Nova nesreća

Ibiza said:
Trebalo bi u standardnu moto opremu uvrstiti štitnike za jaja   :shock:
ako je onakva štete na rezervoaru, šta je sa njima... :misli:

Nosio sam je suspenzor na jednom treningu na Grobniku. Nije bilo dobro. Naprijed ide u špic i ne možeš fino nasjest na rezervar.
 
Evo danas sam saznao, rekao mi njegov sin. Izgleda da sutra dolazi i obecao mi je da će mi odmah pogledati bike.

To je pravi biker, moju Suzu nitko neće taknuti osim njegovih ruku (y)

Nek mu je brz oporavak
 
brz oporavak mu želim, a za ovog pijanog vozača :x :x :x zabranu za cestovni promet
 
Brz oporavak, a vozaču Punta doživotno uzet dozvolu i zabranit mu da posjeduje bilo kakvo vozilo osim starih zdrapanih cipela !!


:cigle: :cijpadrva: :spank:
 
Pitbull said:
Evo sa žalošću moram objaviti da je naš friški član "Kina" u Subotu 08.04.2006 oko 17 sati u Poljancu iza Ludbrega prema Varaždinu imao prometnu nesreću.

Kina je u bolnici sa teškim natučenjima glave i ostatka tijela i van je životne opasnosti.

Naime vozili smo u koloni i on je bio posljedni te kad smo nas trojica prošli čovjek u Fiat Puntu bez kočenja ravno iz dvorišta na cestu pred našeg kolegu.

Motor je totalno razbit a i Fijat budu teško mogli složiti jer je sav ausvinkl.

Tip je napuhal 0,98 promila i izjavil je da nije videl nikakve motore da se voze po cesti.

Ja više stvarno neznam kaj reći ali fakat nekaj treba poduzeti jer se ovi s autima i traktorima voze kaj da su osvojili svijet, ko da opće ne vide motore a i oni kaj ih vide namjerno stišću na nas itd....

Svaki vikend imam bar po desetak takvih situacija.

Pozdrav našem kolegi i želim mu brz oporavak i povratak kući!


trebali ste ga vi tam na licu mjesta dobro razbit a onda nek prica da nije videl motoriste i motore!!!
 
truba said:
trebali ste ga vi tam na licu mjesta dobro razbit a onda nek prica da nije videl motoriste i motore!!!

Trebalo bi mu "usaditi" motoriste i motore u glavu, da ih po noći sanja! :boks:
 
Evo mala digresija, ali samo zoran primjer iz kojeg se vidi koga sve ima na cesti:
http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2006,4,10,prekrsaji_rekorder,21045.jl
 
Hrvoje said:
Evo mala digresija, ali samo zoran primjer iz kojeg se vidi koga sve ima na cesti:
http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2006,4,10,prekrsaji_rekorder,21045.jl

i kaj tu reć, očito se tak nekog treba vezat doma za radijator da ne sjedne u auto  :palacdolje:
 
Zaštitna mjera oduzimanja života, kao što već rekoh neki dan.
 
Hrvoje said:
Evo mala digresija, ali samo zoran primjer iz kojeg se vidi koga sve ima na cesti:
http://www.jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2006,4,10,prekrsaji_rekorder,21045.jl

Strava  :shock:, zna li tko registraciju te Astre da se klonim  :misli:
 
kuko said:
Trebalo bi mu "usaditi" motoriste i motore u glavu, da ih po noći sanja! :boks:

Ma htel sam ga ja zbombat tam ali bila je murija pa onda nemreš a i tipu je pukel kuk od udarca tak da mislim da se bu cjeli život sječal kaj je izvel glupost i mislim da bu drugi put jako dobro gledal kak izlazi na cestu.
 
Ibiza said:
Trebalo bi u standardnu moto opremu uvrstiti štitnike za jaja  :shock:
ako je onakva štete na rezervoaru, šta je sa njima... :misli:

bolje nemoj ni pitat
 
tip je dobio 60 dana zatvora ili 26.000,00 kn kazne...
Kakav je naš zakon,da je ubio nekog,dobio bi uvjetnu,kroz 5-7 god. navlačenja po sudovima.
 
Ibiza said:
Trebalo bi u standardnu moto opremu uvrstiti štitnike za jaja   :shock:
ako je onakva štete na rezervoaru, šta je sa njima... :misli:

sad mu više niko nemre reći da nema muda  :mrgreen:
 
Istina, ali veli Kina da ga muda opće ništ ne bole  :misli: , dok sam mu pokazal slike odma je išel probat i veli da mu je sve na mjestu!  :LOL:
 
A što reći... Ipak je dobro u svemu da je čovik živ... makar jedna sretna vijest..
 
Blue_Knight said:
Kina, stariji biker? Brz oporavak mu želim...

Je, je stari biker, ima skoro 5 banki i još uvjek lud za motorima, šarafi vozi itd.

Čovjek je konza i jako dobar pajdaš kakvog treba tražiti nadaleko.  :wink: