Novi zakon i buka iz auspuha

LiQuId said:
Robert obično piše na samom auspuhu na kolko dB je homoligiran (ali samo na origigi) :roll:

Hvala LiQuId, na mom auspuhu ne piše ništ, al sam naručil Wingsa sa prigušivaćem i to je to
 
Robert, a di si ga naručil? Kod Vedrana ili negdje drugdje? Btw, zna netko kak je tom dečku (koji dila wingse po HR, a mislim i da ima neke veze i sa Medenim) nakon saobraćajke? To je bil prije par mjeseci onaj prilog na dnevniku sa razbijenim VTR-om i nošenjem kacige.
 
Freshman said:
Robert, a di si ga naručil? Kod Vedrana ili negdje drugdje? Btw, zna netko kak je tom dečku (koji dila wingse po HR, a mislim i da ima neke veze i sa Medenim) nakon saobraćajke? To je bil prije par mjeseci onaj prilog na dnevniku sa razbijenim VTR-om i nošenjem kacige.


Frajer koji izrađuje Wingse je u Ptuju u Sloveniji, a to je od Čakovca 50 km, tak da sam ja otišel drito k njemu i zašparal 100 eurosa. Mislim da se za 100 e i tebi isplati otici k njemu, frajer se zove Gorazd Marovič, tel. 00386 41 728 365, a ako si zainteresirani ja ti lako javim kak se do njega dojde drugi tjedan.
 
Hvala Roberte, ali moj wings već neko vrijeme grmi i za sad ne planiram drugoga. Ajde baš napiši (ili na pp) kolko te je došao.