Nova Yamaha MT-10

a nažalost, skoro da i je tak...
za tu lovu kaj traže ne nude ništ spektakularno u klasi, osim pouzdanosti možda... (pričam o novom modelu)
Slažem se. Cp4 od Mt10 je bolestan, i mora biti ozbiljniji paket.
Nije sve u brojkama ubrzanja, vrimena na pisti, ks itd.
Tuono je overall godinama najjači, ali Streetfighter je novi pretendent, triumph se gura,bmw s 1000r je gluva kuja po recenzijama ( nisam vozia ), kawasaki iako stavljen u tu kategoriju, mislim da nije naked.
Superduke nema smisla i zato sam ga uzea :)
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Nažalost ako baš želiš kupit japanca, u toj kategoriji nema niš, osim možda Z1000H2.
A i bolje bit na začelju hyper klase nego na početku obične :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Nero
Nažalost ako baš želiš kupit japanca, u toj kategoriji nema niš, osim možda Z1000H2.
A i bolje bit na začelju hyper klase nego na početku obične :ROFLMAO:
Uvik prvi u selu nego zadnji u dgra!
Baba s prozora jedina pamti, dadaa
 
evo, nakon 6 ili 7 godina sportive, doslo je vrijeme za prvi naked. mt10sp 2021, imam jos godinu garancije i mislim da samo trenutno na miru sta se motora tice

IMG_1890.jpeg

IMG_1891.jpeg


ovo su slike nakon prvoga pranja i mislim da ce uz potrosnju to biti najveci problem ovog motora. dobio sam jos 3 kufera i poviseni vizir kojeg sam odmah maknuo i nabavio ove ploce. dojmovi oko motora: divno. moram se naviknut jer nije ni priblizno linearan ko sportiva. vise je ko neki naturpijani diesel sa revo mapom. u srednjem power modu ima neko odstupanje od gasa i bas treba pazljivo dozirat jer voli ic na zadnji i voli iznendit motor. u full mapi je divljastvo, jer na pol gasa osjetis da cupa i najrade bi te na leda iskipao. dojmovi su da sam prezadovoljan jer imam motor koji moze biti motor za dir ali se moze s njim i lijepo izgustat. malo sada imam strah jer mi je sve nekako poviseno pa nemam osjecaj, ali ni ovaj volan koji je jos visi od original ne pomaze ali udoban je i zasad ne planiram original stavljat.

IMG_1892.jpeg


uvijek bi cuo i okrenuo se za njima ali taj crossplane motor ima tu neku posebnu buku koja te jednostavno tjera da ga jos vozis i mislim da je to buka koja ne moze dosadit. evo to je to ukratko, jako sam zadovoljan kako se motor vozi i kako izgleda, jos samo da se ja malo priviknem na naked i bit ce bolje