Nova Honda Africa Twin

mene zanima di je glasnogovornik honde iz CS...vrtim se oko kauflanda,lidla i ostalih top destinacija...nema ga.
Vjerovatno advenchura od Prokurativa do Tommya, al je greskom stavio krivi crashbar i set guma 50/50 offroad cesta pa se vratio na pocetak testa..
Javit ce se, nisi jedini koji zurno ceka...
 
  • Haha
Reactions: wanderer
Africa je presla 37.400km i vrijeme je za servis vilica.
Ulje klasika Motul, cistaci i semerinzi WRP.

Nakon 13.400km zamjenjene su i Metzelerke Tourance Next i stavljene su Avon Trailrider (tesko da ce nadmasit Metzelerke, ali ajmo probati).



 
Složene vilice, Kriegina bičvica omotana oko štapa. Međutim nije mi bilo svejedno zadnjih par dana. Iz nekog razloga sam se javio KTech-u svezi ulja. Simo tamo pitaju me tko je radio vilice i zašto nije ovlašteni dealer te jesmo li kratili šipku s iglom. Jesmo 28.50mm je kraćena po naputku prodavača. Kaže Ktech ne valja previše je kraćena. Hm ... Sto upitnika. Šaljem to opet Talijanima kažu dobro si kratio nešto nije u redu s tim što oni u Ktech-u vele. I sad kome vjerovati. Danas sve to premjerio, složio. Talijani su bili u pravu
 

Recenzija od strane domaćeg motovlogera. Jedino šta nije napomenija da je ona 18/19 najbolja...
 
Review nove 2024 Adventure Sport

 
  • Like
Reactions: AnteK and roberto
Review nove 2024 Adventure Sport


Retro boje, baš su pogodili one kasne 90-te. (y)
 
  • Like
Reactions: Švabo
IMG_6091.jpeg

Promjenio ulje na 36tkm pa odma iskoristio ljep dan 😊
 
  • Like
Reactions: toecutter