Nova Honda Africa Twin

Recenzija je ta da nikad više neću niti jednu gumu uzeti osim anakee. Najbolja koju sam do sada imao, od ceste, šljunka do mokroga.

Jedina mana bi joj bila da je mrvu bučnija, a ostalo top svemira.
sta ja govorin vec nekoliko godina
sva srica pa ste me poslusali
 
  • Like
Reactions: sthooligan88
Pa prvih 100-200 km malo al sad ni ne primjetim vozim tako s muzikom 😁( Pirelli idem sad za Francusku i za nastavak si uzeo CTA3 ) ni Radare ne primjetim ali oni mene redovito 🤬
Jucer imao Tehnicki pregled s ravno 35 tkm 👍 sad miran 2 g 😊
 

Attachments

  • IMG_9972.jpeg
    IMG_9972.jpeg
    2.4 MB · Views: 0
Imam problem koje izabrati, poredane su po skupoći od najmanje do najveće, recite koje da izaberm ili bi vi izabrali?












 
Last edited:
  • Like
Reactions: roberto
Ja bi opet ST2 danas probo i na Tenere super je da samo max 5tkm napravim s njima al za moju voznju idealne 👍
 
MT 07 s 35 kw gleda da uzmem za kcer a i ja koji x da provozam 😊
 

Attachments

  • IMG_9980.jpeg
    IMG_9980.jpeg
    4.1 MB · Views: 0
  • IMG_9980.jpeg
    IMG_9980.jpeg
    4.1 MB · Views: 0
  • IMG_9983.jpeg
    IMG_9983.jpeg
    3.2 MB · Views: 0
A Conti TKC 70 su isto dobre i vele da izdrze do 8-9 tkm nisi ni naveo Jel ih nema u HR?!
 
Sad su gore, probao bih nešto drugo, čuju se malo na preko 100 kad se odpusti "gas"



Izađu točno 300 €, nekako mi najbolje recenzije ima, nitko ne spominje buku...
ma gdje su 300 eura?

ovo je samo za pokazivanje, vjerovatno se ne moze narucit.
jer koliko vidim, firma od koje ja narucujem sasvim drugi asortiman guma ima na drugoj domeni i drugacije cijene,
unutar EU, nismo svi isti izgleda
 
Last edited:
ma gdje su 300 eura?

ovo je samo za pokazivanje, vjerovatno se ne moze narucit.
jer koliko vidim, firma od koje ja narucujem sasvim drugi asortiman guma ima na drugoj domeni i drugacije cijene,
unutar EU, nismo svi isti izgleda
Odlučio se za conti preko idealo.de neka trgovina reifen-richtig-billig.de

 
Na kraju me dočeka ovo:

Kein Versand nach Republik Kroatien.
 
Probaj na reifendireckt.de
ja jucer kad sam gledao bilo da ih ima malo na lageru , a proslo x sam odma uzeo CTA3 i ST2 tak da mi se ne dogodi ko za vrijeme Corone nema guma 😵‍💫 je da buju stajale u garazi 8 mje al i u lageru nekad tako dugo stoje .