Nova nesreća

bpremuz5

New member
Evo sa žalošću moram objaviti da je naš friški član "Kina" u Subotu 08.04.2006 oko 17 sati u Poljancu iza Ludbrega prema Varaždinu imao prometnu nesreću.

Kina je u bolnici sa teškim natučenjima glave i ostatka tijela i van je životne opasnosti.

Naime vozili smo u koloni i on je bio posljedni te kad smo nas trojica prošli čovjek u Fiat Puntu bez kočenja ravno iz dvorišta na cestu pred našeg kolegu.

Motor je totalno razbit a i Fijat budu teško mogli složiti jer je sav ausvinkl.

Tip je napuhal 0,98 promila i izjavil je da nije videl nikakve motore da se voze po cesti.

Ja više stvarno neznam kaj reći ali fakat nekaj treba poduzeti jer se ovi s autima i traktorima voze kaj da su osvojili svijet, ko da opće ne vide motore a i oni kaj ih vide namjerno stišću na nas itd....

Svaki vikend imam bar po desetak takvih situacija.

Pozdrav našem kolegi i želim mu brz oporavak i povratak kući!
 
Slušaj, dok god auto-škole jedna drugoj konkuriraju "većom prolaznošću", teško će se ovo riješit.
 
Pitbull said:
Tip je napuhal 0,98 promila i izjavil je da nije videl nikakve motore da se voze po cesti.

Ja više stvarno neznam kaj reći ali fakat nekaj treba poduzeti jer se ovi s autima i traktorima voze kaj da su osvojili svijet, ko da opće ne vide motore a i oni kaj ih vide namjerno stišću na nas itd....

Svaki vikend imam bar po desetak takvih situacija.

Pozdrav našem kolegi i želim mu brz oporavak i povratak kući!

nebi ih ni ja videl s tolko promila

videl bi mozda slonove, kak beru jagode

brz oporavak kolegi

a za pijanog kretena u autu mi fale rijeci

:nasilni: :pistoles: :pandur:
 
Ovoga će nažalost bit sve više i više.
Neznam kak sam sebi pomoć osim još 500 puta imat više oči otvorene i molit boga da se ne sretneš s takvim moronom il neznam kak opće nazvat takve pilote u autima.
Čovjeku želim brz oporavak i da ne bude nikakvih posljedica te da se ubrzo opet sjedne na pilu!!!!
 
Osim auto škola problem je i preblagi zakoni.Osim kazne i "eventualno" izgubljene vozačke to je sve  :palacdolje:
Dok god budu tako blagi zakoni,biti će i takvih sranja.
Sa jedan posto promila alkohola u krvi sjest za volan i pregazit čovjeka ili u ovom slučaju motoristu,to je za mene isto kao i pokušaj ubistva.Kad bi i zakoni se tako sprovodili bilo bi puno manje pijanih na cesti i puno manje bi se događala ovakva sranja i puno više bi se poštovali propisi.
Kolegi želim što brži oporavak (y)
 
fredi said:
Osim auto škola problem je i preblagi zakoni.Osim kazne i "eventualno" izgubljene vozačke to je sve  :palacdolje:
Dok god budu tako blagi zakoni,biti će i takvih sranja.
Sa jedan posto promila alkohola u krvi sjest za volan i pregazit čovjeka ili u ovom slučaju motoristu,to je za mene isto kao i pokušaj ubistva.Kad bi i zakoni se tako sprovodili bilo bi puno manje pijanih na cesti i puno manje bi se događala ovakva sranja i puno više bi se poštovali propisi.
Kolegi želim što brži oporavak (y)

ma nije zakon problem. imamo zakon, 0,0 promila i ljudi i dalje pijani sjedaju za volan, pod motom, vec bu sused jankec s policije to sredil.sve je to nauceno na mito i dalje se tak radi. ok, bude mozda sredil kaznu i vozacku, al ljudski zivot nemoze :palacdolje:
 
poznam Kinu (bio sam jednom kod njega kad mi je servisirao motor), i mogu reći da je jedan od onih koji istinski vole motore, okorjeli bajker. jedino mi nije jasno kud baš njega jer znam da sigurno nije vozio brzo...
Pitbull, kad ga vidiš reci da ga pozdravlja Kruno (streetfight).
p.s.: dobro da nije jače stradao
 
Brz oporavak

Da ne otvarm novu temu. Dogodila se nesreča i jučer u klc-u i to u centru  :(
Skuteraš je pretjecal s desne strane  :palacdolje:, a auto je skretal u desno.
Ne znam sa kakvim posljedicama je prošal, ali živ je.
 
Vec receno: koja nam korist od zakona dok se svi kunu 'nisam pijan, popio sam jednu pivu jer mi je bas sjela uz rostilj, kakva je to glupost s 0.0 promila'. Takodjer, svi se stalno izvlace od kazni: frend je vise nego jednom napuhao daaleko preko 1.0, dok je murjak pisao kaznu nazvao 'poznanika', dao murjaku mobitel, nakon cega je murjak problijedio i pustio ga, a ovaj je krenuo paleci gume od auta. I koja sad korist zakonima kad rodjo sam zaprijeti i odmah vozis dalje?
 
c0un7 said:
frend je vise nego jednom napuhao daaleko preko 1.0, dok je murjak pisao kaznu nazvao 'poznanika', dao murjaku mobitel, nakon cega je murjak problijedio i pustio ga, a ovaj je krenuo paleci gume od auta. I koja sad korist zakonima kad rodjo sam zaprijeti i odmah vozis dalje?

o tome ti ja pricam

korupcija na sve strane
 
c0un7 said:
I koja sad korist zakonima kad ....

Trebas znat da sve ide u paketu. Kad bi drzava zaostrila pitanje i ocistila ceste od pijanih vozaca automobila, u paketu bi doslo ukidanje prakse voznje motora bez tablica ili unistenih tablica, voznji bez kacige, zabrana otvorenih topova, itd...

Dakle, gustajte i pustite druge da gustaju. Znam da zvuci surovo, al to ti je tak. Da ti ne pricam zgode s Knezije kad lik pijan ko majka stuce R1 pa dolazi njegov frend jos pijaniji od njega da mu odveze motor...
 
Trebalo bi u standardnu moto opremu uvrstiti štitnike za jaja  :shock:
ako je onakva štete na rezervoaru, šta je sa njima... :misli:
 
Trebalo bi u zakon uvesti sankciju "zaštitna mjera oduzimanja života" za ovakve pijane bisere. Gledam i samo mislim sva sreća što nije bilo mrtvih...
 
nemreš vjerovat!!! da ti krava istrči, ajde de... kak nazvat tog "šofera", p.... mu materina?!...  8)
 
Ibiza said:
Trebalo bi u standardnu moto opremu uvrstiti štitnike za jaja   :shock:
ako je onakva štete na rezervoaru, šta je sa njima... :misli:
nije bog stavija jaja da vise bez razloga :wink:
a on malo naraste i tako stoji par dana ( ništa strašno )

brz oporavak želim!!!