Obavijest za Kawa pilote

mate said:
Slobodno pitaj vlasnike dotičnog motora, ali one koji su objektivni odnosno koji su vozili i konkurenciju, da li se oni slažu ili ne s ovim mojim pitanjima pa tek onda komentiraj. Vozio sam ga tjedan dana, u fazi sam eventualne zamjene za isti i što je najbolje, Kaze i Dac (KMS) su čuli ova moja pitanja već prije tako da ih ovdje samo podsjećam.
ma opet na kraju svako ima svoje misljenje
za kocnice ja nevidim tu neke velike razlike i sve je u osjecaju i subjektivno-ako se malo bolje pogledaju klijesta sve je to isto razlike su toliko male da razlika u putu kocenja na kraju ispadne u cm,a Kawa je jeftinija pa si mozes dozvolit 100$ troska i kupit malo bolje lajtunge

ohlinsa isto ima raznih i nije svaki isti-ovaj makar ima neku mogucnost stelovanja za razliku od suze i yamahe koji nemaju

poklopac cica ovde dodje serijski a sto nasi bajni dileri dilaju sa time to je nas problem

za istrument tablu nemam prituzbi isto kao i na dizajn a stelovanje ovjesa ionako nije potrebno bar za 70% bajkerske populacije-onaj ostatak ce nekako nac nacina da to postela kako treba

meni ja kawa nekako najdraza od japanaca al ne bjezim ni od ostalih-pogotovo ako naleti kakav dobar,a povoljne cijene
 
To gasta(r)jbajter. Probaj sa ovim,taj ide prek 300:  http://1000ps.at/gebrauchte_detail.asp?gid=155994  (y)
 
Pozdrav.
Evo ja sam si zapisao pitanja koja ste napisali i vidjet čemo koji su odgovori.
Što se tiće ZX-10R i kočnice pitat čemo al mislim da je tu problem u ručici kočnice kao i na modelu 2005.Ja sam to na nekima več riješio a amortizer upravljača za 2007 model su izmjenili.Ja lako na ovim starim sredim amortizer na postavke 2007 modela.
Što se tiće ovjesa budem pitao mada barem meni radi bolje nego na 2004 modelu.Za sat stvarno nisam još od nikog čuo da je nepregledan.
Probleme sa ZX-6R 2004,2003 odnosno uljem ču pitat jer za to znam i sam vodim borbu stim.I problem je sa vrtnjom karika u cilindru i s gumicama ventila.
Ja ču složit sva pitanja do sutra navečer kad krečemo.
Lijep pozdrav svima. :wink:
Dario
 
U NL drzi se ogranicenja brzine jer su svuda kamere za 4km preko dozvoljenog ti je 24€ to je minimalna kazna i pazi se civilnih auta sa kamerama jer ih je pun racku  :palacdolje:
Sretan put  (y)