NOVI BUMBAR ( R 1200GSA)

Jakna je 600 eura (puna cijena sa porezom tj. IVA uračunata). Dobio sam popust 10% kao i na sve ostalo što sam uzeo tamo tako da me jakna ispala 540 eura. Čini se kvalitetna, ima sve zaštite, čak i kompletna leđa, podstavu naravno, ventilaciju, masu pizdarijica.. :wink:. Hlače nisam uzeo, nisu imali niti se može trenutno naručiti jer proizvodnja stoji (valjda zbog zime) tako da sam ih naručio u Beču gdje ih isto nema za odmah (tj. nema mog broja) pa kad bude, javit će mi. 
 
Nije novi bumbar nego stari ali se vozi ko zmaj....

http://www.youtube.com/watch?v=J4xHtsyLF34&feature=player_embedded

(y)
 
Dav tjedna unaprijed se mora najaviti za servis :shock: Kaj u Tomiću imaju malo majstora ili imaju jako puno policijskih motora na servisu??
 
:misli: Ja bio prekjučer pitat a naručili me, i obavili servis danas. Gužva im je kažu prilična, ali mi nije jasno da su ti rekli dva tjedna. Na papiru koji su imali za rezervacije vidio sam da su im četvrtak i petak popunjeni.
 
Uf,uspio sam se ugurati na servis. Imaju jako puno motora tam dole. Jako sam zadovoljan servisom i majstorom koji je radio. Izrešetao sam ga pitanjima,još mi je predlagao što i kako treba,jako susretljiv i ljubazan majstor. Dajem im ocjenu 5. Servis me je bdw koštao 1060 kn( to je prvi servis)
 
Bagi said:
Uf,uspio sam se ugurati na servis. Imaju jako puno motora tam dole. Jako sam zadovoljan servisom i majstorom koji je radio. Izrešetao sam ga pitanjima,još mi je predlagao što i kako treba,jako susretljiv i ljubazan majstor. Dajem im ocjenu 5. Servis me je bdw koštao 1060 kn( to je prvi servis)

Vjerojatno Marijan.  (y) Jako susretljiv, ljubazan i stručan. Sve 5. Mene je "Inspection" na 20000 koštao 1300. Sasvim OK. U Celju su za to isto tražili od 200€ na gore.
 
Baš sam se zapitao zakaj  sa toliko negative trkeljaju o tom servisu,izgleda da je to rekla-kazala,a nisam nikad vozila
 
Čisto informativno, jel postoji kakav klub vozača BMW motora, ono druženje, susreti, zajedničke organizirane vožnje...?
 
Sine BMW said:
Čisto informativno, jel postoji kakav klub vozača BMW motora, ono druženje, susreti, zajedničke organizirane vožnje...?

Imaš u Splitu i u ZG.
 
Sine BMW said:
Čisto informativno, jel postoji kakav klub vozača BMW motora, ono druženje, susreti, zajedničke organizirane vožnje...?
bmw-club-croatia.org/