Nova nesreća?!

Status
Not open for further replies.

Rage

New member
Danas je navodno stradao netko na "ležaljci", iza Britanskog trga, na Radničkom dolu, tako mi je frend rekao, uglavnom da je bilo full gadno. Čak sam cuo da je motorist poginuo. Zna li netko nešto više? To mi je inače u kvartu, al nemrem nikak ulovot nekoga tko je vidio...
 
Rage said:
Danas je navodno stradao netko na "ležaljci", iza Britanskog trga, na Radničkom dolu, tako mi je frend rekao, uglavnom da je bilo full gadno. Čak sam cuo da je motorist poginuo. Zna li netko nešto više? To mi je inače u kvartu, al nemrem nikak ulovot nekoga tko je vidio...
popginuo je jedan dečko sinoć kod Ludbrega... sutra je sahrana...
 
Rage said:
Danas je navodno stradao netko na "ležaljci", iza Britanskog trga, na Radničkom dolu, tako mi je frend rekao, uglavnom da je bilo full gadno. Čak sam cuo da je motorist poginuo. Zna li netko nešto više? To mi je inače u kvartu, al nemrem nikak ulovot nekoga tko je vidio...
Čuo i ja da je na Britancu bilo neko sranje. To mi je u kvartu, a ja niš ne znam...
Jel zna netko? :(
 
Jedan moj poznati uvijek kad kupi novine prvo otvara crnu kroniku, kad sam ga pitao zašto, veli, pa da vidim jel ko od poznatih najebo. Izgleda da se forum pretvara u isto, na kraju vikenda radimo bilance.
 
fazer čk said:
Ko je to z Ludbrega nastradao?
a neznam... neznam točno tko, zvali su me sinoć od tamo, bilo je neko krštenje motora i fešta i tak... ne znam točno tko i odakle je, znam samo da se tamo negdje dogodilo... tako su mi javili nešto prije ponoći... :(
 
cccc,,,pa sta se desava,,,stvarno,nista mi nije jasno vishe,,,! :palacdolje: :? :( tuga
 
yamaha_girl said:
cccc,,,pa sta se desava,,,stvarno,nista mi nije jasno vishe,,,! :palacdolje: :? :( tuga
a tako ti je to... događa se... žao mi je kad god čujem takvu vijest i što je najgore nikad ne možeš znati koga to još čeka... :(
 
Ajde, hvala nekomu-nečemu ovo u Zagrebu jučer na Radničkom dolu nije za RIP:

Prometna s ozlijeđenim osobama, 03.04.2006

U nedjelju, 2. travnja oko 16,40 sati hrvatski je državljanin (1958.) upravljao osobnim automobilom marke Daewoo Tico zagrebačkih registracijskih oznaka prilaznim kolnikom ulice Radnički dol u smjeru zapada. Dolaskom do raskrižja s Kukuljevićevom ulicom, ušao je u raskrižje a da prethodno nije propustio sva vozila s prednošću prolaska. Na stražnji dio njegovog vozila naletio je motocikl marke Yamaha FZS-S zagrebačkih registracijskih oznaka, kojim je upravljao hrvatski državljanin (1983.) i u padu se teško ozlijedio. Liječnička mu je pomoć pružena u KB Sestara milosrdnica.


Nadam se da bude sve OK
 
rednyaW said:
sam mi ni jasno kak je onda ovaj na motru najebo pošto se zabio u.... tica  :mrgreen:
tj. kako nije nahebo tiko-šofer :mrgreen:
 
Ima točno nekoliko modela auta kojih se treba klonit što je više moguće. Čak su vozačima i face slične a jedan od glavnih načina raspoznavanja je grebanje volana prsima, imaš osjećaj da hoće kroz šajbu gurnut glavu da bolje vide. Generalno su to mali gradski auti, zapravo one bezlične kockice sa lutkicama po šajbama.
 
imaš pravo ponovili su se ima ih stvarno u raznim autima od 8 do 12 somaa eura novi, :?
 
Ko zna kak bi motorista prošao da se zabio u nekog Volva !!! Ipak je Tico mekani !!!

Kak sam i prije napomenu : "Brzina ubija"  - ovaj puta je imao sreće !!!!
 
Status
Not open for further replies.