Novi stacionarni radari

Pozdrav, jel ovo još jedna kamera prije Starigrada? Nasao sam to na stranici "gdjesukamere", uživo je nisam vidio, i nemamo je u aplikaciji?

View attachment 780883

Odlicna pozicija za kameru (za puniti drzavni budzet), konacno malo driture nakon Starigrada a jos uvik je prije tabele i broji se u naseljeno mjesto... (ali je nisam vidio prije dvi sedmice).
 
CamSam vs Radarbot ? Govorim o plaćenim verzijama.

Kakva su iskustva s obzirom da je poprilična razlika u cijeni
 
camsam ili blitzer (jab reko da je isto, blitzer.de na ios) radi ko zmaj, platio sam i rabim da se automatski pali kad upalim kacigu, nisam jos dobio kaznu, a 90% vremena mi javi i da murja stoji u zbunju (ovih 10% su ceste di sam valjda ja jedini proso taj dan)
 
camsam ili blitzer (jab reko da je isto, blitzer.de na ios) radi ko zmaj, platio sam i rabim da se automatski pali kad upalim kacigu, nisam jos dobio kaznu, a 90% vremena mi javi i da murja stoji u zbunju (ovih 10% su ceste di sam valjda ja jedini proso taj dan)
Camsam 👍
 
  • Like
Reactions: chandler and brmbo
Nove kamere,obe gledaju prema Puli,40 km/h :

 
  • Like
Reactions: Snecer
Pozdrav svima,
što se dobije sa CamSam-om ili Radarbot-om, a da se ne dobije sa npr. Waze-om? Na Waze-u možda netko i neku patrolu prijavi, a pretpostavljam (a možda griješim) da su isto sve kamere upisane...
Hvala
 
Pozdrav svima,
što se dobije sa CamSam-om ili Radarbot-om, a da se ne dobije sa npr. Waze-om? Na Waze-u možda netko i neku patrolu prijavi, a pretpostavljam (a možda griješim) da su isto sve kamere upisane...
Hvala

Radarbot je pouzdaniji u javljanju kamera (ponekad se dogodi da Waze ne najavi kameru) pa na kraju imam oba upaljena. :)
 
  • Like
Reactions: loooney711
Waze mi je super jer je ujedno i navigacija ali mi nekada ne javi kameru, a koliko sam skužio to se desi ako voziš ispod ograničenja što mi je bezveze.

Radarbot (free verzija) mi je super jer javlja sve ali me smetaju reklame koje su baš napadne. A i problem mi je jer ga koristim preko slušalica u kacigi i valjda dok radi sa ugašenim ekranom nekada jednostavno prestane javljati i mora ga se ponovo "probuditi".

Cam Sam (free verzija) koristim od nedavno i trenutno mi je on favorit. Javlja sve i ima sve kamere (bar ono što sam do sada prošao). Minus mi je što nema navigaciju pa paralelno koristim i google maps.

Waze mi je najkompletniji ali me smeta to nejavljanje svih radara (ima ih vizualno ali ne javi). I ne bi bilo loše da se mape mogu skinuti pa da radi i offline.
 
  • Like
Reactions: loooney711