Nova Yamaha MT-10

AJde bar je glupost bila..
Jedan od razloga zasto prezirem te gluposti na nakedu..
Sta ce ti cruise control na nakedu? Meni osobno samo da napravi problem kakav si ti dozivio..
I ode voznja u vjetar zbog niceg.
BTW, kombinacija modre i srebnrne je odlicna boja.


Auto put, htio ili ne htio, kad god idem negdje dalje ili se vracam odnekud, moram odradit 100-200-300 km autoputa. To je jednostavno pokora bez tempomata.
 
Auto put, htio ili ne htio, kad god idem negdje dalje ili se vracam odnekud, moram odradit 100-200-300 km autoputa. To je jednostavno pokora bez tempomata.
Zar ima SX tempomat? Ja sam stavio gripove sa naslonom za dlan na VZR-a. Kazu da je malo nezgodno kad prvi put probas, ali zgodno za po autoputu.
 
Last edited:
Moj sirotinjski nema. Novi ima. I s tim dlanovnikom je opet ruka u istom polozaju, a to je najveca pegla na autoputu.
 
  • Like
Reactions: WraGG
AJde bar je glupost bila..
Jedan od razloga zasto prezirem te gluposti na nakedu..
Sta ce ti cruise control na nakedu? Meni osobno samo da napravi problem kakav si ti dozivio..
I ode voznja u vjetar zbog niceg.
BTW, kombinacija modre i srebnrne je odlicna boja.

a bas glupost, vjerovatno sam ja nesto zeznuo kad sam mijenjao volan jer nisam odspojio akumulator. ali nema se bas previse sta zeznut. ne kuzim ni ja bas sta ce, nije da sam ga koristio i ne planiram :D
 
a sunceti božje i curica, ja sam na mt07 došel do štutgarta po autobanu i bil odmorniji neg sam krenul

dobro, kacam se vratil bil sam u depri pet tjedana al sumljam dae to imalo veze s kruz kontrolom

Odradio sam i ja od Goterburga do Minkena u jednom danu, ali to nije poanta. Poanta je da je vožnja autoputom dosadna i često neizbježna, što god je može učinit probavljivijom - vrijedi.
 
  • Like
Reactions: Nexie
Auto put, htio ili ne htio, kad god idem negdje dalje ili se vracam odnekud, moram odradit 100-200-300 km autoputa. To je jednostavno pokora bez tempomata.
A sinko moj...
Da si reko 400-500-600km pa aj.. 200km prodje brzo, ja pjevam, gledam auta..
Ili ti je zapravo vrijeme za advenchur, pa se zajebaji... :D
 
Za autoput samo motori tipa goldwing, GTL1600 i slicno. Na svemu ostalom je autoput pokora. Imao sam na Versysu vizir i koliko toliko je bio „obučen“, pa svejedno nije bilo ugodno. Cak mi je ugodnije sa ogoljenim motorima jer barem nema turbulencija.
Nego, jucer isao probati voziti sa novim gripovima sa onim naslonom za dlan. Jedva sam otisao kilometar do prve benzinske, okrenuo se nazad i skinuo to smece. Srecom na sarafe je pa se moze samo to skinuti. Ne probavajte ako ne zelite izginuti bez razloga :mrgreen:
 
Cruis control u D, NL & B nemas gdje koristiti tj ne mozes ne znam kako je u HR. Ja u autu par puta probao i mozes vozit 200-300 metara :poop:
 
  • Like
Reactions: pikacu79 and WraGG
A moze nekada, ali samo nekad kad nije guzva na autoputu u DE. A to je toliko cesto da ga uopce vise ni ne koristim jer zaboravim da uopste imam cruise control.
U Hr jos i ide jer nema guzve.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
A sinko moj...
Da si reko 400-500-600km pa aj.. 200km prodje brzo, ja pjevam, gledam auta..
Ili ti je zapravo vrijeme za advenchur, pa se zajebaji... :D

Tih 200km je obično kad se vraćam doma zadnja etapa, što znači da sam već vozio cijeli dan i generalno sam krepan i pun mi je qrac svega. Ili mi se dođe spavat od dosade na autoputu pa prilegnem na benzinskoj, ili me zaboli ruka od statičnog položaja. Želim se samo teleportirat od zadra do stona.
 
Dajte starci recite ovoj djeci,...ej kruz kontrol autoput i motor,... jaooooo
Ups pa ja imam to, ali neznam ga koristit nit me briga ETO
3ba njih za suvozaca, a ne vozace pa nek uzivaju u krajoliku. Ili im dat el. romobile :mrgreen: ni desnica vise nie stae bila(n)
 
Dajte starci recite ovoj djeci,...ej kruz kontrol autoput i motor,... jaooooo
Ups pa ja imam to, ali neznam ga koristit nit me briga ETO

Odradi par dana od 800+km u komadu, pa onda reci ima li smisla ili ne. Ne treba ni meni kad u Studenac idem kupit parizer. :mrgreen:

Kazes dosadan i SX i da ga izbacim iz sejvanih pretraga na mobile.de? :mrgreen:

Meni ništa preko 70ks ne može bit dosadno na magistrali. Na autoputu je sve dosadno. Za tebe SX definitivno nije, to je za nas skromnije konstitucije.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: WraGG