Novi stacionarni radari

Probao sad ponovo upalit camsam plus: i radi. Mapa drugacije izgleda, detaljnija, a pogotovo njeno podesavanje, ima prikaz brzina ogranicenja, ocito su oni nesto nadogradjivali i tek sad proradilo u mom slucaju.
 
to zato jer si držo mobitel oko 5 minuta isključen

da si zajebo za koju sekundu, ne bi proradilo

Nema to veze, drugi mob na kojem je to sve bilo deinstalirano jos neki dan je bio ugasen od tada pa niej proradilo ni nakon ponovne instalacije, ali malopriej se na oba moba pojavila mapa. Jednostavno je konacno proradilo, ali i nadogradjeno je, drugacija je mapa skroz. To je vjerojatno zato jer njihova (samo za njemacko trziste) aplikacija blitzer.de dozivila veliki upgrade (skroz novo sucelje), pa su i za Camsam aktivirali prikaz te nove mape, samo iz nekog razloga meni do maloprije nije radilo, a sad radi.

Do prije par mjeseci, Blitzer de plus je bila ista aplikacija kao i Camsam Plus, ali Blitzer su nadogradili, a Camsam je i dalje stara verzija.


EDIT: sad tek skuzio sarkazam, nisam dobro prvi put procitao sto si napisao :D
 
Last edited:
A da nebi sve bilo kako treba, u info o mobilnim kamerama u krugu 50km od mene je navedeno njih 4, a u mapi prikazana samo jedna, a mapu sam ionako koristio samo prije djira da bacim oko di su prijavljene mobilne kamere jer ionako u voznji ne koristim aplikaciju nego samo javlja :ROFLMAO:
 
Eto proradilo bez ikakvog čeprkanja!

Da, mijenjali su iz temelja mapu i opcije, ali iz nekog razloga se nije htjela svima prikazat kad su novu pustili "u rad" nego tek danas tebi i meni.
 
Pošto se poteglo pitanje pouzdanosti trenutnih aplikacija za dojavu kamera, a da ne spamam ovu temu koja se bavi evidencijom kamera, ima pitanje u temi MotoScena pa molim vaše mišljenje.
 
1000067997.jpg
 
  • Like
Reactions: Snecer
Nova kamera, Ljubljanska avenija, gleda u smjeru ZG, pokriva sve 4 trake, ograničenje 80
Lokacija 45.797403, 15.875762
1712146522708.jpg
 
  • Like
Reactions: 3alfa3