Novi stacionarni radari

Ekipa, dajte malo razumjevanja za Snečera. Baza kamera je vezana/dijeljena sa aplikacijom MotoScena.
O čemu se radi... da bi se unjela nova kamera, a iz objava ovdje u forumu, netko (a to je 99% snečer) mora prvo iz google mapsa uzeti koordinate, zatim istražiti brzinu, upisati nove koordinate da se kamera postavi na prometnicu jer neki exporti neće raditi dobro ako je kamera van prometnice. Uz to treba upisati i još par parametara za pravilan rad lokacija ovisno o vrsti navigacijskog uređaja. Ovo je sve pojednostavljeno ako se prijava ili korekcija neke kamere obavi preko aplikacije MotoScena (dostupna na google play).
Dajte pogledajte kamere u vašoj blizini, upišite komentar, prijavite nove ili komentirajte nepravilnosti.
 
okej, de samo nemoj hiperventilirat na svakom drugom postu

ja sve normalne kamere uvjek čekiram prek amplikacije, ovae bila totalno čudna i nisam znal kaj da delam pa sam je tu stavil

ak je prava, stavite je de treba, ak nije, ignore
 
okej, de samo nemoj hiperventilirat na svakom drugom postu

ja sve normalne kamere uvjek čekiram prek amplikacije, ovae bila totalno čudna i nisam znal kaj da delam pa sam je tu stavil

ak je prava, stavite je de treba, ak nije, ignore
Ova kamera što si stavio... fakat ne znam ali mi smrdi da ima detektor brzine, da li je certificirana ili samo za statistiku ne znam. Bilo koja informacija dobro dođe..
 
mislim, dođžeš ispod kamere, ono, matrix nasa esa jebaimbogmajku

još sam u josipdolu maznul jednog turera s kuferima na r1200r i stišćem gasa ko nekršten da me ne prestigne i ne posere, al vidim big bradera i moral sam stat i slikat, naravno da me benvejaš prešel i uputil mi condescending look
 
Lokacija Vrbovec?
stavil sam je u Motoscena da ti olaksam. lokacija je dost tocna jer sam usporedival sa radarbot. znam dok sam prolazil da je 100 % tam, al ne znam kam je okrenuta. mozda to moze netko iz vrbovca azurirati. mislim da je okrenuta prema koprivnici.
usto popravil sam onu carevdaru, tj. dodal sam opasku adminu da je 50 ogranicenje.
 
Ja sam mislil da je Koprivnica- Varaždin?
bome, svojski se trude za trofej... sad ih je vec 5 ili 6 na dionici od 45 km.

1719860403515.png


kad ju obidem javim tocno sve, ili ako netko bude u prolazu. to je bilo jucer plus jos 3 dana. znaci tam je vec