Novi Burgman?

dosta san okolo lista i izgleda da nije baš preporučeno kupovati ove burgije prije 2007e, a i ovi potonji su upitni što se tiće tog CVT prijenosa
uglavnom velikom postotku burgija, negdje oko intervala 30-40 tkm, se raspadne CVT :misli: popravak poprilično skup
evo čitam na jednoj talijanskoj stranici...lik i nakon što je saznao za određene te probleme kupi polovnog i vrlo brzo se opeka, vrijednost popravka cca pola tržišne vrijednosti...
i po američkom forumu san švrlja i svugdi isto
uglavnom, ohladija san se od burgije. :)
 
30,40 iljada
To je meni cca 10 do 15 godina

Burgija se kupuje nova.ovi zadnji model.gleda san je malo.figura odlicno.
Executive 650 79900 kn a vjerojatno bi se i neka polovna stara godinu dvi nasla za bagatelu
Uglavnom da kojim slucajem moran kupit  novi skuter iz ducana to bi bila nova burgija
Ako je rijec o polovnom onda Kralj

Send from my Super Kinez

 
corluka said:
Tako sam se odrazio...onaj remen sto se ne mijenja....kak se već zove
Koliko ja znam, burgija ima jedan remen, i to onaj variomata, koji se mijenja. Sekundarni prijenos je preko kaskade zupčanika. Sve u svemu, veliki burgi ni u kom slučaju ne bi bio moj izbor. Još ima života u meni.

:mrgreen:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
Ima remen naravno.....samo traje koliko skuter tak piše. ....nije običan već je ko gusjenica sa gumom i metalom
 
Tzv. "Neuništivi"... :mrgreen:

burgman%2B650%2Bbroken%2Bbelt.jpg


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
seki22 said:
30,40 iljada
To je meni cca 10 do 15 godina

Burgija se kupuje nova.ovi zadnji model.gleda san je malo.figura odlicno.
Executive 650 79900 kn a vjerojatno bi se i neka polovna stara godinu dvi nasla za bagatelu
Uglavnom da kojim slucajem moran kupit  novi skuter iz ducana to bi bila nova burgija
Ako je rijec o polovnom onda Kralj

Send from my Super Kinez
Bude u zimu za 74000 kn. (y)
 
digging bill said:
Bude u zimu za 74000 kn. (y)
Ma sve stoji.
Ali pored zivog i zdravog Kralja prec na Burgiju i za to nadoplatit 30,40 iljada kn je suludo.


Send from my Super Kinez

 
Seki, tebi je grihota dat išta na dva kola.
Ma i na 4.
:mrgreen:

Jebate, Kralj ti ima više godina nego iljada km.
:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Mislim nema smisla kudim ovi novi burgman 650. ....kažu da su sredili taj cvt.....I da je sad sve ok....
 
corluka said:
Mislim nema smisla kudim ovi novi burgman 650. ....kažu da su sredili taj cvt.....I da je sad sve ok....
jeli se to uopće može sredit :misli: ...u potpunosti
to je logično pitanje nakon ovoliko godina problema
uglavnom uvik bi se mislija kad će riknit :lipsrsealed:
 
Shepa said:
Seki, tebi je grihota dat išta na dva kola.
Ma i na 4.
:mrgreen:

Jebate, Kralj ti ima više godina nego iljada km.
:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Aaaaa ubia si me sa ovim!  :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Ali opet gledam na tržištu Italije i Francuske prodaje se.....valjda zbog svoje veličine i komotnosti da i veliki ljudi imaju dovoljno mjesta i komfora...i luksuza..mislim dok je nov je ok....a opet sw t600  se duplo i više se manje prodaje....ne kuzim
 
ako nisi dosad skužija da judi nemaju pojma i da su... onda nemoš ni to skužit :jesus:
u naravi je judi da gledaju vanjštinu a ne sadržaj, to bi bilo ukratko :)
 
ja bi umjesto burgmana ipak ovako nešto:
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/honda-sw-t600-oglas-16443159

burgman mi je preglomazan + završna obrada nelakiranih plastika mi je realno loša :?