Novi GS/GSA

pbc250 said:
Top odabir.  (y) Treba samo zenu obradit. ;)

Moze vise slika u punoj rezoluciji? :)

ovo se pokazalo dosta efikasno kod nekoliko poznanika:
step1:  Uzmeš prospekt motora ili neku moto reviju i zadivljeno gledaš. Pa je pitaš nenametljivo je li joj se sviđa i kažeš da bi ti volio takvog imat da se možete lijepo vozit i putovat.  Ona obično zaključi: "ti nisi normalan, to ne dolazi u obzir"
step2: Uzmeš Playboy i lagano listaš pazeći da te ona vidi a uz to ispuštaš samo prigušene samoglasnike: a, u, o....
step3: Ona (barem je do sad uvijek tako bilo u praksi), dođe do tebe, ljutito ti istrgne Playboy iz ruke i gurne prospekt motora u ruke i procijedi kroz zube: "A koje boje će bit naš?"

Probaj pa javi rezultate, do sad je svaki put upalilo, barem kod mojih poznanika  :D 
 
Moja je lukavija. Slozila se da 800GSA frknem u oglas jer sam dobio odlicnu ponudu za 1200GSA. Pustila me cak i da ga kaparim! Cim je kupac utovario 800ku na kamion, digla je veto. Popusio sam i 800ku i 1200ku i kaparu.  :palacdolje:

Sad je druga shema. Kupio sam joj auto i polako napikavam, ali jos se ne da. Cak i dete huska protiv motora.  :mrgreen:
 
seki22 said:
Adventure
Valjda se niko nece zajebat pa kupit obicni GS


Sent from my internet mobile device

Gs bi bio dovoljan 99% ljudi, a tebi nebi. Ajmeee. I gs mi je lipsi. Normlano uzeba bi ga sa pravim felgama sa zbicama, a ne alu. To bi jedino prominija,tj doplatija ili vec kako to danas ide.
 
pbc250 said:
Moja je lukavija. Slozila se da 800GSA frknem u oglas jer sam dobio odlicnu ponudu za 1200GSA. Pustila me cak i da ga kaparim! Cim je kupac utovario 800ku na kamion, digla je veto. Popusio sam i 800ku i 1200ku i kaparu.  :palacdolje:

Daj mi malo objasni kako se to dogodilo...!?
:D
Ja primjerice zakaparim i dovedem doma motor bez da kažem “a”.
Nikad još tim načinom nisam ostao bez motora.. probaj...
 
Ja se svojoj ne mješam u namještaj,kuhinje i ostale piz. ali zato ona sa motorom nema ništa,može se vozit ili ne ,njen izbor
 
Flato said:
Daj mi malo objasni kako se to dogodilo...!?
:D
Ja primjerice zakaparim i dovedem doma motor bez da kažem “a”.
Nikad još tim načinom nisam ostao bez motora.. probaj...

Otisao s 800kom do Tomica na zamjenu start/stop tipke (sluzbeni opoziv) i spazim dolje u garazi bijeli 1200GSA. Reko, bas je dobar. Prodavac kakav je, u 5 minuta slozi ponudu i cijena mi igra. Prebacim kaparu prek neta i odem doma. Reko, zeno crveni ide u oglas, a nakon toga dolazi bijeli. Veli ona ok, ali daj da prvo frknes crvenog. Reko, ovo je fakat glatko proslo. Kak sam naivan bio.  :mrgreen:

Dodje kupac, pokupi crvenog, a doma krene kvocanje i prigovaranje. Ubila mi volju ne za motorom nego za zivotom.  :palacdolje:

Od ove slike samo na 4 kotaca.
88949899-8-FA5-4856-851-B-BDAC9-A251-E0-E.jpg


Ali nada umire posljednja.  :mrgreen:
 
Moraš biti iskren prema gospođi, nema muljanja. I ja sam prodao vozilicu kad je rekla. I uvijek pitam da li smijem kupiti, smijem voziti i tako...dogovor kuću i garažu gradi. BMW klub ima savjetovališta za članove u potrebi pa se slobodno javi za savjet. Savjetuju ovi koji su vlasnici sedam i više motora. Ili pošalji pp Super Juri.
 
:shock:



 

Attachments

  • il_570xN.1625267711_a7tc.jpg
    il_570xN.1625267711_a7tc.jpg
    34.4 KB · Views: 136
Da, papučar sam. Sa više pari papuča. :0648:
 
Flato said:
Daj mi malo objasni kako se to dogodilo...!?
:D
Ja primjerice zakaparim i dovedem doma motor bez da kažem “a”.
Nikad još tim načinom nisam ostao bez motora.. probaj...
Ti si Daruvarac oli ti zlostavljac zena. Hhahahhaha. Zezam se. Nhf

U svakom slucaju tko god je u braku zan kako idu te stvari. Dogovor kucu gradi.  Ko kaze drugacije ili laze ili ne daj boze zlostavlja zenu ili mu je zena u najboljem slucaju negdi oko 1800 i neke g
 
pegaso said:
Ja se svojoj ne mješam u namještaj,kuhinje i ostale piz. ali zato ona sa motorom nema ništa,može se vozit ili ne ,njen izbor

Evo i ovo je jedan ok nacin. A tu sam negdi ja. S tima da moja voli motore, al bez bacanja love ka mi muski. Novi model mora bit od motora, kacige itd
 
Ma uopce pricat da u kuci/ braku kupis nesto bez dogovora. To nije brak. S jedne i druge strane. Uvik se dogovori ili u mom slucaju dobro poznajemo, pa znan stq mogu ili ona moze dovest/ kupit( xy stvar) za neku cifru di niko nikom nece zvocat, svadat itd

Ok tema je bmw i znam da pricam ovde sa ekipom koja ima neke novce a ne da radi za 5000 kn. Kuzite sta hocu rec.
 
ROMANISTA said:
Ma uopce pricat da u kuci/ braku kupis nesto bez dogovora. To nije brak. S jedne i druge strane. Uvik se dogovori ili u mom slucaju dobro poznajemo, pa znan stq mogu ili ona moze dovest/ kupit( xy stvar) za neku cifru di niko nikom nece zvocat, svadat itd

Ok tema je bmw i znam da pricam ovde sa ekipom koja ima neke novce a ne da radi za 5000 kn. Kuzite sta hocu rec.
Gospodine Romanista, ogroman ste potencijal za postati BMW-aš.
 
ROMANISTA said:
Ti si Daruvarac oli ti zlostavljac zena. Hhahahhaha. Zezam se. Nhf

U svakom slucaju tko god je u braku zan kako idu te stvari. Dogovor kucu gradi.  Ko kaze drugacije ili laze ili ne daj boze zlostavlja zenu ili mu je zena u najboljem slucaju negdi oko 1800 i neke g

Ne znam što bi rekao...
Vraćam se iz Munchena s GSA, stanem negdje kod St. Michaela po gorivo i divit se alpama.. otvorim Njušku dok rastežem noge i vidim sjajan HD Sportster 48. Cimnem tipa i dogovorim ogled.
Motor nov! Nov!
I sad ja trebam maltretirat ženu s glupostima ovo ono... kapara... i motorom laganini za Rijeku.
Iduci dan me frend baci u Zg, kupoprodajni i starom za Rijeku pogulio nogare.
“Alo žence, daj se spusti do garaže da mi pomogneš trznut GS na centralni nogar..”
Opaaa... kako je krasan...

Dakle, dok god se na motor ne troši zadnja lova, a nikom i domaćinstvu ne fali ni pričjeg mlijeka ja radim ovako. I ako fali love prvo leti motor, ili jedan od njih. I upravo to se dogodilo pred par tjedana.

Ali da me netko penetrira ovako, prodam i krene njurganje i ostanem bez motora bez nekog legitimnog razloga... auf.. bilo bo gadno..
 
Flato said:
Ne znam što bi rekao...
Vraćam se iz Munchena s GSA, stanem negdje kod St. Michaela po gorivo i divit se alpama.. otvorim Njušku dok rastežem noge i vidim sjajan HD Sportster 48. Cimnem tipa i dogovorim ogled.
Motor nov! Nov!
I sad ja trebam maltretirat ženu s glupostima ovo ono... kapara... i motorom laganini za Rijeku.
Iduci dan me frend baci u Zg, kupoprodajni i starom za Rijeku pogulio nogare.
“Alo žence, daj se spusti do garaže da mi pomogneš trznut GS na centralni nogar..”
Opaaa... kako je krasan...

Dakle, dok god se na motor ne troši zadnja lova, a nikom i domaćinstvu ne fali ni pričjeg mlijeka ja radim ovako. I ako fali love prvo leti motor, ili jedan od njih. I upravo to se dogodilo pred par tjedana.

Ali da me netko penetrira ovako, prodam i krene njurganje i ostanem bez motora bez nekog legitimnog razloga... auf.. bilo bo gadno..

Seres.  Sve da imas miljune. Ne ide to tako.  Ili je netko u toj prici glup/ boli ga neka stvar itd. Nhf. Bilo bi lipo da je tako. Samo to ima u Filmovima. Ok. O Sf mi se neda pricat. Ili o??  Ako je sve tako. Super👍
 
I kad  vec zivis u dojcland ili vec di. Pisi brate tamo. Iako ovo sta ti pise je samo ako imas miljune, tisuce eura, a gospoda je ?????