Novi GS/GSA

E vidiš to je taj dio koji mi nije jasan, ja baš nisam primjetio da netko tumači ostalima da trebaju kupiti benve. Mene osobno potpuno zaboli k šta netko vozi i nisam plaćen od benveja da propovijedam ukazanje, nek ne prodaju niti jedan motor nikad više šta to mene briga?
Filozofi dolaze u temu motora koji ih ne zanima trkeljati kako taj motor ne valja. Meni ne pada na pamet uopće otvarati teme motora koji me ne zanimaju :p
Slabo primjecujes :mrgreen: :mrgreen:..ja nikad nisam reko da motor ne valja..par puta prije samo da je teska gumena krava i kalaja ..ovaj noviji ok moze proc al i dalje moze uz reklamu za Milke cokolade..mene motor zanima zato i gledam koje su mu mane..cekam da vidim onaj sistem za pomjeranje bregastih kad ce pocet crkavat..valjda ce dotad i kardan rijesit a mozda i ja skupim para:mrgreen:
 
E vidiš to je taj dio koji mi nije jasan, ja baš nisam primjetio da netko tumači ostalima da trebaju kupiti benve. Mene osobno potpuno zaboli k šta netko vozi i nisam plaćen od benveja da propovijedam ukazanje, nek ne prodaju niti jedan motor nikad više šta to mene briga?
Filozofi dolaze u temu motora koji ih ne zanima trkeljati kako taj motor ne valja. Meni ne pada na pamet uopće otvarati teme motora koji me ne zanimaju :p
tebe zapravo boli kiki kaj ti je u sobi najnoviji gs u najboljoj boji sa najskupljim felNama i svom opremicom iz najfensi kataloga. tak i mene boli kiki kaj mi je motor zglancan, na štenderima, na mekanom oriđiđi Honda presvlakicom od pliša, premazan keramičkom zaštitom za mazanje spejs šatla

bil bi sretan i sa hondom xl iz ’85

ma glavno da se vozimo🤣🤣🤣




Srki
 
tebe zapravo boli kiki kaj ti je u sobi najnoviji gs u najboljoj boji sa najskupljim felNama i svom opremicom iz najfensi kataloga. tak i mene boli kiki kaj mi je motor zglancan, na štenderima, na mekanom oriđiđi Honda presvlakicom od pliša, premazan keramičkom zaštitom za mazanje spejs šatla

bil bi sretan i sa hondom xl iz ’85

ma glavno da se vozimo🤣🤣🤣




Srki
Pa otprilike da, sam je razlika kaj ja ne ulazim u homda temu provjeriti kaj tam ne valja :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Anticitizen419
Pa otprilike da, sam je razlika kaj ja ne ulazim u homda temu provjeriti kaj tam ne valja :mrgreen:
A sta mislis da mi dolazimo ovamo jer nam je GS zanimljiv? Ne, samo nam je dosadno na poslu (jucer, danas je praznik), a tu su Farma-Zadruga-Parovi, all in one. :mrgreen:
 
Ako vam je motor od 20-30 tisuca eura statusni simbol ili mislite da ga netko kupuje kao statusni simbol onda ste se negdje gadno zajebali u životu.

Nije bitno što mi mislimo, bitno je što oni misle da selo misli o njima.

Nastranu to, mene nervira što uvijek voze u grupi, što ih je barem 10, što svi isto izgledaju, što stvaraju kolone po magistrali, što se nerviraju šofere u autima, autobusima, što se moram ubacivat u tu njihovu panzer formaciju da iz zaobiđem, što nemaju dovoljno kulture da se maknu u desno sa svojim turateć koferima...
Jednostavno jedan vrlo iritantan fenomen na magistrali, skupa s biciklistima, kamperima i poljacima koji voze 59 kmh...
 
Nije bitno što mi mislimo, bitno je što oni misle da selo misli o njima.

Nastranu to, mene nervira što uvijek voze u grupi, što ih je barem 10, što svi isto izgledaju, što stvaraju kolone po magistrali, što se nerviraju šofere u autima, autobusima, što se moram ubacivat u tu njihovu panzer formaciju da iz zaobiđem, što nemaju dovoljno kulture da se maknu u desno sa svojim turateć koferima...
Jednostavno jedan vrlo iritantan fenomen na magistrali, skupa s biciklistima, kamperima i poljacima koji voze 59 kmh...
A sto ne pozdrave kad voze iz suprotnog smjera? :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: infinity
To je feature, ne bug. Jedini gluplji filing od slučajnog pozdrava GSisti, je kad slučajno pozdraviš Temaksistu :mrgreen:
Jesi primjetio da ima GS-ista koji i odzdrave kad ih pozdravis? Ali onda samo dignu na sekundu prst ili dva bez da pustaju upravljac. Da nemaju Gejsovi neki problem sa upravljacem pa ga se ne smije pustati u voznji?
 
Jesi primjetio da ima GS-ista koji i odzdrave kad ih pozdravis? Ali onda samo dignu na sekundu prst ili dva bez da pustaju upravljac. Da nemaju Gejsovi neki problem sa upravljacem pa ga se ne smije pustati u voznji?

To su tikovi, ostatak iz dana dok su vozili Hondu.
Digli bi oni i cijelu ruku, ali onda moraju objašnjavati precjedniku benve kluba, stomatologu, zašto su se javili nekom civilu iz radničke klase. :mrgreen:
 
Nije bitno što mi mislimo, bitno je što oni misle da selo misli o njima.

