Nova nesreća?!

Status
Not open for further replies.
Najopasniji su vozači VW-a i Opela,hm,da ne smijem zaboraviti vozače Yugića :misli:
 
ADAM said:
Najopasniji su vozači VW-a i Opela,hm,da ne smijem zaboraviti vozače Yugića :misli:
Ne bilo kakvih fauVea nego spuštenih golfova dvica i trica sa svom pripadajućom dodatnom opremom iz dućana dodatne opreme "Sve po 12 kuna"

A da, talije i klijači su definitivno tu negdje u kategoriji....
 
Moj frend ima takvu averziju prema vozacima Opela da je to ludilo... Uvijek voli reci :" A de pusti ga,vidiš da vozi Opela"  :palacdolje:
 
ADAM said:
Najopasniji su vozači VW-a i Opela,hm,da ne smijem zaboraviti vozače Yugića :misli:

daj don't srać...kakvo je to generaliziranje??? :palacdolje:
vozačke sposobnosti i obzirnost prema drugiam u prometu nema veze sa timo tko što vozi...

to je kao da ja kažem npr-kad vidiš nekoga sa krapinskim registracijama na cesti bježi što dalje od njega...debilno totalno
 
skwo said:
daj don't srać...kakvo je to generaliziranje??? :palacdolje:
vozačke sposobnosti i obzirnost prema drugiam u prometu nema veze sa timo tko što vozi...

to je kao da ja kažem npr-kad vidiš nekoga sa krapinskim registracijama na cesti bježi što dalje od njega...debilno totalno

Pa i to je istina :mrgreen: (y)
Ako slučajno vidiš nekog čupavog,da spigan vozi neki mali auto(zato jer ne stanem normalno u auto),sa KR : bjež dalje od mene :mrgreen:
 
skwo said:
daj don't srać...kakvo je to generaliziranje??? :palacdolje:
vozačke sposobnosti i obzirnost prema drugiam u prometu nema veze sa timo tko što vozi...

to je kao da ja kažem npr-kad vidiš nekoga sa krapinskim registracijama na cesti bježi što dalje od njega...debilno totalno
Kad vidiš skwo za volanom-bježi s ceste makar vozio kanalom :jesus:
 
zvonko situm said:
Kad vidiš skwo za volanom-bježi s ceste makar vozio kanalom :jesus:

Kad ona sjeda za volan, u zg se objavljuje opča opasnost :mrgreen: :mrgreen:
 
ned'o vam bog da vas skužim u na motoru :mrgreen: :jesus:
 
Status
Not open for further replies.