Nova Honda Africa Twin

Ma kako god...Preskupo je. Navikao sam da je sve skupo za motor, ali ovi su si bas dali oduska....

A čuj, ako uzmeš da ti obični slip-on lonac za motor košta 400-500 EUR, onda ovih cca. 600 EURa i ne izgleda prestrašno, obzirom
da se radi o bitno softiciranijem gadgetu od šuplje cijevi, koja je fakat porez na budale. :LOL:
 
Amfibija. Dobro je sve, najgore dok se voda u čizmi ne utopli i oko 🍳🍳

IMG_20231215_115502.jpg
IMG_20231215_115044.jpg
IMG_20231215_115027.jpg
 
Da.... Volim te male sitne znakove Adventure ljubavi po pločicama. Probam te čuvene SKF Green I metnem gore Krieginu varalicu

IMG_20231218_112536.jpg
IMG_20231218_112530.jpg
IMG_20231218_112553.jpg
 
  • Like
Reactions: DacMan
Au.
Hoćeš probati skf?
Ja sam ih mislio na kineza, jer mi izgleda kao da uopće ne reagira na sitne neravnine.
Ali gledam neki dan na autoputu huskvarnu 701 isto skakuće naprijed, bez reakcije vilice, a ima zelene brisače prašine.

Koliko km imaš nakon zadnjeg mjenjanja guma?
 
Last edited:
Au.
Hoćeš probati skf?
Ja sam ih mislio na kineza, jer mi izgleda kao da uopće ne reagira na sitne neravnine.
Ali gledam neki dan na autoputu huskvarnu 701 isto skakuće naprijed, bez reakcije vilice, a ima zelene brisače prašine.

Koliko km imaš nakon zadnjeg mjenjanja guma?

Glupane.
 
  • Love
Reactions: Branko-ST
Hoces samo ocistiti brisace i semeringe onim alaticem prije zamjene. Mozda je samo vilica ostala predugo prljava pa je uslo u semering i slini.

Ako da cujemo se na navrati po alatic.

Vidiš nije mi to palo na pamet ali nekako po količini ulja koja je iscurila preko noći mislim da je semeringe platio. Doduše nisam ih mjenjao ni kad sam opruge radio. Iskreno lijen sam bio i nisam je oprao zadnji put. Kako je bila dosta mokra vožnja računao sam da će voda odraditi svoje al eto. A za kavu sam uvijek :D
 
Last edited:
Au.
Hoćeš probati skf?
Ja sam ih mislio na kineza, jer mi izgleda kao da uopće ne reagira na sitne neravnine.
Ali gledam neki dan na autoputu huskvarnu 701 isto skakuće naprijed, bez reakcije vilice, a ima zelene brisače prašine.

Koliko km imaš nakon zadnjeg mjenjanja guma?
Sad sam uzeo SKF. Gume hm... Ne sjećam se. Relativno su nove nemaju puno km možda par k km.
 
Vidiš nije mi to palo na pamet ali nekako po količini ulja koja je iscurila preko noći mislim da je semeringe platio. Doduše nisam ih mjenjao ni kad sam opruge radio. Iskreno lijen sam bio i nisam je oprao zadnji put. Kako je bila dosta mokra vožnja računao sam da će voda odraditi svoje al eto. A za kavu sam uvijek :D

Ma to kad slini izgleda ko da je litra iscurila a iscuri par ml. Ako je bila vilica prljava sigurno samo treba ocistiti. Cujemo se!