Novi stacionarni radari

zoko125 said:
To ti je nekakva vaga za kamione...Nije radar.Provjereno. :wink:
Samo gas...
Meni je poznanik tvrdio da je dobio fotografiju doma sa te kamere. Ili je on mutav ili sam ja jako krivo shvatio.
Sa druge strane vaga za kamione... baš i ne vidim kako radarska ili neka zraka mjeri masu, no dobro... ne tiče me se...
Tako da je samo gas u svakom slučaju. Pitanje je da li ima smisla trošiti energiju na dizanje ruke i srednjeg prsta ili ne... :mrgreen:
 
Juče idem u zg i na autocesti iza ulaska iz jaske policewoman postavlja radar ispod znaka i ograde. Znači počelo je uz presretače vrebanje i iz trave

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
Hrvoje said:
Meni je poznanik tvrdio da je dobio fotografiju doma sa te kamere. Ili je on mutav ili sam ja jako krivo shvatio.
Sa druge strane vaga za kamione... baš i ne vidim kako radarska ili neka zraka mjeri masu, no dobro... ne tiče me se...
Tako da je samo gas u svakom slučaju. Pitanje je da li ima smisla trošiti energiju na dizanje ruke i srednjeg prsta ili ne... :mrgreen:

Ima i kocka izrezana na cesti, vjerovatno je to vaga ili nekakav senzor...
 
... brojač prometa  :mrgreen: ;)


yebote, već imate i fobije od radara, 'ko ja od presretača  :LOL:


svaki sivi audi koji obilazim, traje jako dugo, a vozač me gleda ovako:  :shock:  :misli: oću li više?

:lolcry:
 
Ja kocke na cesti ne vidim (a mislim da znam na što misliš).
Vidim samo kamere kom 2. sa nekim čudom ispod koje vjerojatno zrači i isijava... :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Ja kocke na cesti ne vidim (a mislim da znam na što misliš).
Vidim samo kamere kom 2. sa nekim čudom ispod koje vjerojatno zrači i isijava... :mrgreen:

:misli: da, baš na toj lokaciji, ako nema tih kocki onda :neznam:

... vidio sam i neke mini meteorološke stanice - vrag će ga znati  :?
 
Ne bi ja uopće upozoravao na to da mi jedan cijenjeni moronaš nije reka da je dobio čestitku baš sa te adrese pošiljatelja. :neznam:
 
Hrvoje said:
Oštarije mi nisu jasne, postoje one kod Josipdola, ali to nije ovo u prvom postu spomenuta lokacija na Senjskoj ulici nego nešto sjevernije od križanja D23 Karlovac- Senj i D42 Vrbovsko- Josipdol u Josipdolu. Za druge Oštarije na području te cijenjene županije ne znam.


Jedna je po izlasku iz Oštarija na tzv.predjelu Siča, na pola puta do Josipdola odmah kod vrha prijevoja, a druga po izlasku iz Josipdola u smjeru Senja kod restorana Gradina, obje snimaju iz smjera Ogulina/Josipdola
 
Borinjo said:
Jedna je po izlasku iz Oštarija na tzv.predjelu Siča, na pola puta do Josipdola odmah kod vrha prijevoja, a druga po izlasku iz Josipdola u smjeru Senja kod restorana Gradina, obje snimaju iz smjera Ogulina/Josipdola
(y)
Eto, riješena nejasnoća.
Znači u megapolisu Josipdolu su dvije.
Jedna kamera na 1887 stanovnika. Josipdol big bradr! :shock:
:mrgreen:
 
Hrvoje said:
Ja kocke na cesti ne vidim (a mislim da znam na što misliš).
Vidim samo kamere kom 2. sa nekim čudom ispod koje vjerojatno zrači i isijava... :mrgreen:

Kocke su tamo 200%.vidi se na google maps, točno između kamera.
 
zoko125 said:
Kocke su tamo 200%.vidi se na google maps, točno između kamera.
A nije ih bilo 300%.
:mrgreen:
 
Strasno! Ki to more platit! Radar detektor provjereno radi na kamerama.

Netko je spominjao gps lokacije, preko cega?
 
DADO+ said:
yebote, već imate i fobije od radara, 'ko ja od presretača  :LOL:


svaki sivi audi koji obilazim, traje jako dugo,
Kod mene je još gore.
Ti bar obilaziš audije, mene oni obilaze.
 
DADO+ said:
... brojač prometa  :mrgreen: ;)


yebote, već imate i fobije od radara, 'ko ja od presretača  :LOL:


svaki sivi audi koji obilazim, traje jako dugo, a vozač me gleda ovako:  :shock:  :misli: oću li više?

:lolcry:
samo sive ili ima i pokoji crni ;)
 
lesli eldridž said:
Kod mene je još gore.
Ti bar obilaziš audije, mene oni obilaze.
JBG, ne bi ni ja, svojim motorićem, da se već na kraju sela nije vukao
i dao mi desni žmigavac, a poslije sam mislio da se želi utrkivati :LOL:

darko_b said:
samo sive ili ima i pokoji crni ;)
  :shock: ima i takav?

samo sam sivi upoznao  :LOL:

...ma 'ajd ako je jedan vozač, ili;  i ako je neki glavonja iza  :misli:
ali dva naprijed u istim polo majicama, su već izuzetno sumnjiva  :mrgreen: