Novi GS/GSA

Ja ne kuzim kako nikome sa tog foruma nije palo na pamet sta znaci BJ. Znaci, svaki put kad procitam ime foruma, meni to prvo padne na pamet. :mrgreen:
Cak sam nedavno i pitao sta im znaci ime foruma: Beton Jungle Bikers.
 
Nevjerovatna kolicina licnih frustracija i smeca u jednoj temi na Moto Forumu. Forum, virtualno mjesto za razmjenu misljenja, trazenja i davanja savjeta pa cak i pomoci ljudima u problemu i nevolji da se svede na OVO je nevjerovatno tuzno i pomalo odvratno. Ali, kako kazu svaka budala svoje veselje.
Sreca pa i sudionika nema bas previse pa se moze svesti pod izuzetak cini pravilo.
Svaki klišej je podložan zajebavanju i GS tu nije iznimka :mrgreen: - niti bi postao klišej da nije (s razlogom) toliko popularan i rasprostranjen(y)

Da se netko na temu bio javio s problemom pa da su ga zatrpali sprdanjem ajd rekao bih; nije u redu, čovjeku prvo treba pomoći pa ga tek onda zajebavat :mrgreen: - ali ovako, čemu nervoza?
 
  • Like
Reactions: vespinjo and WraGG
Zbog ovog bi uzeo istog,nova gs oprema,vozim svog nepalca iz kuhinje sa sobom,zalegnem negdje u lad a on mi lagano pece roštilj...
 

Attachments

  • Screenshot_2023-09-27-08-34-39-815_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-09-27-08-34-39-815_com.facebook.katana.jpg
    690.6 KB · Views: 0
  • Screenshot_2023-09-27-08-34-18-576_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-09-27-08-34-18-576_com.facebook.katana.jpg
    892.1 KB · Views: 0
Zasto jednom u zivotu ne mozes biti normalan i normalno voditi diskusiju?

To vjerojatno znači da se moram slagati sa tobom ili nekim sličnim?

Sorry, ali čitanje komentara koje daje određena ekipa su iritantna i uvreda za zdrav razum, toliko predrasuda, uvreda i omalovažavanja likova koji - 1. nitko od njih nema GS i 2. nitko od njih si ga ni ne može priuštiti - su stvarno razlog pitanju WTF su baš takovi najglasniji, umjesto da šute i ne seru temu ako ih ne zanima i ako ju ne razumiju...
 
Kako bi ti mogao znati sta si bilo tko tu moze priustiti? Znaci seres ljudima tu o predrasudama a u isto vrijeme tvrdis da si nesto ne mogu priustiti bez da uopce imas pojma tko su? Zanimljivo...
 
  • Like
Reactions: diesel power
Moj poznanik ima GS-a i voli ga više nego svoga pasa.🤔
 
Kako bi ti mogao znati sta si bilo tko tu moze priustiti? Znaci seres ljudima tu o predrasudama a u isto vrijeme tvrdis da si nesto ne mogu priustiti bez da uopce imas pojma tko su? Zanimljivo...
Evo bas zbog toga su predmet sprdnje
Sta cast izuzecima velika vecina vlasnika GA/GSA 12XX misle da su bolji od ostalih i da ostali nemaju novaca
Opet kazen cast izuzecima ali vecina je nadmenih redikula koji ili voze motor vikendom do kafica jednom ili dva puta misecno ili in motor stoji u garazi od 01.11 do 01.05 i onda 2 puta se provozaju do 7 miseca i onda u 7 misec u Alpe 5 dana i to je to……
Neznaju kako skinit bocne kufere sa motora
Opet kazen cast izuzecima……
 
  • Like
Reactions: WraGG
Nije fer da seres samo po zubarima, a katolike, izbornike, mehaničare i virologe ignoriraš? Neznam ko je retardiraniji u ovoj temi iskreno, a i u bilokojoj drugoj di se nađu svi sa popisa ili ukratko hrvati.
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Evo bas zbog toga su predmet sprdnje
Sta cast izuzecima velika vecina vlasnika GA/GSA 12XX misle da su bolji od ostalih i da ostali nemaju novaca
Opet kazen cast izuzecima ali vecina je nadmenih redikula koji ili voze motor vikendom do kafica jednom ili dva puta misecno ili in motor stoji u garazi od 01.11 do 01.05 i onda 2 puta se provozaju do 7 miseca i onda u 7 misec u Alpe 5 dana i to je to……
Neznaju kako skinit bocne kufere sa motora
Opet kazen cast izuzecima……
daj zamisli..za svoje pare si je (netko) kupio neki svoj gust i da radi s time sto i kako zeli...zasigurno ga muci sto netko tko nikada alpe motorm vidio nije misli o tome..
 
Jer nemaš, imas mozda RT policijski...

Ni blizu, ni policijski, ni RT, ne volim njegove donje retrovizore... probaj ponovo.

Kako bi ti mogao znati sta si bilo tko tu moze priustiti? Znaci seres ljudima tu o predrasudama a u isto vrijeme tvrdis da si nesto ne mogu priustiti bez da uopce imas pojma tko su? Zanimljivo...

I nije. Po pitanju generaliziranja, ti si među najjačim igračima ovdje, počev od kojekakvih debilana tipa stomatologa, pa neznalice vožnje, pa neznalica čemu motor služi i kako se vozi, osobito neznalica koji ne znaju što je "pravi motor", pa tako dalje i tako bliže, a nisam nikome osobno rekao da si ne može priuštiti... no jesam solidnom dijelu onih koji pljuju po GS-u.
 
prvo, nemas novaca,

drugo, nikad ne znas kad ce ti se turopoljska septicka zastopat i financijski te hitit u 1987.

trece, nemres nogama do poda, moras skinut skembu i 30 kila da prodjes kroz vrata u Lidelu

Prvo, i moji radnici imaju više od tebe sa njemačkom plaćom. Bilo bi ti pametnije da odeš do second hand shopa i opskrbiš se za zimu, jer po zimi se nećeš ugrijati kuckanjem po tipkovnici vani na baušteli, gore su zime hladne i konobariti majstoru zidaru Ahmadu dodavanjem cigli dok te pere vjetar oko vrata baš i nije fora, a i rukavice nisu na odmet dok užurbano ubacuješ u mješalicu da se voda u njoj ne smrzne...

Drugo, ne znam o kakvom Turopolju dramiš jer sam od tamo jedno najmanje 50-ak km udaljen...

Treće, ne samo nogama, nego i kurcem mogu do poda, a tamo ga čekaju takvi podguzni kao ti...

Evo bas zbog toga su predmet sprdnje
Sta cast izuzecima velika vecina vlasnika GA/GSA 12XX misle da su bolji od ostalih i da ostali nemaju novaca
Opet kazen cast izuzecima ali vecina je nadmenih redikula koji ili voze motor vikendom do kafica jednom ili dva puta misecno ili in motor stoji u garazi od 01.11 do 01.05 i onda 2 puta se provozaju do 7 miseca i onda u 7 misec u Alpe 5 dana i to je to……
Neznaju kako skinit bocne kufere sa motora
Opet kazen cast izuzecima……

A u čemu si ti to bolji od takovih, jebote prosjek kilometraže u Njemačkoj je godišnje ni 2000 po motociklu, a kod nas - slušajući super-extra znalce i ljude koji na motoru i spavaju, a kakovih tu ne "fali" - je najmanje milijun godišnje, a u realnosti - još i manje od Njemačke (i nedavno objavio link na njemački članak sa podacima za 2022 godinu)... i u takovoj konstelaciji snaga i realnosti ima onih koji pametuju o neskidanju kofera kao o grijehu??

Ja ih isto ni na jednom mojem bajku nisam skidao nikada, možda i zato jer mi je bajk sa njima ljepši, a volim svu trenutnu i potencijalnu korisnost i funkcionalnost imati sa sobom (koji će mi quaa koferi doma u garaži na podu??), volim da i kacige idu u kofere čim stanem, a ne da ih objesim na neku sajlu... ista stvar je da volim nositi sa sobom i nešto rezervne robe, bilo ako me kiša smoči, bilo ako bude zima ili bude prevruće, imam i ljetnu i zimsku jaknu kroz uložak koji se vadi ili stavlja, imam dodatni par čarapa, bocu sa vodom, mobitel i dokumente... i radije zbog svega toga imam kofere nego da pederski nosakam nekakve barbie-ruksačiće... jasno da znam skinuti kofere kao i svatko - bar na BMW-u to nije teško - no fora je u tome što ljudi ne vole skidati kofere, čisto zato jer vole praktičnost - zbog toga su i kupili GS-a, a ne nekakav ZZCBZRRRZZR...

Tako da je to što pišeš hrpa redikulnih pretpostavki i klišeja.
 
Last edited:
Ajde ti meni seljaku i ljubomornom psihopati objasni kako to bočni kuferi mogu bit praktični u gradskoj i nekoj locco vožnji... Centralni kufer sasvim dosta za 2 FF kacige, neki sitni alat i kišno odjelo. Bar u moj Givi plastikaner stane to sve... I nemam one pleh manjirke... Jebiga nema se, ljubomoran sam... A bočne, jebigatakođerplastične stavljam kad idem na putovanje... Isto se skinu i stave jednim klikom...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: seki22