Novi GS/GSA

Koji dojčland :D
Živim u Hr bojim se. I prilično sam siguran da nemam milijune... ali da imam 100% free ruke s svojim igračkama - to imam. Ovo da toga ima u filmovima se slažem, ali to ne znači da lažem.
Bit priče je, ako se nagneš netko će te naguzit.
 
tomo3 said:
Gospodine Romanista, ogroman ste potencijal za postati BMW-aš.
Cim P&B pocne prodavat BMW eto ti njega na GS-u


Sent from my internet mobile device
 
[ :slinavac: :slinavac:quote author=tomo3 link=topic=260206.msg4904986#msg4904986 date=1553360484]
Gospodine Romanista, ogroman ste potencijal za postati BMW-aš.
[/quote]

Hvala g Tomo3. Auta sa propelom vozim i vozit cu, al nekako me propela na bajku ne privalci iako 1250 u ovoj exlusive pituri je  :slinavac: :slinavac: :slinavac: :slinavac:
 
Nema veze s novcem. Ubit ces se. Ako ne sam, onda ce te netko satrat s autom, oduzet prednost kao frendu jucer ujutro...
1-EC4558-C-C779-4-C04-BECF-1-C58556-BD9-CC.jpg


Vrtim kak da zavrtim, ali bez suglasja nema sanse. ;)
 
index.php

danas jedan ovakav sa koferima na ulazu u bbf, nisam još imao priliku vidjeti novi model u živo, baš je prekrasan
 
Kakvim tempom se 1250 počeo pojavljivati na cesti, dogodine će svi čvrgat "luzere" koji ostanu na 1200 :D
 
Flato said:
Kakvim tempom se 1250 počeo pojavljivati na cesti, dogodine će svi čvrgat "luzere" koji ostanu na 1200 :D
Imat starog GS-a je skoro gore nego imat starog tmaxa.....
Tako je to.....


Sent from my internet mobile device
 
A tek za uskrs kad krenu stranci,njh vjerojatno bar 80% bude prešlo na 1250,eto prilike za one koji će biti zadovoljni i sa "starim" mada kako stvari sa bmw gs stoje cijene nikad neće biti  za kikiriki
 
U mene ide, Ivana, kupio sam motor.

Pita sliku, kaze, hvala Bogu, ovaj je kompletan.

Slažem se sa Flatom, ako ništa doma ne fali, nema ni šta prigovarat.
 
Nero said:
U mene ide, Ivana, kupio sam motor.

Pita sliku, kaze, hvala Bogu, ovaj je kompletan.

Slažem se sa Flatom, ako ništa doma ne fali, nema ni šta prigovarat.
(y)
A sad dosta laprdanja idemo na đir
 
Stvarno se oko svega dogovaram sa boljom polovicom, osim oko kupnje motora, samo joj najavim da cu kupiti, ona kaže ili dobro ili zar opet... :mrgreen:
 
Flato said:
I sad ja trebam maltretirat ženu s glupostima ovo ono... kapara...

Dakle, dok god se na motor ne troši zadnja lova, a nikom i domaćinstvu ne fali ni pričjeg mlijeka ja radim ovako. I ako fali love prvo leti motor, ili jedan od njih. I upravo to se dogodilo pred par tjedana.

Ali da me netko penetrira ovako, prodam i krene njurganje i ostanem bez motora bez nekog legitimnog razloga... auf.. bilo bo gadno..

Neznam sta je cudno u  ovakvoj situaciji,zena ako je iole zrela u glavi i u normalnim zrelijim godinama,iako godine nemaju previse veze ce svaka razumno rec ok,uzmi, al nemoj molim te opet silne novce na servise,nadi nesto posteno haha..Vecinom puta moram muljat za servise jer zene nekuze da se na motoru nema odgode kao na autu jer moze kostat troduplo onda..
Ali nikakav drugi problem nemam oko motora.
Ona ima auto,ja motor i svi sretni,dokle god ona ne ostaje bez auta zbog motora i ja obrnuto tako, nema smisla potezati tenzije.

Ali da je auto ispred motora sto bi se ticalo ako je gusto za obje registracije odjednom ili oboje servisirat isti mjesec to stoji,i u autu mi se vozi i zena i dijete,tako da sam prvi koji bi napravio prvo sigurnost na autu pa onda na motoru..

To i sva ostala dogovaranja su neko nepisano pravilo odraslih ljudi,sve drugo su budalastine i varanje samog sebe da je motor glupost i svasta nesta..
 
pegaso said:
A tek za uskrs kad krenu stranci,njh vjerojatno bar 80% bude prešlo na 1250,eto prilike za one koji će biti zadovoljni i sa "starim" mada kako stvari sa bmw gs stoje cijene nikad neće biti  za kikiriki
Bit ce uvoza...treba pomno traziti

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 
TIS said:
Stigla nova kravica :mrgreen:

meni je ovo najljepša kombinacija, čak me i felge ne smetaju jer tak i tak se ne vozim po šumi. Još samo par after market đinđi minđi i drugi auspuh i zvjezda je rođena. :mrgreen: (y)
 
Apsolutno najbolja kombinacija. Zato bi bilo dobro da vlasnik okaci par slika u punoj rezoluciji. :)
 
crni konjanik said:
meni je ovo najljepša kombinacija, čak me i felge ne smetaju jer tak i tak se ne vozim po šumi. Još samo par after market đinđi minđi i drugi auspuh i zvjezda je rođena. :mrgreen: (y)

Nemam pojma šta da radim sa auspuhom, HP Akrapović mi je ružan do bola, to suženje na kraju je neprobavljivo. Običnog Akrapovića moram vidjeti uživo ali i on ima neku čudnu izbočinu. Remus, Yoshimura..... sve to treba na neki način vidjeti uživo!