Novema nova racing POHVALA

I ja bi se pridružio pohvalama
preporuka u svakom pogledu od pristupa, odnosa pa i cijene

jedan štap na motoru mi je slinio i kad su dećki vidjeli odradili motor u 24h iako im je sezona i gužva da se za termin ćeka skoro mjesec dana

kupio si odmah i čizme kad je Dainese na akciji i presretan gas dalje (y)
 
na potrosenih +6500 kn u ducanu, naplacen i privjesak za kljuceve, realne vrijednosti 1-2kn, u iznosu 15kn ... :cool:

 
Zapru said:
na potrosenih +6500 kn u ducanu, naplacen i privjesak za kljuceve, realne vrijednosti 1-2kn, u iznosu 15kn ... :cool:

opet nisi ostavio baksis...pa da nekako utjeraju  :mrgreen:
 
črnomerec said:
u kurcu su
Kaj su ti prodali artikl koji nisi trazio? Iznos je nebitan, pa i da je 1lp. Ili su te pitali pa si pristao?


Btw, ja sam tam ostavio na obleku preko soma eura, mozda i 2. Usluge servisa nisam koristio. S onim kaj sam tam trgovao sam i vise nego zadovoljan, a cijena je manje bitna iako je bila ok, jer da mi nije bila, nebi tam novce ostavio

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Trgovina je odlično opremljena i uslužna,par puta sam nešto trgovao,znaju objasnit i preporučiti e sad što kod nas nema nekih sezonskih popustaili rasprodaja od 50 % to je više stvar hrvatskog razumijevanja trgovine uopće tako je u bilo kojoj trgovačkoj kategoriji a ne samo u motoopremi (skupo je u dućanu imati 100 000€ robe) plus dijelovi te ostalo na zalihi.
U servisu nisam bio jer su mi relativno daleko + tal. motocikl tako da o njemu ne mogu ništa govorit a trgovina čista 5+ u HR (y) (y)
 
Uvijek imaju strpljenja stat sekund na telefon i pozorno poslusati i savjetovati po potrebi. Nisam bio u trgovini ali telefonski i preko weba sve pohvale.
 
Zapru said:
na potrosenih +6500 kn u ducanu, naplacen i privjesak za kljuceve, realne vrijednosti 1-2kn, u iznosu 15kn ... :cool:
Trebali su ti naplatit 6600 i dati privjesak gratis (y) - ti sretan i svima dobro :mrgreen:
 
Evo danas sam prvi puta bio osobno kod njih u trgovini. Do sada sam imao 3 narudžbe kod njih i svaki puta je sve bilo dostavljeno brzo i bez poteškoća. U zadnjoj je čak bila i jedna zamjena isto glatko odrađena.

Danas sam išao pogledati za jaknu za koju, ovako po mjerama proizvođača, jednostavno nisam bio siguran bi li mi pristajala ili ne. Od prvog trena kad sam ušao u trgovinu su se pokazali iznimno uslužni. Sa djelatnicom (zaboravih ime, sorry) malo porazgovarao, rekao što me zanima i koja jakna mi je zapela za oko. Probao sam veličinu za koju sam mislio, zatim po njenoj preporuci probao i broj manju koja se na kraju pokazala kao bolji fit. Uz to mi je pokazala i neke druge sličnog tipa, malo još neke druge djelove opreme. Uredno plaćeno i uz pozdrave kao jako zadovoljan kupac napuštam trgovinu i neću puno razmišljati gdje ići kad budem opet nešto od opreme trebao.
 
Danas sam posjetio trgovinu.
Tražio sam Dainese rukavice. Prodavačica mi je rekla da dođem sutra jer od sutra do iduće subote imaju 30% popusta na Dainese.
Ja rekoh da sam iz Rijeke, a ona: “Onda ćemo napraviti za vas danas tih 30%.”
Trgovina i usluga vrh vrhova.
Sve one slike trgovine sa neta ne mogu prikazati kako stvarno trgovina lijepo izgleda.
Sve pohvale djevojci koja mi je pomogla u odabiru rukavica.
 
Moram ih i ja pohvaliti za brzinu, ostavio gsxr semering na vilici proslinio i zovu nakon 5 dana gotovo. Malo je bio visi racun 970kn a ocekivao sam 600-800 al ok
 
Pohvala Novemi za prodaju/dostavu Thor motocross kompleta, prodaju/montazu Enduro guma, prodaju/dostavu dijelova.. i tako vec 9 god.
Hvala ekipa! ;)
 
Da ih i ja pohvalim, uletio sad pred par minuta, na kraju radnog vremena, cure i decki bez nervoze odrađuju svoj posao. Bravo (i)
 
Bila je tema ovde prije par godina....u jedan renomirani splitski moto ducan,useta je covik,nekih 20ak minuta prije zatvaranja.

Tia je kupit motor...nekog copera, koliko se sicam.
Zalia se kako nije bia usluzen, jer je dosa, skoro pa eto na kraju radnog vrimena...
Uglavnom, bila je teska rasprava, kupac se registrira tu na forum i svojim ricima je iznia obranu, dok su na drugoj strani bili prodavaci iz renomiranog ducana.

Interesantna rasprava se vodila danima...
 
je ,istina je ali koji ,,diler,,je u pitanju ,za oravih