema neke havarije oko struje na motoru.
 
U mene je original na ATAS lion, ide joj već 5 godina. I dalje pali ko mina na zub, nisam je dopunjavao niti držao preko zime na punjaču. Garaža zna biti 4-5 zimi. U petak sam je upalio za vožnju protegao noge do Hrvatske Kostajnice i natrag.
I u mene je 5 god orididi
Pali ona ali mislin da je pri kraju…..
Neznan oce izdrzat sad 3,4 miseca nevozenja
 
U mene je original na ATAS lion, ide joj već 5 godina. I dalje pali ko mina na zub, nisam je dopunjavao niti držao preko zime na punjaču. Garaža zna biti 4-5 zimi. U petak sam je upalio za vožnju protegao noge do Hrvatske Kostajnice i natrag.
Šta je to 350z ili onaj Pug?
 
Da su je bar digli na 95 a ne 91 visinu sidala...placu ljudi visoka im..izbora na sve strane za ljude prosjecne visine...eh koja pohlepa 😁
 
Kupio bih AT u Italiji, zanima me dali je netko to radio, i što bi bilo ovo na Farovima od ove koju sam vidio? Dali je puno dati za nju 8200€?
 
Na farovima je zastita za farove ako pogodi kamencic da ne pukne plastika .
 
Zasto bas Italija
Njemacka je puno bolji izbor
Jer je 8200€ s puno opreme i još DCT s ABS om, jedina mana je 66500 km prednosti puno (nove gume, akumulator,svjećice, antifriz, pločice itd)