Novi stacionarni radari

PGŽ
Brza cesta Sv. Kuzam - Krasica.
Table su postavljene.
Kamera se očekuje.
Max brzina 100 km/h.
 
Kad ih postavljaju?!

Ja sam se danas na cetiri kotaca malo ganjao s nekim motorom brzinama duplo od ogranicenja 😮
 
na hreljinu u lonji, di je nogometno igraliste na onoj drituri je isto kamera, tako da pripazite. ogranicenje je ili 40 ili 50kmh, ja vozim 50 konstantno
 
na hreljinu u lonji, di je nogometno igraliste na onoj drituri je isto kamera, tako da pripazite. ogranicenje je ili 40 ili 50kmh, ja vozim 50 konstantno
Prijavio sam je već.
Na stranici 242. :mrgreen:
 
pitanje u vezi aplikacija za radare. imam radarbot, odličan , jedina mana šta moraš biti spojen na internet, što zna biti nezgodno ako si u roamingu. naletio na camsam, radi i u ofline modu, pokazuje sve kamere. rekoh to je to pa kupio i plus verziju. nakon testiranja sam našao 2 nedostatka, ili ih ja neznam otkloniti. postoji samo zvučno upozorenje, ne govori koja je dopuštena brzina. ajde to i nekako. primjetio sam da ako imam upaljen radio na seni aplikacija se ne javlja kao recimo radarbot, da prekida radio i šalje obavijest. ako neko zna kako otkloniti te nedostatke, bio bi zahvalan
 
pitanje u vezi aplikacija za radare. imam radarbot, odličan , jedina mana šta moraš biti spojen na internet, što zna biti nezgodno ako si u roamingu. naletio na camsam, radi i u ofline modu, pokazuje sve kamere. rekoh to je to pa kupio i plus verziju. nakon testiranja sam našao 2 nedostatka, ili ih ja neznam otkloniti. postoji samo zvučno upozorenje, ne govori koja je dopuštena brzina. ajde to i nekako. primjetio sam da ako imam upaljen radio na seni aplikacija se ne javlja kao recimo radarbot, da prekida radio i šalje obavijest. ako neko zna kako otkloniti te nedostatke, bio bi zahvalan

ja imam camsam plus godinama i do neki dan sve radilo kako treba. Medjutim, vec par dana mi ne radi mapa, bijeli ekran je samo (na 2 mobitela). Probao i sa obicnim camsam i isto. Ali zato na Blitzer.de PRO aplikaciji (samo za DE trziste, ali ima je na netu, krekiranu naravno koja je ista firma ko i Casam) radi sve kako treba. Pa ipak, rado bi da prikaz mape radi i na Camsam plus jer je app jednostavna i navikao sam na nju. Ajde ako ti nije tesko, upali Camsam plus i vidi jel prikazuje mapu, mozda je do mene (iako, na 2 moba ista situacija). Poslao im mejl neki dan i odgovorili drugi dan da je rijeseno jer su petljali nesto, medjutim, meni ne radi i dalje.
 
ja imam camsam plus godinama i do neki dan sve radilo kako treba. Medjutim, vec par dana mi ne radi mapa, bijeli ekran je samo (na 2 mobitela). Probao i sa obicnim camsam i isto. Ali zato na Blitzer.de PRO aplikaciji (samo za DE trziste, ali ima je na netu, krekiranu naravno koja je ista firma ko i Casam) radi sve kako treba. Pa ipak, rado bi da mape prorade i na Camsam plus jer je app jednostavna i navikao sam na nju. Ajde ako ti nije tesko, upali Camsam plus i vidi jel prikazuje mapu, mzoda je do mene, iako, poslao im mejl neki dan i odgovorili drugi dan da je rijeseno, medjutim, meni ne radi i dalje.
meni sve uredno radi, pokazuje mape i kamere, ali samo dok ne upalim fm radio ili internet radio tj ne šalje bt u kacigu....radi li tebi dok je nešto drugo upaljeno tj, javlja li se i prekida druge aplikacije kao radarbot?
 
meni sve uredno radi, pokazuje mape i kamere, ali samo dok ne upalim fm radio ili internet radio....radi li tebi dok je nešto drugo upaljeno tj, javlja li se i prekida druge aplikacije kao radarbot?

