Novi GS/GSA

Vec sam napisa...daj napisi koji ti motor vozis i daj reci nama,koji smo bez kinte u đepu,mozes li ti isprsit 30 000 eura za novi gs?

Jamačno neka maloserijska edicija po narudži direkt iz tvornice u minkenu, za ugledne gospodarstvenike i moto konosere.:mrgreen:

Kuplungiranje po guzvi je sranje...
Zato je skuter zakon

Vježbaj malo i ljevicu pa ti neće bit problem.:mrgreen:
 
A možemo uzeti i Trogir dok nije bilo drugog mosta, vario koferi ne predstavljaju neki osobiti problem kada su skupljeni, a u ZG nije da nema gužve, naravno ima situacija gdje nemreš proč i gdje je bolji neki manji vižljastiji motor ili manji skuter ali to onda postavlja pitanje koliko bi toga trebalo imati u garaži ako ju imaš.

Lolo
 
  • Like
Reactions: Village
Mozel neko meni koji sam sa sela objasniti kako se to vozi po gradi i sta je voznja po gradu :unsure:
Par ljudi je napisalo... Pa ako je tebi lakše sa nekom mrcinom i sa po mogucnosti kuferima, samo ti i dalje gustaj. A ovom mome sta bi uzeja nesto tanje, je dosta takvog sexa...
 
Ako sam dobro shvatio, GS je u stvari seljački motor?
 
  • Like
Reactions: Faber and DacMan
Čuj to, pa nije ti to yamaha da moš brzo zaraditi 🤦‍♂️
 
Ja sam sa sela i ne vozam se po gradu i ne znam zasto bi se vozao po gradu zato pitam :unsure:
Po gradu vozim samo dok izlazim iz njega. Koferi su mi na motoru samo kada idem na put, eventualno stavim top box ako moram nesto prevesti - npr svjeze domace smokve i breskve iz Mostara :)
Po gradu topim skembu hodanjem ili se vozam na el. romobilu :) Kupio bi radije kakav 50cc skuter za grada, da ne izgledam ko peder na romobilu :ROFLMAO: a i manja je sansa za polomiti se, ali nemam gdje sa njim…
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Ajde ti meni seljaku i ljubomornom psihopati objasni kako to bočni kuferi mogu bit praktični u gradskoj i nekoj locco vožnji... Centralni kufer sasvim dosta za 2 FF kacige, neki sitni alat i kišno odjelo. Bar u moj Givi plastikaner stane to sve... I nemam one pleh manjirke... Jebiga nema se, ljubomoran sam... A bočne, jebigatakođerplastične stavljam kad idem na putovanje... Isto se skinu i stave jednim klikom...

Nisam rekao da su praktični, iako meni jesu, nemam problema voziti se sa njima po gradu (iako to jako rijetko trebam)... no praktičnije mi je imati u njima stvari koje mi mogu zatrebati, iako ne nužno, ali eto.... nije problem ako je tebi nešto OK; problem je ako te smeta nešto što je nekom drugom OK... tvoj motor, tvoj red i poredak...
 
  • Like
Reactions: Boris87
Po gradu vozim samo dok izlazim iz njega. Koferi su mi na motoru samo kada idem na put, eventualno stavim top box ako moram nesto prevesti - npr svjeze domace smokve i breskve iz Mostara

E to je to, glavno da ne voziš nešto bezveze.

Mozel neko meni koji sam sa sela objasniti kako se to vozi po gradi i sta je voznja po gradu :unsure:

To je vožnja bez bočnih kofera, koliko sam ja to shvatio nakon objašnjenja znalaca.

Pričamo o frajerima koji vozaju te manjirke bezveze po gradu... Nisu to samo ovi benveaši...

Zašto misliš da vozaju bezveze??

Vec sam napisa...daj napisi koji ti motor vozis i daj reci nama,koji smo bez kinte u đepu,mozes li ti isprsit 30 000 eura za novi gs?

Ne mogu, a i da mogu, ne bih nikada, baš kao što ne bih kupio novi auto... i motor i auto sam kupio jednom nove u salonu i nikad više...

A GS možeš voziti i sa puno manje novaca nego koštaju noviji neki Kinezi i slične žute marke, i da još uvijek imaš nešto na što možeš biti ponosan i da se osjećaš pouzdano... zašto bi morao biti novi, to je neka mantra?
 
Di sam napisao da mi smeta nečiji motor ili kufer?
Rekao sam da mi objasnis kako (ti) nesto moze bit prakticno i dobio odgovor koji sam dobio. Meni si dovoljno rekao.
Idem sutra stavit Thule na krov od auta, stane mi štap za ribiciju bez sklapanja, monterske skale mogu mi zatribat, a i dosta stvari, i praktično je baš.
 
Nisam rekao da su praktični, iako meni jesu, nemam problema voziti se sa njima po gradu (iako to jako rijetko trebam)... no praktičnije mi je imati u njima stvari koje mi mogu zatrebati, iako ne nužno, ali eto.... nije problem ako je tebi nešto OK; problem je ako te smeta nešto što je nekom drugom OK... tvoj motor, tvoj red i poredak...
ti NEMAS GSa

kog ti muljas?


Srki
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
FB_IMG_1695911660473.jpg