Novi stacionarni radari

Vidi danas, na A2 nova kamera... smjer SLO


Za motor nije kritična ...
 
Vidi danas, na A2 nova kamera... smjer SLO

Za motor nije kritična ...

Na autoputu mi nijedna nije kriticna, bilo auto bilo motor, mada motorom sam izuzetno rijetko na autoputu, i to su uglavnom obilaznice. Stavrno nemam potrebe preko 150 ici. Jedino ako su u pitanju sadisti i degenerici koji namjerno stave kameru di je iz nekog totalno retardiranog razloga 80 ogranicenje.
 
dva nova Gatso-a

Marušići

......

Mutogras

Za Marušiće mislim da je točno tu, a za Mutogras +-20 metara
moje saucesce kolegama iz splita, a i onima iz rijeke. Ako vas sto tjesi, mislio sam da magistrala od zadra do crne gore je rekorder, ali bosna ih ima 5 puta vise i uglavnom su na 30 ili 40 ogranicenje. ziva katastrofa
 
Vjerojatno je kamera iz one tranše koja mijenja pozicije ovisno o potrebi i procjeni policije, jer tih "golubinjaka" za kamere ima puno više negoli ima kamera, pa određene seljakaju po potrebi, dok je određeni dio stvarno stacionaran na jednoj poziciji... osim ako to "fali" ne znači nešto drugo...

ne znam sto bi fali znacilo tocno i sto su to stvarno stacionarne, ali mislio sam na kuciste GATSO, znaci ona ovalna bijela kutija na stupa kakva je recimo u carevdaru ili u stupniku ili majurcu, ne kockasti golubinjak
 
Pa to je točno, kamera može očitati naljepnicu i po njoj se zna vlasnik....
I ne samo to! Odmah ti prebroji dlake kose na glavi (neovisno o kacigi pošto ima super-zrake koje vide i broje kroz sve materijale), izmjeri ti koncentraciju alkohola u krvi na daljinu, a i napravi krvnu sliku. Pa ako si skroz po propisu opet postoji mogućnost da poštom dobiješ poziv da se javiš izabranom obiteljskom liječniku radi visokog kolesterola u krvi!!!!!!!!!
 
moje saucesce kolegama iz splita, a i onima iz rijeke. Ako vas sto tjesi, mislio sam da magistrala od zadra do crne gore je rekorder, ali bosna ih ima 5 puta vise i uglavnom su na 30 ili 40 ogranicenje. ziva katastrofa
Ja sam mislil da je Koprivnica- Varaždin?
 
Karijes si zaboravija?!
Jok. Naprotiv. Samo je gurnut duboko u podsvijest.:eek:

Šubi-dubi-dubi, sad me bole zubi,
Ne pomaže ništa kalodont u tubi,
A najveći problem zapravo mi stvara
To što moram hitno kod zubara,
To što moram kod zubara,
To što moram sutra hitno kod zubara,
To što moram sutra hitno kod zubara.
:mrgreen:
 

Hvala za ovo, bas sam i ja krenuo traziti jer znam da je bilo.

Znam da se svima nama ne svidjaju kamere, ali kad pogledamo malo dionice (barem za Sjeverni Jadran), jos uvijek su najbolje dionice bez kamera (stara cesta Ri-Ka, Senj-Starigrad samo 1 kamera, Plominka)…
 
  • Like
Reactions: Boogie and roberto
Hvala za ovo, bas sam i ja krenuo traziti jer znam da je bilo.

Znam da se svima nama ne svidjaju kamere, ali kad pogledamo malo dionice (barem za Sjeverni Jadran), jos uvijek su najbolje dionice bez kamera (stara cesta Ri-Ka, Senj-Starigrad samo 1 kamera, Plominka)…
Zahvali se kolegi Sneceru, ja sam u dnevnom boravku gdje je bila Titova pa onda Tuđmanova slika sada stavio njegovu :mrgreen:
 
Snecer može li upis dvije nove kamere, nadam se da su lokacije točne , jer sam ih vidio jučer prvi put i ovo je po sjećanju. Bilo bi dobro da netko lokalni još to potvrdi

43°40'37.7"N 16°29'38.1"E, Vlaka 34, 21203, Gornji Muć, gleda prema Splitu
43°37'05.4"N 16°29'34.3"E, D511 64, 21231, Prugovo, gleda prema Splitu
 
  • Like
Reactions: Snecer
Pitanje za one koji zive ili prolaze preko kapele: kakva je ono kamera kad se spusta s kapele u modrus prema josipdolu?
Takva je cini mi se ista i kada se ide iz Karlovca na kraju mosta(obilaznica Turnja), pa i mene takodjer zanima ako ima tko kakvu informaciju
 
Fali kamera u Vrbovcu, posle rotora prema krizevcima. Ima je u radarbotu i tocna je lokacija. Provjereno proslu sredu.
Takoder kamera u carevdaru je 50 ogranicenje, ne 40. Stavili su znak prestanak 40 kad se ide iz kc.
Lokacija Vrbovec?
 
Jedna nova je i Karakašica pored Sinja, vjerovatno ona iz Vrlike gdje se radi put...
 
  • Like
Reactions: roberto
Snecer može li upis dvije nove kamere, nadam se da su lokacije točne , jer sam ih vidio jučer prvi put i ovo je po sjećanju. Bilo bi dobro da netko lokalni još to potvrdi

43°40'37.7"N 16°29'38.1"E, Vlaka 34, 21203, Gornji Muć, gleda prema Splitu
43°37'05.4"N 16°29'34.3"E, D511 64, 21231, Prugovo, gleda prema Splitu
Vidim ubacio si vec, hvala 👍😃
 
  • Like
Reactions: Snecer
Pitanje za one koji zive ili prolaze preko kapele: kakva je ono kamera kad se spusta s kapele u modrus prema josipdolu?
evo je

ne znam za kaj je ta

tu su je nakeljili na ovaj stupić


1719670754843.png
1719670796235.png
1719670830025.png
 
evo je

ne znam za kaj je ta

tu su je nakeljili na ovaj stupić


View attachment 783631 View attachment 783632 View attachment 783633
 
  • Like
Reactions: tww0811