Sto god pokusao, mapu ne prikazuje, samo bijeli ekran, uredno updatea pozicije kamera, u status ekranu prikaze koliko ih je aktivno, ali mapu da vidim gdje je koja kamera ne prikazuje. Cudi me da je tako na oba mobitela, a jedan od njih nisam niti koristio danima i sigurno nisam nista prckao po njemu.

Evo screenshota sad napravljenog.
 

Attachments

  • Screenshot_20240303_153115_CamSam PLUS.jpg
    Screenshot_20240303_153115_CamSam PLUS.jpg
    78.5 KB · Views: 0
Sto god pokusao, mapu ne prikazuje, samo bijeli ekran, uredno updatea pozicije kamera, u status ekranu prikaze koliko ih je aktivno, ali mapu da vidim gdje je koja kamera ne prikazuje. Cudi me da je tako na oba mobitela, a jedan od njih nisam niti koristio danima i sigurno nisam nista prckao po njemu.

Evo screenshota sad napravljenog.
 

Attachments

  • Screenshot_2024-03-03_153118.jpg
    Screenshot_2024-03-03_153118.jpg
    686.5 KB · Views: 0
Hvala.

Meni iz nekog razloga ne radi, probao i deinstalirat app i nista. A nis, do mene je nesto, samo ocito ne znam sto



EDIT: vidim da se mapa promijenila, sad prikazuje brzine, tako je i na Blitzer.de PRO aplikaciji koja mi radi. Ocito su mijenjali nesto s kartama, samo iz nekog razloga to kod mene ne otvara u Camsam
 
Hvala.

Meni iz nekog razloga ne radi, probao i deinstalirat app i nista. A nis, do mene je nesto, samo ocito ne znam sto



EDIT: vidim da se mapa promijenila, sad prikazuje brzine, tako je i na Blitzer.de PRO aplikaciji koja mi radi. Ocito su mijenjali nesto s kartama, samo iz nekog razloga to kod mene ne otvara u Camsam
šalje li tebi obavijesti dok radi u pozadini a slušaš npr radio na komunikaciji kao npr radarbot?
 
šalje li tebi obavijesti dok radi u pozadini a slušaš npr radio na komunikaciji?

Nisam nikad imao takvu kofiguraciju jer nemam slusalice u kacigi. Obavjestavalo me putem vibracije pametne narukvice (i kad je u pozadini i ekran ugasen, a mobitel u djepu).
nisam isprobao app na cesti od kad mi mape ne rade jer se nisam vozio, ali u stanu sve na njoj radi kako treba osim sto samu mapu ne prikazuje na ekranu.
 
  • Like
Reactions: geronimo43
Hvala.

Meni iz nekog razloga ne radi, probao i deinstalirat app i nista. A nis, do mene je nesto, samo ocito ne znam sto



EDIT: vidim da se mapa promijenila, sad prikazuje brzine, tako je i na Blitzer.de PRO aplikaciji koja mi radi. Ocito su mijenjali nesto s kartama, samo iz nekog razloga to kod mene ne otvara u Camsam
Evo provao sad,na dva moba (android 12 i 14) ne pokazuje mapu, a na starom mobu( android 8) radi ok!
 
  • Like
Reactions: 3alfa3
Evo provao sad,na dva moba (android 12 i 14) ne pokazuje mapu, a na starom mobu( android 8) radi ok!

Meni na S8 (Android 9) ne radi kao ni na A54 (Android 14). Na mobitelu od starog (A50, Android 11) sam instalirao Camsam i kod njega radi s tim da mapa ne prikazuje ogranicenja brzine nego samo usklicnike kao sto je i prije kod mene dok je radila.
 
Evo provao sad,na dva moba (android 12 i 14) ne pokazuje mapu, a na starom mobu( android 8) radi ok!


Dobio danas jos jedan mejl on njih, ja pratio upute, ali nista, ne prikazuje mapu i dalje. Probaj i ti, mozda tebi proradi.
S druge strane, danas se provozao motorom i app javlja uredno gdje je koja kamera. Jedino sto prikaz mape ne radi.
 

Attachments

  • Screenshot_20240304_115618_Gmail.jpg
    Screenshot_20240304_115618_Gmail.jpg
    519.7 KB · Views: 0
to zato jer si držo mobitel oko 5 minuta isključen

da si zajebo za koju sekundu, ne bi proradilo
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3