Objašnjenje i pravila.

pa rekli smo, dodjela na DDK5 dakle ako par tjedana prije pustimo glasovanje .... imate fore do recimo kraja 2. mjeseca. Duuuugggggaaaaa jeeee zimaaaaa  :mrgreen:
 
Sledge, jel bi ti to napisao priču pod pseudonimom Oldie?  :mrgreen:
 
Nike said:
:D
Upravo tako...
Ej Sledge. Zašto bi Saša sponzorirao cijelu Hrvatsku? Nije mi jasno  :LOL:
Nek Motopuls ili Motorevija naprave javni natječaj. Ovo je za članove foruma i ćao... Ako neko sa strane želi učestvovat nek se registrira, ne košta niti uzima puno vremena...

Pa ne treba sponzorirati cijelu Hrvatsku, ali natječaj je za "najbolju moto-priču", ako se ne varam. Zašto misliš da bi to bila cijela Hrvatska? Možda ne bi bilo niti jednog natjecatelja izvan foruma! A možda bi netko, tko je isto bajker samo nije član foruma, a vrhunski piše, napisao najbolju priču! Ovako ispada kao mala ucjena da se mora biti član foruma, kao da i ovako nemamo, slobodno možemo reći, previše članova, gdje nije problem u tome što ih ima tako puno, nego je problem što ih tako malo sudjeluje u radu foruma... jer ne vjerujem da je preko 90% članstva nepismeno ili glupo da nema što reći i učestvovati na forumu?

niksa said:
Mislis da se na forumu nezna ko ima skarebeja GT, ko x9 pesto gadno-zuti, ili ko je otisao u finsku, francusku ili rumunjsku? Mislim da to nebi puno doprinjelo objektivnosti, pogotovo ako je potpomognuto slikama.

A zašto misliš da priča mora biti istinita??? Ili da se ne mogu promijeniti osnovne stvari, kao što je ime, model, pa čak i tura? Kada se ocjenjuje nečiji književni opus, stil ili nadahnuće, najmanje je važno da li je priča istinita. Glavno da je priča na temu motocikala... Pa nije natječaj na temu "Najbolji putopis!" Slike daje tko želi, i u članku je otvorenost stvar osobnog izbora autora.

Sasa MK Motori said:
Zar je problem registrirati se na forum, dabi se registracija odobrila, potrebno je predstaviti se (makar i to ne uvijek) administratoru i nista vise. Dakle dio oko anonimnosti je rijesen.

Znači, forcaš da se ima dva nicka??  8) 8) 8)

Bandit said:
Sledge, jel bi ti to napisao priču pod pseudonimom Oldie?  :mrgreen:

I pod pseudonimom "kurva", ipak je i to časnije i poštenije nego Bandit...  :jesus: :jesus: :jesus:
 
Sledgehammer said:
I pod pseudonimom "kurva", ipak je i to časnije i poštenije nego Bandit...  :jesus: :jesus: :jesus:

Hvala
 
demza said:
zatvoreni natjecaj za forumace i regane na portalu
ostali: RAUS!

Time dobivamo na kvaliteti ili što?

Je li cilj još jedna interna zajebancija ili kvaliteta tekstova na tematiku motocikala?
 
Sledgehammer said:
Time dobivamo na kvaliteti ili što?

Je li cilj još jedna interna zajebancija ili kvaliteta tekstova na tematiku motocikala?
Želiš li reči da od članova ovog foruma nemremo dobiti kvalitetne tekstove?
 
ja cu sad napisati pricu o motorima. i to na staroslavenskom!!!ima da me niko ne razume!!!!!


:evil_laugh:
 
Sledgehammer said:
Time dobivamo na kvaliteti ili što?

Je li cilj još jedna interna zajebancija ili kvaliteta tekstova na tematiku motocikala?

ne znam sto se bunis.. ako ces napisati tekst, napisi...
ako zelis se nadmetati sa cijelom hrvatskom odi se upisi u drustvo knjizevnika ili cekaj vecernjakov natjecaj za kratku pricu...

cilj je animirati korisnike :D

pomiri se s tim..
ak se budes bunio naprisat cu ti elaborat "zasto je aprilia najbolji motor za krndiju"  :mrgreen:
pa ces onda zazalit sto si se bunio :jesus:
 
Sledgehammer said:
Pa ne treba sponzorirati cijelu Hrvatsku, ali natječaj je za "najbolju moto-priču", ako se ne varam. Zašto misliš da bi to bila cijela Hrvatska? Možda ne bi bilo niti jednog natjecatelja izvan foruma! A možda bi netko, tko je isto bajker samo nije član foruma, a vrhunski piše, napisao najbolju priču! Ovako ispada kao mala ucjena da se mora biti član foruma, kao da i ovako nemamo, slobodno možemo reći, previše članova, gdje nije problem u tome što ih ima tako puno, nego je problem što ih tako malo sudjeluje u radu foruma... jer ne vjerujem da je preko 90% članstva nepismeno ili glupo da nema što reći i učestvovati na forumu?
Reci mi samo zbog čega to forsiraš? Poznaješ nekoga van foruma ko se želi takmičit ili je ovo tvoje standardno kontriranje, kao onaj Mrgud iz Štrumpfova... 
icon_smurf.gif
 
jebote sledge tebi nikad niš nevalja, uvijek se samo ti buniš. Šta da tiskamo plakate i postavimo naokolo?? šta bi trebali?
 
IgorZ said:
jebote sledge tebi nikad niš nevalja, uvijek se samo ti buniš. Šta da tiskamo plakate i postavimo naokolo?? šta bi trebali?
Šta, šta, šta.... gospodine Budiša??? :mrgreen:
 
Kad je iduće DDK. Koliko još otprilike ima vremena za tipkanje?
 
demza said:
cilj je animirati korisnike :D

Koje korisnike? Forumaše koji ionako ne pišu nikada niti riječi - a takvih je, na žalost, 90% registriranih? Na njih si mislio (ti ili bilo tko drugi)? Da, oni koji nikada nisu nalijepili niti smajlić na forumu sada će si potrgati noge i ruke i tipkovnice da konačno "dođu do izražaja"...???  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Don't make me laugh...

Objektivno, bolja fora bi bila animirati javnost za ovaj forum i portal, kao i animirati dodatne vanjske suradnike za pisanje na portalu, time bi se marketinški bolje regrutirale nove snage, a ne sprovoditi zajebanciju između nekolicine poznatih. Pa i dosadašnji kandidati su već dovedeni u fazu off-topic podjebavanja, a to se vidi i osjeća, pa je to i odbojno svima koji bi možda nešto i napisali, a pritom se morali i predstaviti (nisam ja, mada mnogi primarno pomišljaju baš na mene).

Javnošću natječaja bi se dobila popularnost sajta, dobila bi se kvaliteta i objektivnost, dobili bi se i pozitivni marketinški učinci za sajt i portal (jer svrha ovog sajta nije zajebancija jednog uskog kruga članova, već neki i žive i zarađuju na njemu), a treba shvatiti i da bi i onda bio odaziv vrlo skroman, zbog toga jer je mala šansa da će o motociklima pisati baš svatko. Za pisanje o motociklima treba i imati neka iskustva sa njima, a u tom slučaju to će biti, vrlo vjerojatno, neki bajker. Pa zar nije cilj da i on bude ovdje??

Ustvari, demza, pa ne financiraš i sponzoriraš to ti, već Saša, koji bi slijedom ovoga gore i mogao imati neke koristi od toga. A dobra zajebancija nekolicine nije važnija od toga.

Stoga je javnost pristupa natječaju, anonimnost natjecatelja, te stručno glasovanje (uz glasovanje članova foruma, koji bi mogli glasati SAMO JEDNOM), bitan preduvjet za bilo kakvo masovnije ili kvalitetnije natjecanje. Zato kažem i Banditu; da, ovdje ima kvalitetnih autora, ali ih ima premalo, maltene tako malo da bi svakome od njih mogao dati nagradu... zar se bojiš da bi pao prenisko kada bi se natjecao sa ljudima koje ne poznaš? Ja vjerujem u Tvoj spisateljski dar, redovito čitam Tvoje testove, jer mi se sviđa stil, koji je sličan mojem (iako puno skromniji opsegom...  :D :D ). Glede toga, ne boj se, samo nastupi!

Nedavno sam na portalu čitao testove BMW-a R 1200 CL-a, jednog od mojih favorita iduće godine, i pasalo mi je samo pisanje Bandita. Ono kaj je napisao Saša - sorry gazda, ali  :censored: :censored: :censored: - nije mi baš "leglo" (prvenstveno zato jer i nije baš pisao o motociklu, već o svojim stavovima prema takvim poluautomobilima), mada se i sam ispričao da on, kao racer i ljubitelj R-ova, nikako duhom i tijelom ne paše takav cruiser (pa je mogao zvati na test nekoga kome paše...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ). Zato, Igore, samo tutta forza sempre drito! Ja nećem da pišem jerbo je moj osebujan stil previše prepoznatljiv.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I još bih samo nadometnuo: javnošću natječaja se ne ostvaruje niti jedan negativan efekt, bilo po portal, po članstvo, po marketing ili sponzore, niti bi time bio oštećen bilo koji član na forumu (osim onih koji ispred kvalitete članka računaju na visok plasman vis-a-vis popularnosti među glasačima...). Ustvari, Saša ne plaća svaki članak i svakog pisca članaka, već su nagrade rezervirane za one najbolje. Tko, ustvari, kaže da bi ti "vanjski" osvojili išta?
 
broj rijeci? ... jer netko moze onda napisati fora anegdotu od 3 recenice, skoro pa vic pa bude zabavnije od necije price


probaj

evo ja ću probat,iako je važnije dobit nego samo sudjelovat iden se bar ocrnit kako triba ako ništa drugu...priča će biti na naslovnici za koji dan,među ostalima... (y)
napominjem, tribaju mi nove rukavice, potkapa, cerada za motor al može i u kešu nagrada ako osvojin...
 
Sasa MK Motori said:
Kada otvorite svoju temu, mozete u nju staviti vise prica. :palacdolje:, "tko je po vama zasluzio nagradu ?" tako da se nece nagradjivati svaka prica posebno, nego iskljucivo tekstoklepci.

:palacdolje: