Od Samobora do Rumunjske i još malo - konačna verzija (trezvena)

Tomo-My Way said:
  Naravno da si dobrodošao u našu kolonu. Za sada je u điru nas 8, ali po svemu sudeći bi nas trebalo ići desetak (dosta toga ovisi o sponzorima).  (y)
imate i sponzore? wow!
ja mislim da idem sa jednim eventualno dvojicom ali vidjet ću oću možda u proljeće ili jesen  :D
 
2fast4you said:
puno srece na putovanju sa "desetak" motora.  (y) trebat ce ti...  :?

  Ako sve bude OK: Desetak motora i kombi sa opremom ! ( sponzori, Bog Vas blagoslovio ).

:biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :vozi:
 
Faber said:
Ma još ove godine sam bio sa motorom u Mađi nema nikakvih problema....
ma me ZANIMA JEL TREBAM ZA RUMUNJSKU....

Ne treba ti viza za Rumunjsku od prije 100 godina  (y)
 
Sviđa mi se jako cijeli putopis, a ovaj dio vezan za naše Hrvate u Rumunjskoj osobito  (y)

Moje mjesto ima svakih par godina međusobne posjete s iseljenim Hrvatima iz Rumunjske.
 
brum said:
Sviđa mi se jako cijeli putopis, a ovaj dio vezan za naše Hrvate u Rumunjskoj osobito  (y)

Moje mjesto ima svakih par godina međusobne posjete s iseljenim Hrvatima iz Rumunjske.
a gdje se to točno nalazi? molim vas ako možete na karti označit!  :?
 
Ideš za Temišvar pa za Resicu i na pola puta do grada Anina ti je Karaševo.Pogledaj neku bolju kartu nađi prvo Temišvar i sve če ti bit jasno!
 
Bil said:
Ideš za Temišvar pa za Resicu i na pola puta do grada Anina ti je Karaševo.Pogledaj neku bolju kartu nađi prvo Temišvar i sve če ti bit jasno!
Hvala ti buraz! potražim ovih dana neku bolju kartu da počnem lagano planirat đir  (y)
joooš ti se ja javim,bez brige  :wink:
 
Tomo-My Way said:
  Ako sve bude OK: Desetak motora i kombi sa opremom !

Da li imate back up vozilo za kombi? Opce je poznato da se back up vozila najcesce kvare  :mrgreen:
 
Ja sam u Srbiji kupil kartu Balkana.Odlična je.U opisu 15-ak država(površina,bdp,glavni grad itd..) za Hrvatsku piše da ima 4,4 mil. stanovnika ali da bi bilo više da 1995 nije prognano 750 000 srba :shock:
 
Bil said:
Ja sam u Srbiji kupil kartu Balkana.Odlična je.U opisu 15-ak država(površina,bdp,glavni grad itd..) za Hrvatsku piše da ima 4,4 mil. stanovnika ali da bi bilo više da 1995 nije prognano 750 000 srba :shock:
:shock: :x puj..neću ja tku lažnu kartu...pa da zalutam još negdje lol

Mislim da možda potražim negdje po knjižarama? inače me zanima kad se planira neki put tako u neke druge zemlje gdje se te karte nađu?gdje mi je najlakše?
 
Mislim da možda potražim negdje po knjižarama? inače me zanima kad se planira neki put tako u neke druge zemlje gdje se te karte nađu?gdje mi je najlakše?

http://www.superknjizara.hr/index.php?content=&page=knjiga&id_knjiga=5842
 
Faber said:
Mislim da možda potražim negdje po knjižarama? inače me zanima kad se planira neki put tako u neke druge zemlje gdje se te karte nađu?gdje mi je najlakše?
covek moj, imas na svakoj boljoj benzinskoj karata kakvih hoces.
 
ja nemam boljih benzinskih lol..ja sam iz Dubrovnika!  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
ok hvala Nikola!  (y)
 
Odlicno    (y)
Kak bi tek bilo da si trezan pisal  :misli:    :mrgreen:
 
Tek  sada sam našao malo vremena da pročitam....

Ma SUPER, svaka ti čast.... da nije bilo lošeg benzina sve bi prošlo savršeno, ali obzirom na kolege motoriste SVE 5 !!!

Sad kad te KLE tak poslužio nemoj ni misliti o promjeni.... he, heee....

Vidimo se za detalje oko putovanja.