NOVI BUMBAR ( R 1200GSA)

vidim da si košarkaških dimenzija, baš me zanima jel moze osoba 170-180 cm dobro zahvatit pod kada sjedne?
 
don_carlos_007 said:
Pa nećeš valjda čekat proljeće, ako GS nije motor za sve uvjete, ne znam koji je.
Ma, vozikat ću se, naravno, ali za neko ozbiljnije (višednevno) putovanje ću ipak pričekat proljeće. Al, nemojmo čovjeku upadat sa netematskim temama. :D
 
Author said:
vidim da si košarkaških dimenzija, baš me zanima jel moze osoba 170-180 cm dobro zahvatit pod kada sjedne?

Kažu u BMW da su ga napravili za ljude Gardenmass , znači od 190cm i 100kg rekli bi u zagorju za prave muževe . Ima i varijanta sa spuštanjem sica i ovjesa .
Nebi trebao imati problema osim oko cjene , sve drugo 5 .
 
jota said:
Kažu u BMW da su ga napravili za ljude Gardenmass , znači od 190cm i 100kg rekli bi u zagorju za prave muževe . Ima i varijanta sa spuštanjem sica i ovjesa .
Nebi trebao imati problema osim oko cjene , sve drugo 5 .

Ti malci nisu pravi muževi.
 
Author said:
vidim da si košarkaških dimenzija, baš me zanima jel moze osoba 170-180 cm dobro zahvatit pod kada sjedne?

Meni je sic stavljen na srednju visinu i na semaforu nisam cijelim stopalom na cesti več onak na prstima :shock:
,a što se tiče ovjesa stavljen je na standard :misli:..mislim da se da igrati sa ovjesom jer kako bi talijani vozili te motore? Nisu oni baš highlanderi! :mrgreen:
 
Krasan izbor, san mnogih!
Koliki su servisni intervali za ovaj tip motocikla i koliko je pi puta oko cijena servisa?
 
Cestitke na bumbaru , znam da nije bilo lako gledat crnu zvjerku kako odlazi :) Ali u sigurnim i velikim rukama je :) Uzivaj 
 
vroc said:
Cestitke na bumbaru , znam da nije bilo lako gledat crnu zvjerku kako odlazi :) Ali u sigurnim i velikim rukama je :) Uzivaj 

Još me pere tuga..sva sreča da je u velikim i dobrim rukama (y)
 
Bagi said:
A servis kao servis,dobro je što ima servisne intervale svakih 10 000km
ajd bar javi kad budeš radio prvi na 1000(ako se ne varam)  :misli: :misli: :misli:  koliko te koštao
  milsim da je "dobar dan" 1000kn  :shock: :shock: :LOL: 
to je jedino što me odbija od bmw-a  :palacdolje:
 
Bagi said:
Nema frke,samo budemo pričekali tih prvih 1000 km :mrgreen:
kao što ti piše u potpis sretno i polako  :mrgreen: :mrgreen:
 
Taj prvi bi trebalo odraditi između 500 i 1200 km (po priručniku). Mislim da ću ga napraviti u Trstu, dobio preporuke da su o.k. Inače, bio neki dan tamo u trgovini moto opreme i osjećao sam se kao dijete u prodavaonici igračaka.  :mrgreen: 
 
Sine BMW said:
Taj prvi bi trebalo odraditi između 500 i 1200 km (po priručniku). Mislim da ću ga napraviti u Trstu, dobio preporuke da su o.k. Inače, bio neki dan tamo u trgovini moto opreme i osjećao sam se kao dijete u prodavaonici igračaka.  :mrgreen: 

Trgovina moto opreme ili opreme za BMWa?
 
Moji troškovi servisa (trenutno 23000 km):
- prvi servis na 1000 sam preskočio jer sam motor kupio sa 2000 km
- servis na 10000 km cca 950 kn - Avtoval: zamjena ulja, filtera
- servis na 20000 km cca 450 kn - sam: zamjena ulja, filtera
Ukupni troškovi servisa do 30000 km = 1400 kn.

Na 30000 km idem opet do Avtovala jer planiram malo duži put (oko 12000 km) pa bi htio da sve pregledaju.

 
jbudimir said:
Moji troškovi servisa (trenutno 23000 km):
- prvi servis na 1000 sam preskočio jer sam motor kupio sa 2000 km
- servis na 10000 km cca 950 kn - Avtoval: zamjena ulja, filtera
- servis na 20000 km cca 450 kn - sam: zamjena ulja, filtera
Ukupni troškovi servisa do 30000 km = 1400 kn.

Na 30000 km idem opet do Avtovala jer planiram malo duži put (oko 12000 km) pa bi htio da sve pregledaju.
jesi sam radio servise ili si bio u ovlašteni bmw servis?  :misli: :misli: