nova r1 se pregrijava

High 46 said:
:no:  pali se na 104

ovo drugo je normalno  (y)

Onda nekaj ne valja ili je pre tih ventilator, jer na starom kaweru je rondao!  :wink:

Thx  (y) sada sam pametniji za još jednu informaciju  :wink:
 
možda imaju kakav termo prekidač za gradske trkače....  :LOL:
I meni je grozno vidit oznaku 102 na satu al ventilator odradi svoje...speče mi noge i to je to :)
 
ma nis cudno daj, s motorom ti je sve ok, to je najnormalnija pojava, meni se fz6 isto grijao ko blesav kad bi stao na semaforu, V-max isto, cim stanes, nakon pola minute temperatura ode u nebo..


samo pazi noge, jer kad se upali vent., uuuuu..

peeeeccceeeeee..
 
Evo isprovocirao sam tehnički potkovanje  :)(y)

to M900. Oprosti na lapsusu :), to se može i očekivati od jednog sladoledara.
 
to je skroz normalno za takav motor (y)

sam ti pripazi malo s tom razradom meni dok je temperatura na 50 motor još radi na leru a ne da se vozika već a mislim da tak nekak i proizvođač preporučuje :mrgreen:
 
to je normalno i nebrini ništa sam ga ostavi da se ugrije u leru to ti je za dve minute ti je skoro na 70 80 pa onda kreni s vožnjom  :wink:
 
r1 vtc said:
to je normalno i nebrini ništa sam ga ostavi da se ugrije u leru to ti je za dve minute ti je skoro na 70 80 pa onda kreni s vožnjom  :wink:

Motor se mora zagrijati da bi se mogao terati, ali opet postoje misljenja i preporuke proizvodjaca automobila, da masina ni malo ne radi u leru pod cokom :?

Kod motora je malo drukcije zbog ulja i u mjenjacu, ali ne treba pretjerivati sa grijanjem na mjestu (y)
 
Sip said:
Motor se mora zagrijati da bi se mogao terati, ali opet postoje misljenja i preporuke proizvodjaca automobila, da masina ni malo ne radi u leru pod cokom :?

Kod motora je malo drukcije zbog ulja i u mjenjacu, ali ne treba pretjerivati sa grijanjem na mjestu (y)
no znam ja svog upalim i dok stavim kacigu i jaknu on je več na 60 i teraj jer jako se brzo grije
 
ja se inace i vozim na otvorenoj cesti al me brinulo kad sam doso u grad zakaj se tak brzo zagrijala. moja stara r1 se najvise u gradu od 80 do 90^stupnjeva zagrijala i trebalo joj je malo duze da se zagrije pa mi je cudno bilo zakaj se ova tak brzo zagrije al mi je u meduvremenu frend reko koj je kupio novu r6 da je kod njega isto tak i da njegova 6 u gradu isto do 110,115 dode.svejedno decki puno hvala za vasu pomoc (y)
 
eugen said:
ja se inace i vozim na otvorenoj cesti al me brinulo kad sam doso u grad zakaj se tak brzo zagrijala. moja stara r1 se najvise u gradu od 80 do 90^stupnjeva zagrijala i trebalo joj je malo duze da se zagrije pa mi je cudno bilo zakaj se ova tak brzo zagrije al mi je u meduvremenu frend reko koj je kupio novu r6 da je kod njega isto tak i da njegova 6 u gradu isto do 110,115 dode.svejedno decki puno hvala za vasu pomoc (y)
u jebemu miša kako do 110.115  :misli:
moja dode do 105 i upali ventilator i spusti na 99 i ugasi i tak skroz  :misli: :misli:
 
r1 vtc said:
u jebemu miša kako do 110.115  :misli:
moja dode do 105 i upali ventilator i spusti na 99 i ugasi i tak skroz  :misli: :misli:
(y)

tak i meni na 101 se upali ventilator i digne se maksimalno do 104-105 i onda se na 99 ugasi ventilator
 
Opterećuju vas (neprecizni) brojevi. Kod mene su crtice i nemam tih problema  :mrgreen: Doduše isto se ovih dana vrlo brzo zagrije, ali ventilator se upali dvije crtice ispod "crvenog", i radi dok se spusti jednu crticu dole. Pali po nogama, ali nakon vrlo malo vožnje ventilator se uopće ne pali do prvog dužeg stajanja na semaforu.
 
zokx said:
Opterećuju vas (neprecizni) brojevi. Kod mene su crtice i nemam tih problema  :mrgreen: Doduše isto se ovih dana vrlo brzo zagrije, ali ventilator se upali dvije crtice ispod "crvenog", i radi dok se spusti jednu crticu dole. Pali po nogama, ali nakon vrlo malo vožnje ventilator se uopće ne pali do prvog dužeg stajanja na semaforu.
blago tebi meni se za tren upali ventilator na semaforu i onda kad stanu dva komada puhat imam osiječaj da sam jaja stavio na roštilj  :mrgreen:
 
r1 vtc said:
blago tebi meni se za tren upali ventilator na semaforu i onda kad stanu dva komada puhat imam osiječaj da sam jaja stavio na roštilj  :mrgreen:

:D Meni pali samo gležnjeve, i to desni pogotovo  :(
 
decki uskoro imam inspekciju na 1000 km pa cu vam javit dal se kaj promjenilo i dal se jos uvijek tak brzo grije
 
Zaky1000R said:
Ne sekiraj se motor je nov dosjedi su minimalni zato se i zove razrada motora, jos je veliko trenje u motoru i stvara se dodatna temperatura sto je posve normalno i ne zaboravi da u motoru jos uvijek imas cisto mineralno ulje. Budi strpljiv nemoj se izivljvati kvalitetno ga razradi i nece biti problema. Uzivaj. (y)
E to je to,uvijek je tako sa novom pilom....nemoj brinuti
 
kod auti je taj zahtijev zbog zelenih i potrosnje (da po papirima sto manje trosi)
 
zokx said:
Opterećuju vas (neprecizni) brojevi. Kod mene su crtice i nemam tih problema  :mrgreen: Doduše isto se ovih dana vrlo brzo zagrije, ali ventilator se upali dvije crtice ispod "crvenog", i radi dok se spusti jednu crticu dole. Pali po nogama, ali nakon vrlo malo vožnje ventilator se uopće ne pali do prvog dužeg stajanja na semaforu.
moj u garaži kad dam kontakt pokazuje 26