Nastranu to, mene nervira što uvijek voze u grupi, što ih je barem 10, što svi isto izgledaju, što stvaraju kolone po magistrali, što se nerviraju šofere u autima, autobusima, što se moram ubacivat u tu njihovu panzer formaciju da iz zaobiđem, što nemaju dovoljno kulture da se maknu u desno sa svojim turateć koferima...
Jednostavno jedan vrlo iritantan fenomen na magistrali, skupa s biciklistima, kamperima i poljacima koji voze 59 kmh...
Zato jer su to stranci koji putuju pomalo i drze se propisa i nose fluorescentne prsluke. A ako voze tako lako ih je prestići...
 
Ja kad sam negdje stranac, po uočavanju vozila u retrovizoru - dam se udesno, da me je lakše i sigurnije obić, ne stajem prkosno na crtu, s širinom kufera od 2m. Ali izgleda da moto-bonton nije u dodatnoj opremi motorrada.:mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Dene, Shepa and s2r
Nije bitno što mi mislimo, bitno je što oni misle da selo misli o njima.

Nastranu to, mene nervira što uvijek voze u grupi, što ih je barem 10, što svi isto izgledaju, što stvaraju kolone po magistrali, što se nerviraju šofere u autima, autobusima, što se moram ubacivat u tu njihovu panzer formaciju da iz zaobiđem, što nemaju dovoljno kulture da se maknu u desno sa svojim turateć koferima...
Jednostavno jedan vrlo iritantan fenomen na magistrali, skupa s biciklistima, kamperima i poljacima koji voze 59 kmh...
A dje je jos 13 maglenki na svakoj samohodki koje deru po ljetnom danu?
Meni nikad nije doslo do glave sto ce im po 4-5 kofera velicine ves masine za djir od dojclanda do crne gore?
Dole nema struje, vode, ves masina, butiga, hrane, alata, interneta, zabave?

Ono "mal mi je motor" pa kupi gsa, Koliki si ti onda za Boga miloga?
Ja sam 186 ni jedan motor kojeg sam vozio mi nije bio mal.
 
5, 6 stranica bedastoca nakon obicnog pitanja drugim vlasnicima da li su dali kardane na servis. Zanimljivo kaj se sve tu nakupilo. :)


Btw, i dalje ne kuzim zakaj ovu temu prate i komentiraju ljudi koji ne voze GSove, ne zanima ih i imaju vrlo negativne stavove i uvjerenja oko istih. Ja nemam niti volje niti vremena otvarati/citati/komentirati druge teme na forumu koje se odnose na motore koji me ne zanimaju. Zadnja stvar koju bi napravio je da to radim i jos krenem sipat negativu i solim pametim svima kojima se svidja/kupuju/voze nesto sto meni iz bilo kojeg razloga ne odgovara. A posebno se tu istice Srki. Ne znam covjeka pa mozda grijesim, ali ovako preko napisanog djeluje kao da bi mu dobro dosao redoviti tjedni posjet kvalitetnijem psihijatru. Nadam se da tome nije tako i da se covjek jednostavno ne snalazi u ovom obliku komunikacije. :)
 
Last edited:
Ja nemam niti volje niti vremena otvarati/citati/komentirati druge teme na forumu koje se odnose na motore koji me ne zanimaju:)
Mozda ti ne stima work-life balance? Samo kazem...
Ja sam recimo uhljeb i to u dojcland pa imam vremena za sve. Poslozis si malo zivot i sve ide :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: gvo and s2r
A dje je jos 13 maglenki na svakoj samohodki koje deru po ljetnom danu?
Meni nikad nije doslo do glave sto ce im po 4-5 kofera velicine ves masine za djir od dojclanda do crne gore?
Dole nema struje, vode, ves masina, butiga, hrane, alata, interneta, zabave?

Ono "mal mi je motor" pa kupi gsa, Koliki si ti onda za Boga miloga?
Ja sam 186 ni jedan motor kojeg sam vozio mi nije bio mal.
Kad idem na vise dana nosim sa sobom dron, fotice, sve punjace, ukratko pola kufera je tehnika i nesto tipa alata ako mi pukne guma u nedodjiji da si mogu sam pomoci , odjecu, tenisice, nesto deblje podstave ako se temp spusti da ne kvocam, a i volim imati mjesta da jaketu, kacigu i cizme mogu ostaviti pod kljucem ako ostavim motor i odem negdje u obilazak.
Zadnja stvar koju cu raditi na 5-6 dana turi je prati odjecu ako imam cisto
 
Last edited:
Njemu to bilo super za ceste u dobrom stanju, ali na "dzombavim" cestama pregrubo. Zapravo se vise referirao na ostale modove koji imaju (po njemu) preslabi damping pa se ljulja na federima, vjerojatno bi nesto izmedju bilo po njegovom zeljama. Kaze i da taj Tiger ima 9 nivoa podesavanja dampinga, dok BMW ima 3 (ako sam dobro shvatio)
Čisto za informaciju, kod GS-a se svaki mod može dodatno podesiti (omekšati ili otvrdnuti) tako da praktično ima bezbroj podešenja….
 
Čisto za informaciju, kod GS-a se svaki mod može dodatno podesiti (omekšati ili otvrdnuti) tako da praktično ima bezbroj podešenja….

A onda je lik neupucen, ali, nije mi djelovalo kao da ne zna o cemu prica. Evo video pa pogledaj: cca 35.ta minuta videa se odnosi na ovjes