Novi zakon za 50 cc-bez ograničenja brzine?

Status
Not open for further replies.
KING RR said:
Iako, mišljenja sam da će bit još više razguljenih po cesti jer ruku na srce što se mene tiče sve preko 20 km/h sa dvokotačom koji ima 12 coli je ravno samoubojstvu  :wink:
od ovakvih ljudi mi se diže kosa na glavi i pričama da su mala kola nesigurnija ja več imam 30 000 km s tim kolima i nemam nikakvih problema  (y)




 
banley said:
od ovakvih ljudi mi se diže kosa na glavi i pričama da su mala kola nesigurnija ja več imam 30 000 km s tim kolima i nemam nikakvih problema  (y)

Blago tebi  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
KING RR said:
A jebiga tko voli nek izvoli  (y) ja znam da ćemo ih i dalje kažnjavat umjesto vozača pRRavih motora  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
i ja mislim (y)
 
KING RR said:
Dečko u zadnjih par godina napravio sam bar 2000 očevida prometnih nezgoda od kojih je preko 500 bilo upravo na skuteru od 50 ccm, razlog, prevelika brzina koju loša ciklistika nemože pratit i rezultira padanjem  :wink:
 tih 500 bi trebalo stavit u odnos na broj prodanih dvotočkaša uopće - vjerujem da prodani skuteri do 50 ccm čine više od četvrtine ukupno prodanih dvotočkaša  :misli:
 
Viš kak ori zna  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Inače mi je pravilo da bi si prije ruke polomio nego motoristi napiso kaznu  :mrgreen: a kako usisavači nisu motori niš od tog  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
KING RR said:
Viš kak ori zna  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Inače mi je pravilo da bi si prije ruke polomio nego motoristi napiso kaznu  :mrgreen: a kako usisavači nisu motori niš od tog  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
tako je....rišpekt :LOL: :LOL: :LOL:
 
KING RR said:
Inače mi je pravilo da bi si prije ruke polomio nego motoristi napiso kaznu  :mrgreen: a kako usisavači nisu motori niš od tog  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Daj postani ministar MUP-a i uvedi rečeno kao zakon :D :D
 
kalimero said:
Daj postani ministar MUP-a i uvedi rečeno kao zakon :D :D

To propisuje zakonodavac, a ne neki tamo kvazi ministar muf.. ovaj mup-a  :wink: ionako ih mjenjaju ko čarape pa mi to ni zanimljivo, a ima i lakših načina kako da mi svi jebu sve po spisku  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
KING RR said:
To propisuje zakonodavac, a ne neki tamo kvazi ministar muf.. ovaj mup-a  :wink: ionako ih mjenjaju ko čarape pa mi to ni zanimljivo, a ima i lakših načina kako da mi svi jebu sve po spisku  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Ionako sve ide po prijedlogu ministra.... zamisli prijedlog zakona: Čl. 1 glava 1: Tko kazni motociklista (prvi puta), lomi mu se lijeva ruka, bez prava na bolovanje do zacijeljivanja ruke;; Čl. 1 gl. 2: Tko kazni motociklista (drugi puta), a nakon usmene opomene pretpostavljenog službenika, lomi mu se desna ruka....
 
kalimero said:
Ionako sve ide po prijedlogu ministra.... zamisli prijedlog zakona: Čl. 1 glava 1: Tko kazni motociklista (prvi puta), lomi mu se lijeva ruka, bez prava na bolovanje do zacijeljivanja ruke;; Čl. 1 gl. 2: Tko kazni motociklista (drugi puta), a nakon usmene opomene pretpostavljenog službenika, lomi mu se desna ruka....



:shock:  jel se to neki novi šit na otocima pojavio  :misli: :mrgreen:
 
e a pazi ga sad........

da li će se morat polagat A(1,2 ili koja već) kategorija ako tim skuterima stave velike tablice i ako se skine taj limit brzine.

Po starom zakonu više nebi bili mopedi već motocikli u tom slučaju :misli:
 
Koliko sam ja skužio članak u Autoklubu, samo se ukida ograničenje od 50 km/h za 50 cc...Nije bilo govora o večim tablicama...To je sve KING RR zakuhao :wink:...
 
Bob Rock said:
Koliko sam ja skužio članak u Autoklubu, samo se ukida ograničenje od 50 km/h za 50 cc...Nije bilo govora o večim tablicama...To je sve KING RR zakuhao :wink:...


:lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
KING RR said:
Dečko u zadnjih par godina napravio sam bar 2000 očevida prometnih nezgoda od kojih je preko 500 bilo upravo na skuteru od 50 ccm, razlog, prevelika brzina koju loša ciklistika nemože pratit i rezultira padanjem  :wink:

Kao što rekoh, možeš tvrdit da je to baš super al statistika je zaista jebena stvar i kaže suprotno  :jesus:

Statistika koju ti tu prezentiras je takva jer je i broj prodanih dvokotacnih vozila drasticno veci
u klasi 50ccm od svih ostalih, a vecini vozaca 50ccm skutera je to ujedno i prvo vozilo, a isto
tako je sigurno velika vecina svjezih vozaca bez iskustva u prometu uopce.

Velicina kotaca s tim nema nikakve veze.

Ako Piaggio ZIP kojeg ismijavas sa 10" kotacima moze sa iskusnim vozacem na dobrim gumama
u nagibe kao na slici, onda to moze bilo tko, ako zna kako - problem sasvim ocito nije u kotacima.
 
manje personaliziranja dečki i cure, a više argumentiranih postova....  inače vam bude biker recitirao hasanaginicu  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.