Novi GS/GSA

A onda je lik neupucen, ali, nije mi djelovalo kao da ne zna o cemu prica. Evo video pa pogledaj: cca 35.ta minuta videa se odnosi na ovjes
Pogledao sam dio o ovjesu i frajer ili ima potpuno neispravan ESA ili laže do besvijesti.
Izjava da mu se na lošoj cesti zadnji kotač diže u zrak i da to lako vidljivo vozačima iza njega je jaaaako čudna??? Ne znam da li bi se to dešavalo da ima samo oprugu a da amortizera uopće nema a sa bilo kakvim poluispravnim amortizerom je to praktično nemoguće….
Sve u svemu govoriti o meni najboljem dijelu motora (ovjes) kao o najgorem i opasnom po život nema baš nekog smisla…
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Izjava da mu se na lošoj cesti zadnji kotač diže u zrak... Ne znam da li bi se to dešavalo da ima samo oprugu a da amortizera uopće nema
Samo s oprugom skroz moguce...prije 2 mjeseca sam ostao samo na federu sa starim GSom, i zadnji kotac je svaku, ali bas svaku, neravninu odskakivao
 
Pogledao sam dio o ovjesu i frajer ili ima potpuno neispravan ESA ili laže do besvijesti.
Izjava da mu se na lošoj cesti zadnji kotač diže u zrak i da to lako vidljivo vozačima iza njega je jaaaako čudna??? Ne znam da li bi se to dešavalo da ima samo oprugu a da amortizera uopće nema a sa bilo kakvim poluispravnim amortizerom je to praktično nemoguće….
Sve u svemu govoriti o meni najboljem dijelu motora (ovjes) kao o najgorem i opasnom po život nema baš nekog smisla…

Mozda ima stvarno neispravan motor:

1684407676472.png
 
GS bi bio najprodavaniji motorček na svijetu kad bi koštao preko 50k eura. Pogotovo u ovom dijelu svijeta gdje se u "ovo auto sipa gorivo" i ostale statusne gluposti.
 
GS bi bio najprodavaniji motorček na svijetu kad bi koštao preko 50k eura. Pogotovo u ovom dijelu svijeta gdje se u "ovo auto sipa gorivo" i ostale statusne gluposti.

Ne znam, takve motore (jos :D ) ne vozim, samo sam taj GS1200 probao i ostao ugodno iznenadjen kako se vozi. A uopce nije moj tip motora. Cijenu necu komentirat, nije mi bila u glavi dok sam ga vozio tih sat-dva. Ali da slovi kao potentni touring motor je istina. S druge strane, i kao statusni simbol onih koji s njim naprave godisnje par soma km.
 
  • Like
Reactions: diesel power
GS mozda jeste skup, ali se zaboravlja kao polovan dosta bolje drzi cijenu u odnosu na konkurenciju. Mozes se sit navozati i poslije 4-5 godina ga prodati uz minimalan gubitak novca; dodas neku prihvatljivu cifru i opet kupis novog GS-a. Dakle najveci izdatak je zapravo kupovina prvog Bavarca. Slicno bi se moglo reci i za ostale modele pod BMW znackom, iako se GS tu bas istice zbog svoje popularnosti
 
Last edited:
  • Like
Reactions: diesel power
GS mozda jeste skup
ako je nekome GS skup, ja vi to prije reka: nije to skupo, nego ja nemam para za to...

znači, da je skupo ne bi se prodavalo... ako se prodaje, onda nije skupo...
kao i kad neko kaže ne vridi Harli te i te novce, da je skup... vridi svakog feninga ako se prodaje.

a mi možemo razglabat jel to vridi te novce ili ne još na minimalno 963 stranice foruma....
 
ol stomatolozi to voze?
ovi što ih ja znam jedan je knaufer... žena mu isto vozi Gs, ona u nekoj firmi radi... nigdi doktora, glumatanje... ljudi to vole, uzeli, voze se, guštaju...
 
E sad cu ga namjerno kupit da mi nebi stomatolozi govorili da mi je skup i da sam ga samo na jutjubu vidio! E tako, nek trune u garazi al se ja necu sramotit po forumu!
Nemoj. Versys je ipak 4 redna. Još prodaj BMW-a i kupi Kiju! Ima 7 godina jamstva, jeftina je i stvarno je odlična. Rekao mi susjed.
 
a isto tako ima neki moto klub BMW dalamcija, nešto tako slično... e tu sam vidio par tih od glamura.
al ono meni ne smetaju, nit se obazirem... nek me stižu, nek se kočopere, nek se valjaju po cesti, njih 20 zaredom...

isto kao kad meni kažu da vozim biciklu a ne motor... odavno sam prestao gledat uokolo i ko šta govori i ko šta vozi... bitan sam samo ja i samo ja. i ako je meni dobro, jebemese za sve ostalo. baš sve. jel neko lud pa iskrca za motor priko 20 ijad euri ili ja šta imam motor od 3-4 ijade euri, ne opterećujem se...
 
Nemoj. Versys je ipak 4 redna. Još prodaj BMW-a i kupi Kiju! Ima 7 godina jamstva, jeftina je i stvarno je odlična. Rekao mi susjed.
Nema prodavanja, slazem sve na hrpu! Jos mi treba da benve petica postane opet moderan, a ja ga prodao. Neces razbojnice!
 
  • Haha
Reactions: bulin
samo eto jedino mi šta nemamo GS i možda ga nikad nećemo ni imat, bar imamo nešto uvik za gledat jel ima nešto bolje... štaš ti sad kad uzmeš novi GS... a nema bolje, pouzdanije, konfornije, brže, sporije, teže, lakše, upravljivije, jače, snažnije, momentije, kardanskije, ma sve, sve, taj motor je sve i posve... ka, doša si do kraja igrice. gejm over teški. uzet nešto na baterije jedino, teslića nekog ili rimca...ne znan... zajebano...ne bi tija bit u koži nekog GSovca.
 
  • Like
Reactions: DacMan
samo eto jedino mi šta nemamo GS i možda ga nikad nećemo ni imat, bar imamo nešto uvik za gledat jel ima nešto bolje... štaš ti sad kad uzmeš novi GS... a nema bolje, pouzdanije, konfornije, brže, sporije, teže, lakše, upravljivije, jače, snažnije, momentije, kardanskije, ma sve, sve, taj motor je sve i posve... ka, doša si do kraja igrice. gejm over teški. uzet nešto na baterije jedino, teslića nekog ili rimca...ne znan... zajebano...ne bi tija bit u koži nekog GSovca.
Kako misliš? Pa V stroma ili Versysa naravno. Jeftini, kvalitetniji, udobniji, lakši, imaju lanac...
 
  • Haha
Reactions: bulin
Zakljucak diskusije: Tjerajte djecu da redovno i detaljno peru zube… a odrasli nemojte da se tucete po kafanama… u suprotnom ocekujte porast broja copora GS-ova na magistralama :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: diesel power
samo eto jedino mi šta nemamo GS i možda ga nikad nećemo ni imat, bar imamo nešto uvik za gledat jel ima nešto bolje... štaš ti sad kad uzmeš novi GS... a nema bolje, pouzdanije, konfornije, brže, sporije, teže, lakše, upravljivije, jače, snažnije, momentije, kardanskije, ma sve, sve, taj motor je sve i posve... ka, doša si do kraja igrice. gejm over teški. uzet nešto na baterije jedino, teslića nekog ili rimca...ne znan... zajebano...ne bi tija bit u koži nekog GSovca.
Auf, sad si me bacio u depresiju! Ne radi motora, nego sam se sjetio beznađa kad sam prvi put u fliper klubu presao Double Dragon igricu i oslobodio onu zensku od onog bradatog gmaza sa mitraljezom.
Jel stvarno takav osjecaj i kad Gejsa kupis?
 
Auf, sad si me bacio u depresiju! Ne radi motora, nego sam se sjetio beznađa kad sam prvi put u fliper klubu presao Double Dragon igricu i oslobodio onu zensku od onog bradatog gmaza sa mitraljezom.
Jel stvarno takav osjecaj i kad Gejsa kupis?
Mislim ipak da je depresija puno veća... iz razloga šta je nalet endorfina puno manji kad prođeš igricu.
 
Mislim ipak da je depresija puno veća... iz razloga šta je nalet endorfina puno manji kad prođeš igricu.
To ti mislis. Jesi kad sa 12 godina presao Double Dragon?
I de nemoj mi te medicinske izraze, nisam ja stomatolog. Da endorfin... pfff...
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06