Novi stacionarni radari

DADO+ said:
:misli: u Slavoniji, van autoceste?

...ovaj "moj"  :mrgreen: je bio tek pušten u funkciju, a prije sam znao za mercedes  :mrgreen:
Bio ti je crni A4 3.0 avant..
 
mamu im hebem klošarsku :mrgreen: nek si kupe audije sa svojom lovom pa nek se voze i slikaju pošten svijet na 200+ :LOL:
 
DADO+ said:
:misli: u Slavoniji, van autoceste?

...ovaj "moj"  :mrgreen: je bio tek pušten u funkciju, a prije sam znao za mercedes  :mrgreen:

mercedes...ovaj "moj"  :mrgreen: je bio tek pušten u funkciju, a prije sam znao za Audi

:mrgreen:moj slučaj :mrgreen:
 
Ima li google karta sa unešenim lokacijama?

Iako neznam koliko je to korisno odnosno praktično, gledati cijelo vrijeme u GPS da li če iskočiti poruka...
 
Postoje i zvucna upozorenja  :wink:
 
Tutty said:
znaš možda gdje ima za skinuti apdejtanih poi-ja za hr i susjedne zemlje?? ili neka dobra android aplikacija koja si ih sama povuče  :mrgreen:
 
maRRin 06 said:
Krivo pretpostavljas :mrgreen:
(y)
MOONSHIELD said:
znaš možda gdje ima za skinuti apdejtanih poi-ja za hr i susjedne zemlje?? ili neka dobra android aplikacija koja si ih sama povuče  :mrgreen:

Ako se ne varam zadnje što sam radio je bilo sa poiplaza.com  (y)
 
jel ima koji prema Rijeci?
 
Ja koristim copilot gps i sam poteže update sigurnosnih kamera, namjestio sam u opcijama da me upozori na 250 metara prije kamere i već me spasio dva puta...
 
Ljudi, ajd sad dajte malo ozbiljnosti.

Sigurno netko ima popis SVIH lokacija sa stacionarnim kamerama u bilo kojem formatu, na bilo kojem mediju. Mislim da je ovo dobra prilika da pokažete bajkersku solidarnost na djelu.
Evo, ja sam našao ove PARCIJALNE mape sa lokacijama 30 kamera postavljenih ako se nevaram prošle godine. Nisam se vozio na tim lokacijama pa nemogu tvrditi da su to TOČNE lokacije, ali ljudi koji se tamo voze bi mogli recimo potvrditi da su kamere stvarno tamo, ili da nisu, ili npr. da ima neka kamera koje nema na karti!

Evo karte koje sam našao:

Radari Zagreb - https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z-yAphkKO4tc.kCpFNcQOHMkE&usp=sharing

Radari Rijeka - https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z-yAphkKO4tc.kQf5VLlXxHm0&usp=sharing

Radari Osijek - https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z-yAphkKO4tc.ktqo4-14fXBc&usp=sharing

Osim toga evo u attachmentu popis 8 kamera oko karlovca. Za te neznam da li su postavljene. Npr. kameru navedenu da se nalazi u Draganiću nisam primjetio. S druge strane postoji kamera u mjestu "Čeglje" preko puta škole, a u tom dokumentu se ne navodi.

Zahvaljujem svima koji doprinesu ublažavanju ove pošasti!!
 
Za Rijeku su lokacije točne.
Fali samo ona "drukčija" kamera kod pevca na kukuljanovu  (prije bila kod metisa, pa je premjestili). - 45.331865, 14.507720
 
Kamere na cesti D1 još nisu u funkciji.Postoje samo stupovi i kablovi,znači uskoro u funkciji.Obavezno javim... (y)
 
Na ZG mapi fale dvije na Aleji Bologne. Jedna je malo nakon prvog (drugog?) semafora kad se prode kroz tunel iz smjera Zapresic (postavljene su dvije tako da snima oba smjera). Druga je tamo negdje izmedu ove koja vec je na mapi i skretanja za Oranice. Neznam dali su sve u funkciji ili ne ali kutije su tamo.
 
Cisto da napomenem da koristim dobru aplikaciju koja javlja kilometar i pol za kamere,radi u pozadini navigacije,a moze radit i u pozadini telefona kada se telefon ne koristi,javlja i zvucno i ekran se zacrveni,super funkcionira!