Nova Honda Africa Twin

IMG_7421.jpeg


IMG_7423.jpeg


Ja sam zadnju promjenio stara bi jos isla 1tkm Al bolje prije tako da onda obe mjenjam drugi x
 
  • Like
Reactions: diesel power
Odraden servis, lanac i lancanici (DID), ulje, filter i svicice plus check i pranje motora. S materialom 395 eura, cini mi se jako povoljno i za HR uviete🤔
 
Nisam ju tako skidal Dole stavio sam ju na drugu staran, al ju jesam ja idiot zgrebao 😡malo jer mi se plastika pomakla , ima crne farbe samo tockicu napravim 🫣 ah ipak ima vec 34tkm mora bit negdje malo sjeb.
 
Odraden servis, lanac i lancanici (DID), ulje, filter i svicice plus check i pranje motora. S materialom 395 eura, cini mi se jako povoljno i za HR uviete🤔
Pa di si to radio? Koliko si preso s lancem ?Ja kad sam bio u Ruting ZG mi reko samo za servis ulje i filtere 250 eur 🫣 Znaci da ti onda nisi puno platio.
 
Pa di si to radio? Koliko si preso s lancem ?Ja kad sam bio u Ruting ZG mi reko samo za servis ulje i filtere 250 eur 🫣 Znaci da ti onda nisi puno platio.

U Nizozemskoj sam radia. Nie ovlasteni alie lik vrlo pedantan i svi s koima sam do sada prica samo njega preporucuju. Znam dae u ovlastenog ulje i filter ulja 119 eura. Receno mie da ih rade izbiegavam jer se radi ka na traci. Lanac ima 26xxx km i nie jos 3balo dirati ali kako planiram vece putovanje nisam tia riskirati da moram trazit servis u tudini.
 
  • Like
Reactions: skorpio27
Svi se pripremamo pomalo. Ja sam servis odradio prije zime, a jučer sam ugradion novu bateriju (onu sumljivu lionsku i evo nije se još zapalio :) , i baterije u TPMS senzorima. Afrika nije bila u pogonu par mjeseci i veselo je zapjevala kroz SC Project
 
  • Like
Reactions: skorpio27
Pa ne tako jako u usporedbu s Dunlop trailmax i vozim 90/10 asfalt/kameni putovi .
 
Na koliko punpate gume, evo meni nedavno prominilo gume i na ATAS 2019 kaže vulkanizer da je napunpa prednja 2.5 zadnja 2.9.
Kažem ja da u manualu piše prednja 2.25 zadnja 2.8 on kaže ništa to. 🤔
 
Ako stvarno moš osjetit toliku razliku na Africi, izduši ih za 0,25 i 0,1 i miran si.
 
Ma dok vozim i kad se guma ugrije prednja ode na 2.80-2.90, a zadnja na 3.20 pa da ne grune buvel u vožnji. 😱🚨
 
Prva na 2,1 zadnja 2,3 mozda i 0,2 vise kad Imam gepek😊